X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    A do tego mój wykres nic obiecującego nie pokazuje...i w ogóle doła dziś mam...bo właśnie dzwonił do mnie mąż...i generalnie oboje pracujemy, dobrze zarabiamy, oboje w zawodzie i mamy umowy na stałe, kupiliśmy piękne, duże mieszkanie, wykończyliśmy je z projektantką tylko tego bobasa brakuje...a za miesiąc mąż będzie pracować już gdzie indziej...przenoszą go na drugi koniec Polski. Co oznacza, że musimy sprzedać mieszkanie, ja się muszę zwolnić z pracy...no powiem Wam, że siedzę i ryczę...
    Ojej :( To naprawdę niefajnie, mąż pracuje jako wojskowy? Jeśli nie chcesz nie odpowiadaj :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny. Z moim zawodem nie ma jak wyjechać. A poza tym ja bym tak nie chciała. Nie wyobrażam sobie być tak daleko od rodziny. Pewnie trochę ze mnie tchórz. A zarobki mam teraz takie kolosalne, że jak gdyby nie pomoc rodziców to nie miałabym za co żyć po opłaceniu opłat :(

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec jak nie miałaś to się nie zarazisz to albo się ma albo nie ;) Mój mąż ma i mu wywala a ja z nim się całuje i wszytko i nic mi nigdy nie wyskoczyło ;)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    hehe my bardziej ze względów patriotycznych ;) chcemy tu coś rozkręcać , ja już tu firmę mam, mój też coś kombinuje, dzieci w Polsce potrzeba! bo niestety robi się tu kraj starców :P ale na szczeście widzę, że idziemy w lepszym kierunku od kiedy rząd się zmienił także mam nadzieję, że za kilka lat jakoś to stanie powoli na nogi :)
    Ja też bym nie wyjechała nigdy. Nie ze względów takich jak Ty ale po prostu kocham swoją rodzinę i nie wyobrażam sobie być od nich daleko. Za żadne pieniądze świata :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Rudzielec jak nie miałaś to się nie zarazisz to albo się ma albo nie ;) Mój mąż ma i mu wywala a ja z nim się całuje i wszytko i nic mi nigdy nie wyskoczyło ;)
    ooo dzięki :) pocieszyłaś mnie :) A co do tych zarobków to wszystkim nam się jakoś ułoży zobaczysz :) to tylko kwestia czasu :)

    reddie137 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu też mnie strasznie krości. Juz maseczki i kremy nie pomagają i też wokół ust, także rozumiem twój ból ;)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No my też myśleliśmy o domku, ale póki co nie ma szans, bo ja teraz po ciąży mogę nie pracować, więc...nie chcę sobie takiego kredytu na łeb zarzucić, teraz i tak mamy 1 tys miesięcznie już. Ale już niedługo i mieszkanie będzie nasze :D Fajnie , że macie mieszkanie , to naprawdę dużo :) Zazdroszczę, bo jednak kredyty są obciążające :)
    No z tymi kredytami to ciężko, ale najważniejsze że niedługo będzie wasze ! :) no mam kochaną babcię hihi :):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2016, 10:26

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    nie strasz! ja nigdy w życiu nie miałam opryszczki, teraz to też nie to, tylko dużo takich malusieńkich białych krosteczek koło siebie po jednej i drugiej stronie ust ;/
    W kącikach ? To może zajady? Witamina b2 pomaga :)

    A co do opryszczki oj nie chciałam straszyć nie mówię, że ją masz, tylko przy okazji sobie o niej przypomniałam i informuję, bo wiem, że potrafi wywołać nawet poronienie, a Ty mi przypomniałaś o tym właśnie jak mówiłaś o tych krostach na ustach :P

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja też bym nie wyjechała nigdy. Nie ze względów takich jak Ty ale po prostu kocham swoją rodzinę i nie wyobrażam sobie być od nich daleko. Za żadne pieniądze świata :D
    Rozumiem :) tez i ze względu na rodzinę nie mogłabym wyjechać tym bardziej że mam taką świetną!!! super się dogadujemy, święta, imieniny, zawsze wszyscy się zjeżdzają :) nie wyobrażam sobie nagle żeby to się miało zmienić :) nie może! :)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Oj dziewczyny. Z moim zawodem nie ma jak wyjechać. A poza tym ja bym tak nie chciała. Nie wyobrażam sobie być tak daleko od rodziny. Pewnie trochę ze mnie tchórz. A zarobki mam teraz takie kolosalne, że jak gdyby nie pomoc rodziców to nie miałabym za co żyć po opłaceniu opłat :(
    Ja też bym nie wyjechała z powodu rodziny właśnie. Źle nie zarabiamy ale wiadomo, jednak tam to są o wiele większe kwoty niż w Polsce. Reddie, teraz wiele osób tak ma że z "gara do gara" opłaty rosną a pensje stoją w miejscu. Pieniądze nie są z gumy niestety.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    W kącikach ? To może zajady? Witamina b2 pomaga :)

    A co do opryszczki oj nie chciałam straszyć nie mówię, że ją masz, tylko przy okazji sobie o niej przypomniałam i informuję, bo wiem, że potrafi wywołać nawet poronienie, a Ty mi przypomniałaś o tym właśnie jak mówiłaś o tych krostach na ustach :P
    no właśnie zajady to też nie są, wiem bo miewałam je jak byłam młodsza :) maleńkie krosteczki białawe, jedna na drugiej na górnej wardze po bokach, cholera wie co to :P moja siostra ma opryszczki i też się teraz stara o dzidzie, muszę jej powiedzieć o tym co napisałaś

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a może rzeczywiście w wakacje się spotkamy? Wybierzemy jakiś weekend i miejsce. Naprawdę chętnie bym Was wszystkie wyściskała na żywo ;)

    marta95, AJA_S lubią tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Dziewczyny a może rzeczywiście w wakacje się spotkamy? Wybierzemy jakiś weekend i miejsce. Naprawdę chętnie bym Was wszystkie wyściskała na żywo ;)
    ja jestem za!! :D

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reddie, każda w innym zakątku świata :D ale ciekawy pomysl

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyjeżdzajcie w Bieszczady! znajomy ma dużo domków to pomieścimy się wszystkie ;D

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec krostki wokół ust możesz mieć od wiatru... np jak przy wietrze oblizujesz wargi... nawet nie świadomie ale jednak... Ja co roku mam ten problem :/ A jesienią spierzchnięte strasznie od ognisk na rybach :P

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Reddie, każda w innym zakątku świata :D ale ciekawy pomysl
    To wybierzemy coś po środku ;)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    To wybierzemy coś po środku ;)
    Pasuje mi :P

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Rudzielec krostki wokół ust możesz mieć od wiatru... np jak przy wietrze oblizujesz wargi... nawet nie świadomie ale jednak... Ja co roku mam ten problem :/ A jesienią spierzchnięte strasznie od ognisk na rybach :P
    o widzisz :) ja spędzam dość dużo czasu na polu a ostatnio mocno wieje więc jest to prawdopodobne :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fakt rodzina jest bardzo ważna :)
    Ja też sobie nie wyobrażam żyć bez nich.

    Ja w ogóle w tym cyklu mam jakąś masakrę. Mam tłustą cerę od zawsze i tam trochę mnie nie raz przed okresem wysypie . Ale teraz to miałam w okres, po okresie, no i w sumie do teraz , ale to taki wysyp, przesada. W ciąży w moim młodym to miałam normalnie cerę jak pupa niemowlęcia :D Liczę, że i teraz tak będzie jak już będę w tej wymarzonej ciąży :D
    Nie wiem co się dzieje, ale teraz mi jakoś się wsio przestawiło. Nigdy nie miałam takiego wysypu na twarzy :/ Nawet na powiece mi się zrobił dziad :/ Porażka . A już naprawdę pielęgnuję cerę, zrezygnowałam nawet z kosmetyków, daje tylko krem bb i nic więcej. A i tak wysypywało. Teraz jakby na razie przestało, ale za nim tamto zniknie to potrwa i zaś przed okresem mnie pewnie wysypie :/ Cera tłusta fajna bo nie mam zmarszczek, ale za to są inne minusy.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ