X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Myślę, że każde tego typu leki mogły mimo wszystko zaburzyć temperaturę, ale no leki zbijają generalnie stan zapalny, no więc, zbiją do 36,6 jeśli już raczej niżej nie .
    Już nie analizuję w takim razie...a może zaspana byłam i już wydawało mi się, że termometr piknął, a wcale jeszcze nie :D generalnie to śniły mi się dziś bociany...powiedzcie, że to dobry znak :D

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny ale jakoś źle znoszę jak którejś z was też się nie udaje... ale obiecuje że wrócę w maju :*

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    dzięki dziewczyny ale jakoś źle znoszę jak którejś z was też się nie udaje... ale obiecuje że wrócę w maju :*
    Powodzenia w takim razie :* i wracaj szybciutko :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    Już nie analizuję w takim razie...a może zaspana byłam i już wydawało mi się, że termometr piknął, a wcale jeszcze nie :D generalnie to śniły mi się dziś bociany...powiedzcie, że to dobry znak :D
    Bociany no dobry znak :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 3 dni temu okropny sen , wstałam cała zapłakana, tchu złapać nie mogłam. Śniło mi się, że mąż i synek nie żyją, widziałam ich w trumnie ubranych w garnitury. Nikomu nie życzę takich snów. Trudno to nawet opisać, jakie uczucia w człowieku to wzbudza.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina gratuluję pozytywna !
    Dziewczyny nie dołujemy się walczymy dalej.

  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    Już nie analizuję w takim razie...a może zaspana byłam i już wydawało mi się, że termometr piknął, a wcale jeszcze nie :D generalnie to śniły mi się dziś bociany...powiedzcie, że to dobry znak :D

    Oby to był dobry znak! :D Ale z drugiej strony.. mi się ostatnio śniło, że zaszłam w ciąże bliźniaczą... i kolejne dziewczęta więc w moim przypadku wolałabym żeby się nie sprawdziło :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2016, 18:44

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca to co opisujesz nawet w snach musi być straszne! Aż mnie ciarki przeszły...

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem kochane. Tylko jak odebrałam wyniki napisałam wam i pojechałam dalej. Dopiero do domu wróciłam. Trzymałam sie super do momentu az w garażu zobaczyłam ze sąsiedzi wynoszą z auta takie swierzo urodzone dzieciątko. Prawie sie rozplakalam. Potem jal na złość nie mogłam znaleSc kluczy do domu a torebce wiec wjlkzylM mase reklamówek na wycieraczke i prawie torebkę wysyłałam. I oczywiście musieli przejść za mna .....jak tylko zatrzasnęłam drzwi do domu to sie rozplakalam. I w takim stanie jestem teraz. Oczywiście męża nie mA bo pojechał na siłownie wiec siedze sama o dumam :(

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Jestem kochane. Tylko jak odebrałam wyniki napisałam wam i pojechałam dalej. Dopiero do domu wróciłam. Trzymałam sie super do momentu az w garażu zobaczyłam ze sąsiedzi wynoszą z auta takie swierzo urodzone dzieciątko. Prawie sie rozplakalam. Potem jak na złość nie mogłam znaleSc kluczy do domu a torebce wiec wjlkzylM mase reklamówek na wycieraczke i prawie torebkę wysyłałam. I oczywiście musieli przejść za mna .....jak tylko zatrzasnęłam drzwi do domu to sie rozplakalam. I w takim stanie jestem teraz. Oczywiście męża nie mA bo pojechał na siłownie wiec siedze sama o dumam :(
    moja :*:*:* będzie dobrze :* nie dołuj się, w końcu to nie ostatni cykl w Twoim życiu :* za niedługo zacznie się nowy a wraz z nim nowe starania i nadzieje :) :*

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem....ech wiem.....ale dlaczego ja zawsze muszę mieć wiecznie pod górkę :(

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira byłaś do tej pory jedną z najbardziej zabawnych i optymistycznych dziewczyn na tym forum :) takim naszym uśmiechem :) niech tak zostanie :*

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W następnym cyklu dokładnie jak rok temu- bede miec plodne w okolicach moich urodzin....jesli dostane szybko miesiaczke....jesli nie to bede miec plodne akurat jak przyjedzie do nas moja mama hahaha cudownie!

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Deneira byłaś do tej pory jedną z najbardziej zabawnych i optymistycznych dziewczyn na tym forum :) takim naszym uśmiechem :) niech tak zostanie :*
    Musisz mi dać z jeden- 2 dni i znow taka bede ;)

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Musisz mi dać z jeden- 2 dni i znow taka bede ;)
    rozumiem i trzymam za słowo :* :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    rozumiem i trzymam za słowo :* :)
    mozesz byc tego pewna ;) ja jestem niezniszczalna ;)

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    W następnym cyklu dokładnie jak rok temu- bede miec plodne w okolicach moich urodzin....jesli dostane szybko miesiaczke....jesli nie to bede miec plodne akurat jak przyjedzie do nas moja mama hahaha cudownie!
    haha no to ładnie ;D będziecie musieli starać się po ciuchu :P ;D

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Oby to był dobry znak! :D Ale z drugiej strony.. mi się ostatnio śniło, że zaszłam w ciąże bliźniaczą... i kolejne dziewczęta więc w moim przypadku wolałabym żeby się nie sprawdziło :P
    Hihi ja bym chciała bliźniaki , choć wiem, że to hardcore :D
    Aj dziewczynki też kochaniutkie :D Biedny tylko mężczyzna jak w domu same kobiety :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    haha no to ładnie ;D będziecie musieli starać się po ciuchu :P ;D
    hahahahhaha no nie jest to komfortowa sytuacja haha

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Jestem kochane. Tylko jak odebrałam wyniki napisałam wam i pojechałam dalej. Dopiero do domu wróciłam. Trzymałam sie super do momentu az w garażu zobaczyłam ze sąsiedzi wynoszą z auta takie swierzo urodzone dzieciątko. Prawie sie rozplakalam. Potem jal na złość nie mogłam znaleSc kluczy do domu a torebce wiec wjlkzylM mase reklamówek na wycieraczke i prawie torebkę wysyłałam. I oczywiście musieli przejść za mna .....jak tylko zatrzasnęłam drzwi do domu to sie rozplakalam. I w takim stanie jestem teraz. Oczywiście męża nie mA bo pojechał na siłownie wiec siedze sama o dumam :(
    Kochana jesteśmy z Tobą, szybko minie kolejny cykl, kolejne działanie, trzeba się cieszyć, że mamy szansę na dziecko, to jest najważniejsze :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ