X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiaj 2 dpo, no i w sumie cały ten czas tak mierzi mnie w brzuchu jak na okres, nie jakoś mega mocno, ale tak no że mnie to denerwuje. No zobaczymy jaki to będzie zwiastun. Rudzielec Ty chyba też tak masz? Miałaś tak zaraz po owu? Albo któraś z Was? Nie chodzi o kłucie jajnika ani nic, tylko takie lekkie pobolewanie jak na okres. W sumie w tamtym cyklu miałam podobnie. Więc zobaczymy. Na pewno jest to coś nowego odkąd się staram, bo normalnie nie miewam po owu żadnych przypadłości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2016, 19:56

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po owu i do samego terminu @ bolaly mnie na przemiennie jajniki jakby mnie ktos skopal

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja mam dzisiaj 2 dpo, no i w sumie cały ten czas tak mierzi mnie w brzuchu jak na okres, nie jakoś mega mocno, ale tak no że mnie to denerwuje. No zobaczymy jaki to będzie zwiastun. Rudzielec Ty chyba też tak masz? Miałaś tak zaraz po owu? Albo któraś z Was? Nie chodzi o kłucie jajnika ani nic, tylko takie lekkie pobolewanie jak na okres. W sumie w tamtym cyklu miałam podobnie. Więc zobaczymy. Na pewno jest to coś nowego odkąd się staram, bo normalnie nie miewam po owu żadnych przypadłości.
    Tak, ja też 2 dpo miałam bóle jak na @ i w sumie utrzymywały się aż do wczoraj, były jeszcze kłucia jajników i to w sumie mam do teraz, no i przed chwilą milam też dziwne chwilowe kłucie w okolicy pepka ale to raczej nie ważne :)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i też mam takie bóle jak na @ po owu dopiero od kiedy zaczęłam się starać, wcześniej tak nie mialam

    Offca88 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja mam dzisiaj 2 dpo, no i w sumie cały ten czas tak mierzi mnie w brzuchu jak na okres, nie jakoś mega mocno, ale tak no że mnie to denerwuje. No zobaczymy jaki to będzie zwiastun. Rudzielec Ty chyba też tak masz? Miałaś tak zaraz po owu? Albo któraś z Was? Nie chodzi o kłucie jajnika ani nic, tylko takie lekkie pobolewanie jak na okres. W sumie w tamtym cyklu miałam podobnie. Więc zobaczymy. Na pewno jest to coś nowego odkąd się staram, bo normalnie nie miewam po owu żadnych przypadłości.
    Mnie od ok 4-5 dpo pobolewa tak podbrzusze...właśnie jak na okes, czasem jajniki zakłują, ale wczoraj wieczorem brzuch bolał mocno dość...i krzyż od wczoraj mnie trochę pobolewa i to jest taki ból promieniujący od brzucha, bo podczas miesiączki też tak mam tylko o wiele mocniej...piersi z kolei trochę mnie pobolewają, ociężałe są ale nie jakieś mega wrażliwe

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mam dziś mega ochotę i smaka na piwo...a wydawało mi się zawsze, że powinno od razu odrzucać od alkoholu więc chyba sobie wkręcam pierwsze objawy hehe :D

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    I mam dziś mega ochotę i smaka na piwo...a wydawało mi się zawsze, że powinno od razu odrzucać od alkoholu więc chyba sobie wkręcam pierwsze objawy hehe :D
    Hehe niekoniecznie :)znam dwie osoby które na początku ciąży miały ogromną ochotę na alk i jak smakowało!!! Jak nigdy wcześniej :P hehe

    Seraya lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Hehe niekoniecznie :)znam dwie osoby które na początku ciąży miały ogromną ochotę na alk i jak smakowało!!! Jak nigdy wcześniej :P hehe
    Moje wszystkie koleżanki twierdzą, że od razu je odrzucało...ale może sobie wkręcały ;-) z kolei mojej koleżanki mama jak była w ciąży z jej bratem to miała taką ochotę na piwo przez jakiś czas, że czasem szła do sklepu po zakupy, kupowała sobie jakieś małe i w tajemnicy trochę piła bo nie mogła się powstrzymać hehe...

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    Moje wszystkie koleżanki twierdzą, że od razu je odrzucało...ale może sobie wkręcały ;-) z kolei mojej koleżanki mama jak była w ciąży z jej bratem to miała taką ochotę na piwo przez jakiś czas, że czasem szła do sklepu po zakupy, kupowała sobie jakieś małe i w tajemnicy trochę piła bo nie mogła się powstrzymać hehe...
    Ha ha własne o tym mówię :) moja ciotka musiała wypić chociaż łyczka :D

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez chyba jestem tym wyjątkiem od reguły, bo w ciąży za piwo dałabym wszystko, parę razy wypiłam odrobinę piwka 0% ale to nie to samo ;-)

    Też mam te bóle miesiaczkowe i kłucie jajnikow,jak u którejś się powiedzie to będę sobie wkręcac,że u mnie też musi:-P

    Seraya lubi tę wiadomość

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba zaraz wypiję bo nie wytrzymam... :D do tego syrop pomarańczowy i tabasco...no niebo w gębie :D a mam w lodówce takie zimne...

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Tez chyba jestem tym wyjątkiem od reguły, bo w ciąży za piwo dałabym wszystko, parę razy wypiłam odrobinę piwka 0% ale to nie to samo ;-)

    Też mam te bóle miesiaczkowe i kłucie jajnikow,jak u którejś się powiedzie to będę sobie wkręcac,że u mnie też musi:-P
    Ja tak mam ale kochana testujemy równo więc nie dowiesz się wcześniej :D
    A do mnie znowu powrócił ból podbrzusza ale już nie jak na @ tylko inaczej, ech cholera go wie z tymi bólami, dowiemy się za tydzień czy oznaczały fasolkę czy nic... :P hehe

    Seraya lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    Ja chyba zaraz wypiję bo nie wytrzymam... :D do tego syrop pomarańczowy i tabasco...no niebo w gębie :D a mam w lodówce takie zimne...
    He he wyczuwam fasolkę :D

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya no chyba że Ty normalnie masz takie smaki :D

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zazwyczaj 11 dpo spada już temp, a od 12-13 dnia mam plamienia więc będę się domyślać ciut wcześniej mimo, że @ ma być 28.04

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Seraya no chyba że Ty normalnie masz takie smaki :D
    Normalnie mam :D uwielbiam takie piwo - słodko pikantne...
    polecam Seraya :D
    w ogóle to godzinę temu ryczałam na głos, że wszystko jest bez sensu, teraz cieszę się do komputera no szok...chyba jednak @ idzie :D

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi we wcześniejszym cyklu spadła w dzień @ także nadzieję miałam do końca :P a tylko więcej nerwów, już nie mierzę :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    Normalnie mam :D uwielbiam takie piwo - słodko pikantne...
    polecam Seraya :D
    w ogóle to godzinę temu ryczałam na głos, że wszystko jest bez sensu, teraz cieszę się do komputera no szok...chyba jednak @ idzie :D
    Takie zachwiania humoru mogą wróżyć zupełnie co innego :-D

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda mi w końcu usunęła... Myślałam juz,ze dzisiaj tego nie doczekam :-P Teraz czekam na męża i napije się z nim piwka bo mi smaku narobiłyście, ale ja z kolei z syropem kokosowym ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2016, 20:25

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Takie zachwiania humoru mogą wróżyć zupełnie co innego :-D
    No i te bociany we śnie...całe stado hehe :D

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ