X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bylam dzisiaj w odwiedzinach u siostry meza, właśnie wróciła ze szpitala z malutką i mówię wam nie mogłam wysiedziec ...tak było mi ciężko. Nie powinnam tak robić, no nie ?ale nie mogę :(

    Czincja, dam23 lubią tę wiadomość

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem kiedy miałam owulację. 31 dni cykl miałam do tej pory, jeszcze 6 dni do okresu. W każdym razie raczej jej nie ominęłam ;)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Dziewczyny bylam dzisiaj w odwiedzinach u siostry meza, właśnie wróciła ze szpitala z malutką i mówię wam nie mogłam wysiedziec ...tak było mi ciężko. Nie powinnam tak robić, no nie ?ale nie mogę :(

    Współczuję odczuć. :( Cieszę się, że nie mam tak z moją chrześnicą, jestem w nią po prostu wpatrzona jak w obrazek. Ale nie wiem jak bym się czuła gdyby bratowa jutro mi napisała, że jest w drugiej ciąży. Pewnie nie najlepiej. :(

    W dodatku mam pozytywny test owulacyjny dzisiaj. Testowa jest nawet ciemniejsza od kontrolnej. Nic tylko siąść i... :(

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    A wiesz kiedy miałaś owulację? Jak długie są twoje cykle?
    Niestety okazuje się, że ciąży nie da się tak łatwo zaplanować. Ja miałam zajść w lutym. ;)

    Ja już mam córeczkę i to był jeden raz a jakże szczęśliwy :) Chciałabym drugie, ale tak się teraz nastawiłam, że z chęcia bym robiła test co 10 minut mimo iż wiem ze to nic nie da :(. Musiałam się tu zgłosić bo nawet nie mam komu o tym powiedzieć :( a głowa już mnie boli od myślenia czy jeszcze jakieś szanse są;/

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    Ja już mam córeczkę i to był jeden raz a jakże szczęśliwy :) Chciałabym drugie, ale tak się teraz nastawiłam, że z chęcia bym robiła test co 10 minut mimo iż wiem ze to nic nie da :(. Musiałam się tu zgłosić bo nawet nie mam komu o tym powiedzieć :( a głowa już mnie boli od myślenia czy jeszcze jakieś szanse są;/


    Wydaje mi się, ale nie mam pewności, że może być jeszcze za wcześnie na betę. Jeśli masz 31 dniowe cykle i przy powiedzmy 14 dniowej fazie lutealnej miałabyś owulację w 17 dc. Czyli teraz miałabyś 9 dpo. A to i tak idealne wyliczenia, bo równie dobrze możesz mieć 11-13 dniową fazę lutealną i owu mogła być później. Do zagnieżdżenia mogło jeszcze nawet nie dojść. ;) Głowa do góry, trzeba niestety się naczekać.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Dziewczyny bylam dzisiaj w odwiedzinach u siostry meza, właśnie wróciła ze szpitala z malutką i mówię wam nie mogłam wysiedziec ...tak było mi ciężko. Nie powinnam tak robić, no nie ?ale nie mogę :(


    Kochana moja ja wiem co czujesz, moje siostry i brat też mają dzieci i wiem jak to boli kiedy wiesz że się starasz a nie wychodzi :-( Najważniejsze jest to żeby cieszyć się razem z rodziną choć wiem że to trudne <3

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, dziewczyny, biorę witaminki, karmię koty, ogarniam kuwety i się kładę. Do przeczytania jutro. <3

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem tego nie da się przyspieszyć, ale najlepsze jest to że dzisiaj w ciągu dnia myślałam że dostane okres takie miałam bóle jak przy @ ;/ ale już nie wiem czy sobie wkręcam czy co:).

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Współczuję odczuć. :( Cieszę się, że nie mam tak z moją chrześnicą, jestem w nią po prostu wpatrzona jak w obrazek. Ale nie wiem jak bym się czuła gdyby bratowa jutro mi napisała, że jest w drugiej ciąży. Pewnie nie najlepiej. :(

    W dodatku mam pozytywny test owulacyjny dzisiaj. Testowa jest nawet ciemniejsza od kontrolnej. Nic tylko siąść i... :(
    Ja się cieszę ze jest kolejna istotka na świecie, po prostu tak jakoś to przyjmuję. Może się to zmieni...

    No kiepsko z tym testem :(:(

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam23 wrote:
    Kochana moja ja wiem co czujesz, moje siostry i brat też mają dzieci i wiem jak to boli kiedy wiesz że się starasz a nie wychodzi :-( Najważniejsze jest to żeby cieszyć się razem z rodziną choć wiem że to trudne <3
    Cieszę się razem z nimi :) ale jakoś łzy same pchają mi się do oczu....no trudno taka już jestem...:( :*

    dam23 lubi tę wiadomość

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Cieszę się razem z nimi :) ale jakoś łzy same pchają mi się do oczu....no trudno taka już jestem...:( :*

    Płacz i mów że się wzruszyłaś:)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    Płacz i mów że się wzruszyłaś:)
    Kilka razy już tak zrobiłam, ale chyba się domyslaja o co chodzi bo nawet nie pytają i dobrze, bo mogłabym się gorzej rozkleic a tak...przychodzę do domu to dopiero w ryk..:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Cieszę się razem z nimi :) ale jakoś łzy same pchają mi się do oczu....no trudno taka już jestem...:( :*


    Płacz ile chcesz, mi płacz zawsze pomaga :-) Każda z nas musi wierzyć w to że będziemy nosiły pod sercem swój mały Cud <3

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam23 wrote:
    Płacz ile chcesz, mi płacz zawsze pomaga :-) Każda z nas musi wierzyć w to że będziemy nosiły pod sercem swój mały Cud <3
    Mi tez pomaga mimo, że mąż zawsze się mi dziwi i ciągle mówi 'tobie to coś pomaga?nie gadaj glupot'...jest taki kochany a tak bardzo czasami mnie wkurza tą swoją gadką.
    Ja cały czas wierzę, że i na mnie przyjdzie pora....mówię sobie ze to może jeszcze nie mój czas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2016, 22:34

    dam23 lubi tę wiadomość

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojego męża siostra urodziła pierwsze dziecko po 9 latach. . . Wcześniej miała 3 poronienia, dwa dość wcześni bo 2 miesiąc a trzecie jakiś 4 ;/ Teraz ma parkę rok po roku:)a na karku 31 lat :)najstarsza ma 2 lata :)

    dam23, Almanah lubią tę wiadomość

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Mi tez pomaga mimo, że mąż zawsze się mi dziwi i ciągle mówi 'tobie to coś pomaga?nie gadaj glupot'...jest taki kochany a tak bardzo czasami mnie wkurza tą swoją gadką.
    Ja cały czas wierzę, że i na mnie przyjdzie pora....mówię sobie ze to może jeszcze nie mój czas.


    Mój N jest kochany w tej kwestii, zawsze podejdzie do mnie, przytuli i mówi że mam się wypłakać skoro mi to pomaga :-) Mój N też mnie czasami denerwuje ale ja wiem że też potrafię mu zajść za skórę ;-) Musimy wierzyć, tam na górze dla każdej z nas jest już ułożony plan :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    Mojego męża siostra urodziła pierwsze dziecko po 9 latach. . . Wcześniej miała 3 poronienia, dwa dość wcześni bo 2 miesiąc a trzecie jakiś 4 ;/ Teraz ma parkę rok po roku:)a na karku 31 lat :)najstarsza ma 2 lata :)


    Moja siostra pierwsze dwie ciążę poroniła a teraz ma dwóch zdrowych chłopców :-) Lekarz podejrzewa że po prostu nie może rodzić dziewczynek bo wtedy dochodzi do jakiejś komplikacji i poronienia :-(

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam23 wrote:
    Mój N jest kochany w tej kwestii, zawsze podejdzie do mnie, przytuli i mówi że mam się wypłakać skoro mi to pomaga :-) Mój N też mnie czasami denerwuje ale ja wiem że też potrafię mu zajść za skórę ;-) Musimy wierzyć, tam na górze dla każdej z nas jest już ułożony plan :-)
    Nie no jezeli chodzi o takie przytulenie to tak, ale jak płacze sobie bez powodu czasami hahaha. :P
    No faceci...na swój sposób kochani :):)

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lece już spać, bo jak nie śpie to myśle a jak myśle to jeszcze coś sobie ubzduram ;) paa Miło było was przeczytać:*

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Nie no jezeli chodzi o takie przytulenie to tak, ale jak płacze sobie bez powodu czasami hahaha. :P
    No faceci...na swój sposób kochani :):)

    Też płaczę bez powodu często to mój mąż się zemnie śmieje i mi przechodzi ;)

    marta95 lubi tę wiadomość

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ