X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja, dobranoc :*

    Ja też w sumie lecę się wyspać. Do jutra kochaniutkie :):) <3

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w piątek! Już prawie weekend.

    Mam nadzieję się zrelaksować i nie myśleć tyle o temp i śluzach :) co bedzie w tym cyklu to będzie.

    Może się na Was skupie, to zapomnę że sama też się staram...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też witam w piątek! Weekendu początek :P

    Kozisina, i tak trzymaj. Czas się zrelaksować :):)

    Ja dzisiaj sprzatanko, potem jadę do Katowic na lotnisko po wujka z ciocia :D szkoda ze w nocy, ajajaj :P

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Ja też witam w piątek! Weekendu początek :P

    Kozisina, i tak trzymaj. Czas się zrelaksować :):)

    Ja dzisiaj sprzatanko, potem jadę do Katowic na lotnisko po wujka z ciocia :D szkoda ze w nocy, ajajaj :P

    Dokładne! Dziś mam pracownicze piwko to pójdę, przestanę myśleć :)
    Jakoś może dotrwam do terminu @ bez wiadomości czy była owu, kiedy była itd.
    Zbliża się koniec kwietnia to zaczną się testowania Wasze:) już nie mogę się doczekać!

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)
    Marta ja też dzisiaj sprzątanie generalnie bo jak co sobotę będę w pracy a syfu w niedziele bym nie zdzierżyła :P
    i staram się ciągle czymś zajmować bo im bliżej terminu @ i testowania tym bardziej o tym myślę... objawów coraz więcej ale zapisuję tylko część bo nie wiem czy to rzeczywiście czy tylko się nakręcam :P hehe no i znowu zaczynam myśleć- nienawidzę tych kilku dni przed testowaniem, w tamtym cyklu też mi się dłużyło i myślałam o tym wszystkim :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Dokładne! Dziś mam pracownicze piwko to pójdę, przestanę myśleć :)
    Jakoś może dotrwam do terminu @ bez wiadomości czy była owu, kiedy była itd.
    Zbliża się koniec kwietnia to zaczną się testowania Wasze:) już nie mogę się doczekać!
    O piwko super. Przynajmniej się rozerwiesz :)
    Ło u mnie testowanie jeden dzień przed Tobą :P

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi obiadek został z wczoraj więc dziś tylko posprzątać a później pełen relaksing ;D pogoda piękna więc chyba się gdzieś wybiorę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2016, 07:29

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    hej dziewczyny :)
    Marta ja też dzisiaj sprzątanie generalnie bo jak co sobotę będę w pracy a syfu w niedziele bym nie zdzierżyła :P
    i staram się ciągle czymś zajmować bo im bliżej terminu @ i testowania tym bardziej o tym myślę... objawów coraz więcej ale zapisuję tylko część bo nie wiem czy to rzeczywiście czy tylko się nakręcam :P hehe no i znowu zaczynam myśleć- nienawidzę tych kilku dni przed testowaniem, w tamtym cyklu też mi się dłużyło i myślałam o tym wszystkim :P
    Oj ten bałagan jest koszmarny.
    Ruda nie myśl o tym tak! Chociaż ja też mam jeden-dwa niepokojące objawy, a nawet jeszcze owulki chyba nie bylo- wzdęcia i taka jestem nerwowa że dzisiaj rano mąż przeszkadzał mi nawet jak jadł kanapki hahaha :P

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Oj ten bałagan jest koszmarny.
    Ruda nie myśl o tym tak! Chociaż ja też mam jeden-dwa niepokojące objawy, a nawet jeszcze owulki chyba nie bylo- wzdęcia i taka jestem nerwowa że dzisiaj rano mąż przeszkadzał mi nawet jak jadł kanapki hahaha :P
    haha ja nawet na takie rozdrażnienie nie patrze bo ja jestem taki trochę mały, rudy nerwus i mnie często takie pierdoły doprowadzają do szału ;D haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2016, 07:31

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha A mój znowu 'okres ci się zbliza' :O

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale do tego jestem ogromnym wrażliwcem i oglądając nawet zwykłą reklamę potrafię się popłakać więc to niestety też nie będzie u mnie żaden wyznacznik ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2016, 07:35

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Hahaha A mój znowu 'okres ci się zbliza' :O
    haha ;D ja przed okresem to już staje się takim potworem, że mój wychodzi :P ja sama ze sobą wtedy nie potrafię wytrzymać :P serio :P ale wtedy biorę płutno, farby i maluje - tylko to pomaga :P hehe a później wszystko niszczę :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2016, 07:34

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kiedy zaczynacie testy? i które?

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    a kiedy zaczynacie testy? i które?
    ja, tak jak widać na suwaczku, za 6 dni :) a Ty? :)

    Almanah lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i najpierw myślałam o sikańcu ale chyba od razu pójdę na betę bo pewniejsza :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    O piwko super. Przynajmniej się rozerwiesz :)
    Ło u mnie testowanie jeden dzień przed Tobą :P

    Już sama ne wiem kiedy zatestuje:) jesli nie wpadnę kiedy było lub bedzie owu to może być ciężko :)

    Wiecie co... Śmieszą mnie ciut te moje góry skaliste:)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    haha ;D ja przed okresem to już staje się takim potworem, że mój wychodzi :P ja sama ze sobą wtedy nie potrafię wytrzymać :P serio :P ale wtedy biorę płutno, farby i maluje - tylko to pomaga :P hehe a później wszystko niszczę :P
    No to prawda ciężko ze sobą wtedy wytrzymać :D ogólnie to się trochę myli bo planowo do @ jeszcze trochę czasu, chociaż nigdy nic nie wiadomo co się stanie a jestem przygotowana na wszystko :P

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja większość dziewczyn zrobiła suwaczki, umówiłyśmy się tak bo ciężko zapamiętać kto kiedy testuje a tak wszystko widać i możemy dopingować ;) dodaj też :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Już sama ne wiem kiedy zatestuje:) jesli nie wpadnę kiedy było lub bedzie owu to może być ciężko :)

    Wiecie co... Śmieszą mnie ciut te moje góry skaliste:)
    No w sumie ja nie wiem czy zdążę przed @ hihi :) a mnie martwią te moje temperatury...:(

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    No to prawda ciężko ze sobą wtedy wytrzymać :D ogólnie to się trochę myli bo planowo do @ jeszcze trochę czasu, chociaż nigdy nic nie wiadomo co się stanie a jestem przygotowana na wszystko :P
    u mnie na szczęście póki co owulacja i @ zawsze tak samo, ale wiem, że różnie to z tym jest :) jak się nie jest pewnym to trzeba często serduszkować i na pewno się trafi w TE dni ;) także Martuśka działaj ostro ;D

    ckai9n73i3etzh5b.png
‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ