X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    No właśnie i to mnie martwi bo są na tym samym poziomie..może termometr zly..ja za to mierze w pochwie i nie wiem czy tak lepiej czy gdzieś indziej

    Ponoć w pochwie są mniejsze wahania i wpływ czynników zewnętrznych. Tak polecają.
    Myślę ze owulki nie bylo u Ciebie jeszcze. U mnie na dwoje babka wróżyła w tym bałaganie.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 nie obraź się za pytanie, ale 95 to rok twoich urodzin?:)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Ponoć w pochwie są mniejsze wahania i wpływ czynników zewnętrznych. Tak polecają.
    Myślę ze owulki nie bylo u Ciebie jeszcze. U mnie na dwoje babka wróżyła w tym bałaganie.
    Wiesz co kiedyś mierzylam zwykłym w pochwie to były mega wahania, teraz mam ten owulacyjny i widzisz jakie umiarkowane :) może spróbuj w tej pochwie ? :)
    Też mi się wydaje ze jej nie było, albo wgl nie będzie..

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam sprecyzowanych marzeń do plci. Małż marzy o chłopcu, ale wiem że to tylko takie gadanie...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    marta95 nie obraź się za pytanie, ale 95 to rok twoich urodzin?:)
    Tak jest ;)

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Wiesz co kiedyś mierzylam zwykłym w pochwie to były mega wahania, teraz mam ten owulacyjny i widzisz jakie umiarkowane :) może spróbuj w tej pochwie ? :)
    Też mi się wydaje ze jej nie było, albo wgl nie będzie..

    Bedzie bedzie:) jeszcze wcześnie i Ciebie- razem potem będziemy testować.
    Tak. Od nast bedzie pochwa. I badania hormonalne. I wiesiolek. :)

    Ja mam tez owulacyjby kardioline z dwoma miejscami po przecinku.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Ja nie mam sprecyzowanych marzeń do plci. Małż marzy o chłopcu, ale wiem że to tylko takie gadanie...
    hehe powiem Ci , że ja mam same siostry i kuzynki i tak jakoś nie przyzwyczajona jestem no męskiego towarzystwa oprócz mojego N ;) hehe wiadomo, że jak się dowiem, że jestem w ciąży to się popłaczę ze szczęścia czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka ale nie ukrywam też że jakoś tam marzę o tej dziewczynce :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To gratuluje takiej świadomej decyzji:) moja dzidzia to wpadka. . . po 7 latach ;P a teraz byśmy chcieli i ooo

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Bedzie bedzie:) jeszcze wcześnie i Ciebie- razem potem będziemy testować.
    Tak. Od nast bedzie pochwa. I badania hormonalne. I wiesiolek. :)

    Ja mam tez owulacyjby kardioline z dwoma miejscami po przecinku.
    Kurczę mam taka ochote wypróbować znowu te testy owu ale znowu będzie cały cykl taka sama kreska :/
    No wiesiolek jest spoko, śluzu więcej :):)
    Ja też mam dwa miejsca po przecinku ale jakiś Microlife, cus takiego :P

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    To gratuluje takiej świadomej decyzji:) moja dzidzia to wpadka. . . po 7 latach ;P a teraz byśmy chcieli i ooo
    hehe no często słyszę o takiej sytuacji :) jak się człowiek nie stara to niespodzianka :) a jak się stara to zaczyna się wszystko pod górkę :Phehe ale może w Twoim przypadku tak nie będzie :) życzę Ci tego :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    To gratuluje takiej świadomej decyzji:) moja dzidzia to wpadka. . . po 7 latach ;P a teraz byśmy chcieli i ooo
    No wiem...młoda i już dziecko chcę. Ciężkie to zrozumienia;)

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    No wiem...młoda i już dziecko chcę. Ciężkie to zrozumienia;)
    Powiem Ci Marta że mnie też zdziwiło to, że już świadomie starasz się o maluszka ale chyba bardziej to , że już masz męża :) ale fajnie, zazdroszczę :) szybciej dojrzałaś do takich rzeczy i Twój mąż też :) mój ma 30 na karku a dalej boi się ślubu :P hehe :D

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Powiem Ci Marta że mnie też zdziwiło to, że już świadomie starasz się o maluszka ale chyba bardziej to , że już masz męża :) ale fajnie, zazdroszczę :) szybciej dojrzałaś do takich rzeczy i Twój mąż też :) mój ma 30 na karku a dalej boi się ślubu :P hehe :D
    ja przez to, że co weekend fotografuję śluby to jakoś nie pałam tez jakiś strasznym optymizmem i w ogóle ale nie ukrywam, że tak czy siak ten pierścionek na palcu mógłby się już pojawić i ślub cywilny :) :P hehe no ale co zrobić, nic na siłę :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    ja przez to, że co weekend fotografuję śluby to jakoś nie pali mi się do kościelnego i w ogóle ale nie ukrywam, że tak czy siak ten pierścionek na palcu mógłby się już pojawić i ślub cywilny :) :P hehe no ale co zrobić, nic na siłę :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Powiem Ci Marta że mnie też zdziwiło to, że już świadomie starasz się o maluszka ale chyba bardziej to , że już masz męża :) ale fajnie, zazdroszczę :) szybciej dojrzałaś do takich rzeczy i Twój mąż też :) mój ma 30 na karku a dalej boi się ślubu :P hehe :D
    Wiesz co nigdy nie byłam typem dziewczyny która myśli tylko o imprezach i jak się wyrwać z domu. Od małego chciałam mieć szybko rodzinę i dzieci...A jak poznałam mojego męża to wiedziałam ze to jest on i jakoś oboje bardzo chcieliśmy ślubu i teraz oboje świadomie staramy się o dziecko. Dużo ludzi robi miny jak się ddowiedzą no cóż. Takie moje życie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2016, 08:10

    Olinek lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Wiesz co nigdy nie byłam typem dziewczyny która myśli tylko o imprezach i jak się wyrwać z domu. Od małego chciałam mieć szybko rodzinę i dzieci...A jak poznałam mojego męża to wiedziałam ze to jest on i jakoś oboje bardzo chcieliśmy ślubu i teraz oboje świadomie staramy się o dziecko. Dużo ludzi robi miny jak się dowiedz, no cóż. Takie moje życie ;)
    ja jestem podobnym typem i już mogłabym mieć cywilkę i dzidzię ale niestety mój nie :P hehe taki typ ;) dziecko dopiero teraz a ślub... chyba nigdy nie będzie na to gotowy także naprawdę ci zazdroszczę ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    ja jestem podobnym typem i już mogłabym mieć cywilkę i dzidzię ale niestety mój nie :P hehe taki typ ;) dziecko dopiero teraz a ślub... chyba nigdy nie będzie na to gotowy także naprawdę ci zazdroszczę ;)
    Spokojnie. Kazdy dorasta swoim tempem :) ale całkiem inaczej jest po ślubie..Tak czuć ze on już jest twój na zawsze...:) fajne uczucie.

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ze swoim jestem kolo 10 lat mam 24 więc też nie olaboga ;) ale ślubcywilny mamy od 2 lat, a jak idziemy na jakieś wesela i mówie kiedy nasze to mówi, ze zepsułam już mu całą impreze ;) hehe

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Spokojnie. Kazdy dorasta swoim tempem :) ale całkiem inaczej jest po ślubie..Tak czuć ze on już jest twój na zawsze...:) fajne uczucie.
    wiem, wiem dlatego czekam cierpliwie i mam nadzieję, że jednak w końcu do tego dorośnie :P hehe a póki co bardziej chciałabym żeby udało się zafasolkować i tulić swojego maluszka :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    wiem, wiem dlatego czekam cierpliwie i mam nadzieję, że jednak w końcu do tego dorośnie :P hehe a póki co bardziej chciałabym żeby udało się zafasolkować i tulić swojego maluszka :)
    No właśnie...ta fasolka najważniejsza. Może jakoś damy radę :):)

‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ