X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Dziewczyny bylam dzisiaj w odwiedzinach u siostry meza, właśnie wróciła ze szpitala z malutką i mówię wam nie mogłam wysiedziec ...tak było mi ciężko. Nie powinnam tak robić, no nie ?ale nie mogę :(
    Tulę mocno :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    ze swoim jestem kolo 10 lat mam 24 więc też nie olaboga ;) ale ślubcywilny mamy od 2 lat, a jak idziemy na jakieś wesela i mówie kiedy nasze to mówi, ze zepsułam już mu całą impreze ;) hehe
    haha skądś to znam :) to ja jestem tylko rok starsza :) i jestem z moim 8 lat :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Tulę mocno :*
    Dziękuję kochana :*
    Już jest mi lepiej :)

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Współczuję odczuć. :( Cieszę się, że nie mam tak z moją chrześnicą, jestem w nią po prostu wpatrzona jak w obrazek. Ale nie wiem jak bym się czuła gdyby bratowa jutro mi napisała, że jest w drugiej ciąży. Pewnie nie najlepiej. :(

    W dodatku mam pozytywny test owulacyjny dzisiaj. Testowa jest nawet ciemniejsza od kontrolnej. Nic tylko siąść i... :(
    O kurka to wołaj tutaj Twojego koniecznie !

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra babeczki ja uciekam bo lodówka świeci pustkami i pasuje zrobić jakieś zakupy :P ;D później sprzątanie, na chwilę do ogrodu także pewnie do wieczora :) :*

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem jak wy ale idę zjeść śniadanie i wypić kawe. Chociaż będę miała po niej zgagę. A na śniadanie zjem śledzie w occie aż mi ślinka na monitor leci!! Gorzej jak je już ktoś zjadł to chyba zabiję ;(

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki :-) <3
    Ja o 12 śmigam na wizytę u gin więc trzymajcie za mnie kciuki ;-)
    Miłego dnia wam życzę kochane :-) <3

    Offca88, Czincja lubią tę wiadomość

  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski no niestety rano mnie obudzila @, także niektórym życzę nie do zobaczenia w maju

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka 87 wrote:
    Hej laski no niestety rano mnie obudzila @, także niektórym życzę nie do zobaczenia w maju
    Przykro mi :( trzymam kciuki za kolejny cykl! :)

  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję się strasznie, pogoda do d...,najlepiej bym pod koc wlazla w dresie z pysznym słodkim kakao,a tu w biurze, na szpilkach i do tego trzeba się uśmiechać, bllleee

    Czincja lubi tę wiadomość

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam23 wrote:
    Dzień dobry dziewczynki :-) <3
    Ja o 12 śmigam na wizytę u gin więc trzymajcie za mnie kciuki ;-)
    Miłego dnia wam życzę kochane :-) <3
    Hej :*
    W takim razie trzymam kciuki i dawaj znać jak na wizycie. Miłego dnia :):) :*

    dam23 lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka 87 wrote:
    Czuję się strasznie, pogoda do d...,najlepiej bym pod koc wlazla w dresie z pysznym słodkim kakao,a tu w biurze, na szpilkach i do tego trzeba się uśmiechać, bllleee
    O najgorsze to jest. Jest źle a musisz się zachowywać jakby było wspaniale

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Hej :*
    W takim razie trzymam kciuki i dawaj znać jak na wizycie. Miłego dnia :):) :*

    Dam znać jak wrócę ;-) Stres już mnie zżera od środka ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka 87 wrote:
    Hej laski no niestety rano mnie obudzila @, także niektórym życzę nie do zobaczenia w maju


    Przykro mi bardzo :-( Powodzenia życzę w nowym cyklu i wspieram całym sercem <3

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka bardzo mi przykro , czekamy na majówkach na Ciebie :*

    Dam powodzenia na wizycie :*


    Co do partnerstwa, ja od 17 roku życia miałam faceta 5,5 roku. Średnio nam się układało ale jakoś było. W sumie no ten związek był na wymarciu. Później poznałam w pracy męża mojego obecnego, no i się zaczęło :D Z tam,tym w międzyczasie się rozwaliło , a z tym po pół roku znajomości wzięłam ślub cywilny , kupiliśmy mieszkanie wspólnie i pół roku później był ślub kościelny :) Mam 28 lat a ślub brałam mając 23 lata :)
    Wcale mi szkoda nie było :) Po prostu wiedziałam że to to :) Całe życie byłam w sumie w związkach :D

    A dzidziusia chcieliśmy 2 lata po ślubie :) I tak też było :)

    dam23 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę się dzisiaj zebrać do sklepu. Trzeba kupić mąkę na chleb, no i rzeczy do pieczenia, bo w niedzielę teście przyjeżdżają po małego, tak więc muszę upiec ciasteczka deserowe :D
    No także ten...;) A teraz idę nakarmić mojego chłopca, no i po południu muszę podpisać papiery kupna samochodu bo mąż w pracy :P

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca, to poważna sprawa - samochód :P

    Ja idę jakieś śniadanko zjeść i sprzątać. :)

  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta nie ma co dusić w sobie uczuć...miałam podobną sytuację staraliśmy się od lutego, w sierpniu dowiedziałam się, że mamy marne szanse, a we wrześniu brat przyjechał z ''nowiną'' rozryczałam się i powiedziałam, żeby wyszedł. Teraz wiem, że źle zareagowałam, wiedziałam to już po paru minutach od jego wyjścia, ale on to zrozumiał, przytulił mnie i powiedział, że wszystko będzie dobrze. W styczniu dowiedziałam się, że i ja będe mamą. Teraz mam przy sobie i córeczkę i wspaniałego chrzesniaka, ale wtedy wiem, że inaczej nie mogłam zareagować to było silniejsze ode mnie...

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykupiłam sobie pakiet na ovu... i wyznacza mi miesiączkę na 27, a owulka w ogóle w innych dniach niż była według mnie, testów i temperatury i czym tu się sugerować??

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Iwonka bardzo mi przykro , czekamy na majówkach na Ciebie :*

    Dam powodzenia na wizycie :*


    Co do partnerstwa, ja od 17 roku życia miałam faceta 5,5 roku. Średnio nam się układało ale jakoś było. W sumie no ten związek był na wymarciu. Później poznałam w pracy męża mojego obecnego, no i się zaczęło :D Z tam,tym w międzyczasie się rozwaliło , a z tym po pół roku znajomości wzięłam ślub cywilny , kupiliśmy mieszkanie wspólnie i pół roku później był ślub kościelny :) Mam 28 lat a ślub brałam mając 23 lata :)
    Wcale mi szkoda nie było :) Po prostu wiedziałam że to to :) Całe życie byłam w sumie w związkach :D

    A dzidziusia chcieliśmy 2 lata po ślubie :) I tak też było :)

    Dziękuje kochana :-) Ja z moim narzeczonym jestem właśnie od 17 roku życia, jesteśmy ze sobą 5 lat i 6 miesięcy :-) Od samego początku wiedziałam że to ten jedyny i on również chce już ze mną być zawsze ale oświadczył mi się dopiero po ponad 4 latach bycia razem a jeśli chodzi o ślub to jakoś za bardzo się nie spieszy :-)

‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ