X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a szukałąm włąśnie a nie wiem jak :)ja właśnie jestem podłamana bo wczoraj robiłam bete;/ i nic a do okresu jeszcze 5 dni od dzisiaj :P

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    No w sumie ja nie wiem czy zdążę przed @ hihi :) a mnie martwią te moje temperatury...:(
    Marta nie patrz na tempkę, nie raz widziałam takie cuda i dziwy i zakończyło się zielono, a ile było idealnych wykresów a tam @...także wiesz :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    u mnie na szczęście póki co owulacja i @ zawsze tak samo, ale wiem, że różnie to z tym jest :) jak się nie jest pewnym to trzeba często serduszkować i na pewno się trafi w TE dni ;) także Martuśka działaj ostro ;D
    Oj działam działam, wczoraj jakoś bez ochoty byłam, zła i wgl nie miałam na nic siły :P

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    No w sumie ja nie wiem czy zdążę przed @ hihi :) a mnie martwią te moje temperatury...:(

    Jej! U Ciebie tak maleńko tych wahań. Może owulka przed Toba? Juz ostatnio sobie mówiłam ze będę mierzyć w pochwie... A kolejny cykl mierzę oralnie. To chyba blad. Twoje są tak malo zróżnicowane...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    a szukałąm włąśnie a nie wiem jak :)ja właśnie jestem podłamana bo wczoraj robiłam bete;/ i nic a do okresu jeszcze 5 dni od dzisiaj :P
    Czincja jak do @ 5 dni to nic nie jest pewne :) nie załamuj się więctylko czekaj :) to mogło być za szybko po prostu :)
    wejdz na stronę: https://www.suwaczki.com/ i tam po lewej str wybierz"inne wydarzenia" i dalej będziesz wiedziała :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Marta nie patrz na tempkę, nie raz widziałam takie cuda i dziwy i zakończyło się zielono, a ile było idealnych wykresów a tam @...także wiesz :)
    Tylko właśnie u mnie nie ma cudów...wręcz przeciwnie jest non stop nisko i prawie taka sama. Może termometr zły ?

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ustawić suwaczek?;)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta ja nie wiem co mi się dzieje ale ostatnio W OGÓLE nie mam ochoty na przytulanie ;/ próbowałam bo myślałam, że jak już dojdzie do czegoś to będzie miło jak zawsze ale nie ;/ no i wczoraj już mojemu odmówiłam bo no nie dałam rady

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Oj działam działam, wczoraj jakoś bez ochoty byłam, zła i wgl nie miałam na nic siły :P

    Ojej:( ja to w tym cyklu szaleje... Dawno z małżem tyle <3 nie było... Chyba tylko na poczatku znajomości, a i wtedy chyba nie tyle... I uff... Nie na silę...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Jej! U Ciebie tak maleńko tych wahań. Może owulka przed Toba? Juz ostatnio sobie mówiłam ze będę mierzyć w pochwie... A kolejny cykl mierzę oralnie. To chyba blad. Twoje są tak malo zróżnicowane...
    No właśnie i to mnie martwi bo są na tym samym poziomie..może termometr zly..ja za to mierze w pochwie i nie wiem czy tak lepiej czy gdzieś indziej

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Marta ja nie wiem co mi się dzieje ale ostatnio W OGÓLE nie mam ochoty na przytulanie ;/ próbowałam bo myślałam, że jak już dojdzie do czegoś to będzie miło jak zawsze ale nie ;/ no i wczoraj już mojemu odmówiłam bo no nie dałam rady
    Powiem ci ze ja też jakoś nie mam ochoty w tym miesiącu, aż ciężko uwierzy, chyba pogodzilam się z ta myślą ze nic nie wyjdzie i jakaś blokada...

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zerknęłam i dziwny masz ten cykl mam nadzieję, że to nie cykl bezowulacyjny tylko owulki po prostu jeszcze nie było.... w sumie to dopiero 13 dc, ja przy krótkim 28 dniowym cyklu mam owulkę dopiero 15 dnia także spokojnie czekaj :) jeszcze się pojawi :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Ojej:( ja to w tym cyklu szaleje... Dawno z małżem tyle <3 nie było... Chyba tylko na poczatku znajomości, a i wtedy chyba nie tyle... I uff... Nie na silę...
    Dobrze dobrze szalejcie:):) we mnie chyba jakaś blokada..

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra prawie ogarnęłam, mam to wkleić i już?:)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    jak ustawić suwaczek?;)
    haha u Ciebie niebieski wózeczek a u mnie różowy, czy podświadomie nie pokazałyśmy o jakiej płci marzymy? ;D hehe

    Czincja lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    no zerknęłam i dziwny masz ten cykl mam nadzieję, że to nie cykl bezowulacyjny tylko owulki po prostu jeszcze nie było.... w sumie to dopiero 13 dc, ja przy krótkim 28 dniowym cyklu mam owulkę dopiero 15 dnia także spokojnie czekaj :) jeszcze się pojawi :)
    Moje cykle są zawsze beznadziejne..znowu bez owulki to raczej bym tego nie przeżyła, już tamten był dziwaczny. Czekam cierpliwie. W następnym cyklu chyba wybiorę się na monitoring...

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mąż kierowca ;/ Więc nie za dużo okazji, chociaż w tym miesiącu powinniśmy "trafić". 29 kwietnia idę do lekarza. Bo @ pewnie będzie się spóźniać ze stresu a on powie "oooo @ już lada chwila":)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Powiem ci ze ja też jakoś nie mam ochoty w tym miesiącu, aż ciężko uwierzy, chyba pogodzilam się z ta myślą ze nic nie wyjdzie i jakaś blokada...
    no co Ty! nie możesz się poddawać , a może to własnie ten cykl? chociaż dobrze, przynajmniej nie będziesz o tym myśleć tylko <3 kiedy masz ochotę i akurat wtedy się uda :) hihi

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    haha u Ciebie niebieski wózeczek a u mnie różowy, czy podświadomie nie pokazałyśmy o jakiej płci marzymy? ;D hehe

    Córe mam ;) to niebieski taki wymarzony by był ale nie pogniewam się za niebieski i różowy hehe i oba na raz też ;)

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    no co Ty! nie możesz się poddawać , a może to własnie ten cykl? chociaż dobrze, przynajmniej nie będziesz o tym myśleć tylko <3 kiedy masz ochotę i akurat wtedy się uda :) hihi
    Może tak być, ale serio jakoś ten cykl jest dziwny i wgl nie mam na nic ochoty..:)

‹‹ 166 167 168 169 170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ