X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj musze sie zabrac za swoje jajniki. Goraca kapiel, lactovaginal i jutro dostane miesiaczke :P w sam raz- akurat na samo wesele hahahaha

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    W następnym cyklu dokładnie jak rok temu- bede miec plodne w okolicach moich urodzin....jesli dostane szybko miesiaczke....jesli nie to bede miec plodne akurat jak przyjedzie do nas moja mama hahaha cudownie!
    Co jak co ale taki prezencik w postaci dzidziusia to by było coś :)
    Przeprosisz na chwilę mamę :P

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Kochana jesteśmy z Tobą, szybko minie kolejny cykl, kolejne działanie, trzeba się cieszyć, że mamy szansę na dziecko, to jest najważniejsze :*
    Bardziej mnie martwi ze jak wczesniejszy cykl mialam 28 i teraz tak dlugi....35????wtf???? to trzeba chyba odwiedzic lekarza. Do mojego gin zeby sie dostac trzeba sie umawiac z miesiac wczesniej hahaha wiec bede musiala do niego bezposrednio dzwonic tlumaczyc ze i tak nie wiem kiedy mam plodne hahahah i zeby mnie przyjal gdzies na wcisk haha nie lubie tak strasznie.

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Co jak co ale taki prezencik w postaci dzidziusia to by było coś :)
    Przeprosisz na chwilę mamę :P
    hahahaha

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    dzisiaj musze sie zabrac za swoje jajniki. Goraca kapiel, lactovaginal i jutro dostane miesiaczke :P w sam raz- akurat na samo wesele hahahaha
    Mi też gorąca kąpiel pomaga, w ogóle ja zawsze uwielbiam wrzątek prawie do kąpieli, wiem, że to niezdrowe i dla mnie i dla skóry, no ale co ja poradzę, że ja tylko tak lubię się kąpać :P
    A lactovaginal też stosuję :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rok temu moj maz sprawil mi na urodziny dzidziusia a ja niedobra zona co zrobilam? Dokladnie w jego urodziny bylam w szpitalu z poronieniem :/ nic dodac nic ujac :/

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Bardziej mnie martwi ze jak wczesniejszy cykl mialam 28 i teraz tak dlugi....35????wtf???? to trzeba chyba odwiedzic lekarza. Do mojego gin zeby sie dostac trzeba sie umawiac z miesiac wczesniej hahaha wiec bede musiala do niego bezposrednio dzwonic tlumaczyc ze i tak nie wiem kiedy mam plodne hahahah i zeby mnie przyjal gdzies na wcisk haha nie lubie tak strasznie.
    A Ty jesteś po odstawieniu anty tak ?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Mi też gorąca kąpiel pomaga, w ogóle ja zawsze uwielbiam wrzątek prawie do kąpieli, wiem, że to niezdrowe i dla mnie i dla skóry, no ale co ja poradzę, że ja tylko tak lubię się kąpać :P
    A lactovaginal też stosuję :D
    ja również! hahaha dlatego dzis zastosuje przepis na miesiaczke ;) Przy ciazy nie mozna a tak wiem ze moge ;)ja tu rządzę a nie moje jajniki!

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    rok temu moj maz sprawil mi na urodziny dzidziusia a ja niedobra zona co zrobilam? Dokladnie w jego urodziny bylam w szpitalu z poronieniem :/ nic dodac nic ujac :/
    Gdybyś tylko miała na to wpływ...:*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    A Ty jesteś po odstawieniu anty tak ?
    nie.....mnie sie rozregulowal po poronieniu.

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    ja również! hahaha dlatego dzis zastosuje przepis na miesiaczke ;) Przy ciazy nie mozna a tak wiem ze moge ;)ja tu rządzę a nie moje jajniki!
    Dokładnie trzeba się jeszcze rozkoszować :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deinera..
    Ja ostatnio miałam 26 dniowy cykl... A teraz? 16dc a ja dopiero mam pozytywa owu ( w ogóle to nie taki pozytyw na 100%, druga ciut bledsza, ale mega mocna w porównaniu do tej pory. Uznalam za pozytyw... Jak małż zobaczył to się na mnie rzucił...)
    Także też byl krotki cykl a teraz zapowiada się dużo dłuższy, więc tak bywa... Może też masz stresy?

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    rok temu moj maz sprawil mi na urodziny dzidziusia a ja niedobra zona co zrobilam? Dokladnie w jego urodziny bylam w szpitalu z poronieniem :/ nic dodac nic ujac :/
    przestań, nie możesz się obwiniać... to się zdarza i to niestety często więc nie ma co szukać powodów a tym bardziej winnych...
    Rób już tą kąpiel i idź się relaksuj!!! do tego lampka winka, muzyczka! tego Ci trzeba :*

    Ashka89 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    nie.....mnie sie rozregulowal po poronieniu.
    Ahhh takie buty. To lepiej się zbadać, a byłaś później u gina czy wsio masz dobrze "wyczyszczone" Przepraszam za dosłowność.
    Ja w ciąży przed i po niej miałam nadżerkę, no i mam nadal. Kiedyś mi mówiła, że ona nie groźna, no...ale że jak coś to na wypalanie, ja dziękuję za takie coś, bo wiem, że to i tak wraca, a jak nie groźna to nie ruszam póki co. Kiedyś trza się będzie przejść do gina i zerknąć co tam halo.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bylam. On sam mnie czyscil a jest swietny i w szpitalu jak sie spytalam czy on bedzie mi robil to pielegniarka popatrzyla sie na mnie jak na idiotke to powiedziala ze pan doktor nie robi takich rzeczy ......a potem jak z nim zagadalam to tak poukladal sobie wszystko by mogl mi on osobiscie zrobic zabieg!!! a widzial mnie 2 razy w zyciu- 1 na pierwszej wizycie i 2- w szpitalu jak przyjmowal na oddzial!!! Człowiek Anioł! Pojde do niego by mnie obadal i zlecil badania.

    Offca88, Almanah lubią tę wiadomość

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiła wtedy w podziece dla niego (a wlasciwie dla jego zony ;)- to sie ucieszyl, ze dostal cos wreszcie dla swojej zony a nie dla niego hahaha) komplet bizuterii sutasz z krysztalkami swarovskiego- bo szyje sama :) Bardzo sie ucieszyl :)

  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira, wiem co czujesz:(:* Przykro mi, ale nowy cykl=nowe nadzieje. Uda nam się wszystkim zajść w ciążę. Wierzę w to głęboko :)

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marie_marie22 wrote:
    Deneira, wiem co czujesz:(:* Przykro mi, ale nowy cykl=nowe nadzieje. Uda nam się wszystkim zajść w ciążę. Wierzę w to głęboko :)
    juz mi lepiej :) nawet zaczelam sie cieszyc tym cholernym weselem w sobote :) tesciowa super przerobila moja krotka kreacje jedna :) wlasnie dzis ze mna szyla...tzn ona szyla, ja mowilam co chce hahahaha :P super wyszla

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Tak bylam. On sam mnie czyscil a jest swietny i w szpitalu jak sie spytalam czy on bedzie mi robil to pielegniarka popatrzyla sie na mnie jak na idiotke to powiedziala ze pan doktor nie robi takich rzeczy ......a potem jak z nim zagadalam to tak poukladal sobie wszystko by mogl mi on osobiscie zrobic zabieg!!! a widzial mnie 2 razy w zyciu- 1 na pierwszej wizycie i 2- w szpitalu jak przyjmowal na oddzial!!! Człowiek Anioł! Pojde do niego by mnie obadal i zlecil badania.
    Super, że masz takiego zaufanego lekarza !!:)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Zrobiła wtedy w podziece dla niego (a wlasciwie dla jego zony ;)- to sie ucieszyl, ze dostal cos wreszcie dla swojej zony a nie dla niego hahaha) komplet bizuterii sutasz z krysztalkami swarovskiego- bo szyje sama :) Bardzo sie ucieszyl :)
    Wow :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ