X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Kochane!! Test owu pozytywny!!!
    To pięknie. Do dzieła :*

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Marta no ja też, byłam pewna że ten wykres zakończy się zielonym kropkiem :(
    Ehhhh... :( widzisz jakie to życie niesprawiedliwe :(

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Kochane!! Test owu pozytywny!!!
    A czyli jednak miałaś dłuższy cykl :D Super kochana !!:*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Ehhhh... :( widzisz jakie to życie niesprawiedliwe :(
    Niestety no...trzeba to przeczekać, starać się od nowa, wierzę że przyjdzie na każdego z nas czas, tylko no właśnie...nie na każdego teraz...

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina tak jak podejrzewałam, pewnie przez stres obsunął Ci się cykl.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak naprawdę też zaczelam wątpić w cokolwiek...chyba się gdzieś zaszyje dzisiaj :( :(

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej Marta, nie można się zniechęcać, nie możemy rezygnować tylko dlatego że coś wymaga czasu :) Trzeba czekać na swój czas, powoli do celu. Wiem że to frustruje i jest ciężko, ale ...trzeba próbować, mamy siebie, damy radę, nie jesteś sama, każda z nas pragnie dziecka tak jak Ty :):* Głowa do góry :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znikam do końca kwietnia... może pojawie się w majowym wątku... @ wypada najpóźniej 1.05 a ja jakoś nie moge przestać się spinac i myśleć... Bez urazy dziewczyny bo i tak mało się udzielam :* Pa i życzę wam by w końcu te cykle które macie zostały tymi ostatnimi :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ej Marta, nie można się zniechęcać, nie możemy rezygnować tylko dlatego że coś wymaga czasu :) Trzeba czekać na swój czas, powoli do celu. Wiem że to frustruje i jest ciężko, ale ...trzeba próbować, mamy siebie, damy radę, nie jesteś sama, każda z nas pragnie dziecka tak jak Ty :):* Głowa do góry :*
    Wiem kochana, że jesteście wy :) ale po prostu sama w sobie czuje ze padam. Takie to wszystko ciężkie....ale dam radę.
    Dziękuję :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2016, 17:50

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może też dlatego że przeżywam negatywne testy jak swoje własne... nie miejcie mi tego za złe :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    A ja znikam do końca kwietnia... może pojawie się w majowym wątku... @ wypada najpóźniej 1.05 a ja jakoś nie moge przestać się spinac i myśleć... Bez urazy dziewczyny bo i tak mało się udzielam :* Pa i życzę wam by w końcu te cykle które macie zostały tymi ostatnimi :)
    Co Ty AJA :( zostań z nami. Wszystkie jakoś damy radę :(

  • Ashka89 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki nie wiem na ile to prawda ale dzisiaj slyszalam opinie ginekologa ktory uwaza ze nie ma zbytniego sensu kontrolowac temp w drugiej fazie cyklu bo z tym roznie bywa... To ja juz sama nie wiem jak to jest:(
    Deneria strasznie mi przykro kochana ale trzymam mocnooo kciuki za majowy cykl :*

    jnlp73pfdnyt3jof.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja fajnie jakbyś została, nieważne że mniej piszesz, ale i tak fajnie jak jesteś. Chyba, że to dla Ciebie lepsze, więc musisz sama zdecydować , ale będzie Cię brakowało tutaj :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mnie kilka dni temu dopadło przeziębienie i w piątek, sobotę i niedzielę nabrałam się trochę gripexów, fervexów i innych ibupromów i czy leki takie mogą spowodować obniżenie temperatury i czy rzeczywiście bardzo na nią wpływają...bo z różnymi opiniami się spotkałam

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki radosny dzień tu był rano, a teraz... eh...

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ashka89 wrote:
    Dziewczynki nie wiem na ile to prawda ale dzisiaj slyszalam opinie ginekologa ktory uwaza ze nie ma zbytniego sensu kontrolowac temp w drugiej fazie cyklu bo z tym roznie bywa... To ja juz sama nie wiem jak to jest:(
    Deneria strasznie mi przykro kochana ale trzymam mocnooo kciuki za majowy cykl :*
    Ja się na tym nie znam, ale nawet jakbym miała mierzyć, to jedynie do owu czy troszkę po i na pewno nie do końca, bo jednak to później wyprowadza na manowce. A dwa stresuje.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya mi się wydaje, że i podczas przeziębienia już temperatura jest zaburzona, a każdy lek wpłynie też na temperaturę .

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Taki radosny dzień tu był rano, a teraz... eh...
    A no ...:(

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Seraya mi się wydaje, że i podczas przeziębienia już temperatura jest zaburzona, a każdy lek wpłynie też na temperaturę .
    Bo ogólnie nie miałam gorączki, brałam te leki na ból głowy, katar itd...a 3 i 4 dp mam sporo niższą temp i zastanawiam się czy mogły ją obniżyć...

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że każde tego typu leki mogły mimo wszystko zaburzyć temperaturę, ale no leki zbijają generalnie stan zapalny, no więc, zbiją do 36,6 jeśli już raczej niżej nie .

    Seraya lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ