X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    No to super oby wam się udało w tym cyklu zaciążyć ^^

    Mam taką nadzieję malutką ale nie robię sobie większych nadziei ponieważ nie chce sobie roić zbędnych złudzeń :-)

    Deneira lubi tę wiadomość

  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam Co ja w ogóle piszę, kolejnych cykli nie będzie ! :P
    Z clostilbegytem nie miałam do czynienia, więc może rzeczywiście o to chodziło ;)

    dam23 lubi tę wiadomość

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    no i super :) a może do przyszłego cs nie dojdzie i obejdzie się bez tych leków ;)

    Zobaczymy jak to będzie, jakaś nadzieja jest zawsze ale wolę się nie nastawiać ;-)

  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że tak lepiej nie liczyć na nic a nóż widelec samo przyjdzie :)

    dam23 lubi tę wiadomość

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam23 wrote:
    Ja właśnie wróciłam od ginekologa :-) Sama nie wiem co mam myśleć, wszystko jest dobrze i w tym cyklu mamy się starać tak jak się staraliśmy do tej pory a jeśli się nie uda to od przyszłego cyklu zaczynamy stymulować owulację, czyli zaczynam brać Clostilbegyt i Duphaston :-) Lekarz od razu mi powiedział że w pierwszych dwóch cyklach brania tych leków mam sobie nie robić zbyt dużych nadziei ponieważ z reguły zachodzi się w ciążę podczas 3 cyklu z tymi lekami więc na nic się nie nastawiam :-) Nie wiem dlaczego się tak bałam, teraz już jestem spokojna i mogę spokojnie normalnie i bez stresu serduszkować :-)
    To super że wszystko dobrze :) trzymam kciuki za was :) uda się na pewno :*

    dam23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Dam Co ja w ogóle piszę, kolejnych cykli nie będzie ! :P
    Z clostilbegytem nie miałam do czynienia, więc może rzeczywiście o to chodziło ;)


    Chciałabym żeby nie było ale zobaczymy :-) Muszę przyznać że czuje się lepiej po tej wizycie :-)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    aż ciekawa jestem jak wyglądacie dziewczyny :) niby buzia pasuje do charakteru więc mniej więcej Was sobie wyobrażam :) ciekawe na ile by się moje przeczucia sprawdziły ;D
    To jak nas sobie wyobrażasz ? Jestem ciekawa :P

  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    mam pytanie do dziewczyn które już mają dzidzie :) ile starałyście się o dziecko?:)
    Ja o synka się krótko starałam, w 3 cyklu zaszłam w ciążę. Teraz po tym poronieniu jest masakra. Ale to chyba głównie w mojej głowie siedzi.

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    mam pytanie do dziewczyn które już mają dzidzie :) ile starałyście się o dziecko?:)

    W 12 miesiącu się udało .. ;)

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    Pewnie że tak lepiej nie liczyć na nic a nóż widelec samo przyjdzie :)

    Teraz na luzie można zacząć serduszkować ;-)

  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    To jak nas sobie wyobrażasz ? Jestem ciekawa :P

    Też jestem ciekawa :D

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    To super że wszystko dobrze :) trzymam kciuki za was :) uda się na pewno :*


    Ja też bardzo się cieszę że wszystko dobrze, a tak się stresowałam :-) Dziękuje <3

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh wydaję mi się że Marta jest szczuplutka, średniego wzrostu albo wysoka i ma ciemne włosy, nie potrafię powiedzieć jakiej budowy jest Justyna ale czuje, że też włosy ciemne ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim! Jestem Beata, mam 23 lata. Jestem szczęśliwą mężatką od 3 lat. To mój pierwszy cykl starań, na razie wkręcam się w temat. Dzisiaj zamówiłam pakiet testowy(50 owulacyjnych i 5 ciążowych):) Strasznie się cieszę, że znalazłam to forum!

    dam23, justyna1220, Czincja lubią tę wiadomość

  • Kendra Balwanera Przyjaciółka
    Postów: 281 29

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    mam pytanie do dziewczyn które już mają dzidzie :) ile starałyście się o dziecko?:)
    Dwa lata w tym trzy inseminacje

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

    PCO, cykle stymulowane Clo i Pregnylem, u meza oligo - astheno - teratozoospermia i ponizej 1% plemnikow prawidlowych. Walczymy o drugie dziecko.



    aa9617d94ff4d135c8cc62fdcb7ed554.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettylou93 wrote:
    Cześć wszystkim! Jestem Beata, mam 23 lata. Jestem szczęśliwą mężatką od 3 lat. To mój pierwszy cykl starań, na razie wkręcam się w temat. Dzisiaj zamówiłam pakiet testowy(50 owulacyjnych i 5 ciążowych):) Strasznie się cieszę, że znalazłam to forum!
    Witaj w naszym gronie ^^

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    heh wydaję mi się że Marta jest szczuplutka, średniego wzrostu albo wysoka i ma ciemne włosy, nie potrafię powiedzieć jakiej budowy jest Justyna ale czuje, że też włosy ciemne ;)
    Huhu oprócz tego szczuplutka we wszystko trafiłaś :P średni wzrost i ciemne włosy! Brawo :D :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettylou93 wrote:
    Cześć wszystkim! Jestem Beata, mam 23 lata. Jestem szczęśliwą mężatką od 3 lat. To mój pierwszy cykl starań, na razie wkręcam się w temat. Dzisiaj zamówiłam pakiet testowy(50 owulacyjnych i 5 ciążowych):) Strasznie się cieszę, że znalazłam to forum!

    Witam Cię w naszych progach Beatko :-) Jestem od Ciebie o rok starsza ;-) Zobaczysz że szybko się wkręcisz i lepiej poznasz swoje ciało :-) My też się cieszymy że dołączyła do nas nowa staraczka ;-)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettylou93 wrote:
    Cześć wszystkim! Jestem Beata, mam 23 lata. Jestem szczęśliwą mężatką od 3 lat. To mój pierwszy cykl starań, na razie wkręcam się w temat. Dzisiaj zamówiłam pakiet testowy(50 owulacyjnych i 5 ciążowych):) Strasznie się cieszę, że znalazłam to forum!
    Witam Beatka :)

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettylou93 wrote:
    Cześć wszystkim! Jestem Beata, mam 23 lata. Jestem szczęśliwą mężatką od 3 lat. To mój pierwszy cykl starań, na razie wkręcam się w temat. Dzisiaj zamówiłam pakiet testowy(50 owulacyjnych i 5 ciążowych):) Strasznie się cieszę, że znalazłam to forum!
    hej, hej!!! :) fajnie, że z nami jesteś :) to Twój pierwszy cykl starań ale jestes na początku czy już w trakcie cyklu? :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
‹‹ 176 177 178 179 180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ