X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A never give up?

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    Czemu? Może przeniosły się na wątek w ciąży;)

    Veę sprawdzałam po postach i nic nie pisała z tego konta. Więc nie wiem. Taśkę w sumie tutaj chyba tylko kilka razy widziałam.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    A never give up?

    Ona miała sobie zrobić kilka dni wolnego od OF. Może jej się przeciągnęło.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toska nie miała tak do końca udowodnionej tej ciazy

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam23 wrote:
    Ja nie wiem co te chłopy widzą w tym piciu, przecież łeb po tym napieprza i i cały dzień masz do dupy :-P Chciałam być miła dla brata i mu nie odmówiłam a teraz umieram :-P
    Haha wiem o czym mówisz, ale wiesz jak to jest , oni jak się wprawią to później ciężko o kaca :P

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Też sobie wczoraj trochę chlapneliśmy z rodziną, ale nie za mocno, bo pod nogami pełzała nam bratanica. I nawet nieźle się czułam rano, mimo tego, że piłam wino, a po winie w zasadzie zawsze mnie głowa boli. Nawet po jednym kieliszku. No ale miłe zaskoczenie. :P
    Może zależy jakie wino? bo mnie często głowa boli po słodkim :P A po półsłodkim i wytrwanym niekoniecznie :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    Ja od września prowadzę wykresy i ZAWSZE w 11 dpo spadała mi temp...a dziś szok...poleciałam zrobić test, oczywiście niegatywny i mam na kilka dni dosyć tego testowania. Nic już nie zmienię, a co ma być to będzie. Boli mnie cały czas podbrzusze, krzyż od kilku dni, a piersi dziś masakra...
    Ważne że oznaki są dobre, trzeba czekać bo mimo wszystko to jeszcze bardzo wcześnie na test:)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    Ej no i się zaczęła moja ochota na czekoladę:/ macie tak przed@?:)
    Haha ja jestem ciasteczkowy potwór , w ogóle uwielbiam słodycze:D Cały miesiąc mam ochotę na słodkie. No może w okres nie :P

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ważne że oznaki są dobre, trzeba czekać bo mimo wszystko to jeszcze bardzo wcześnie na test:)
    No zobaczymy...że też jeszcze nie wymyślił ktoś testu, który od razu pokazywałby czy się udało czy nie :D

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea z tego co ostatnio pisała, to była w tej ciąży zagrożonej, znaczy plamiła, mam nadzieję, że wszystko u niej dobrze !!

    A tośka nie wiem, w sumie chyba test miała pozytywny?

    A never była tylko raz z doskoku, szkoda że jej nie ma, taki pozytywny człowieczek z niej :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Toska nie miała tak do końca udowodnionej tej ciazy
    A co tam u Ciebie kochana?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    No zobaczymy...że też jeszcze nie wymyślił ktoś testu, który od razu pokazywałby czy się udało czy nie :D
    :D Może kiedyś :D Często jest tak,że cykle się wydłużają, jak się człowiek stara o dzidziusia. Echh...jak na złość ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina a tak sobie myślę, ciekawe co by Owu pokazało jakbyś tę dzisiejszą temperaturę zignorowała .

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach teraz patrzę że już chyba zignorowałaś ją.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo widzę jakiś ruch :) Offca ja zrobiłam to samo... nie wytrzymałam i zrobiłam test, raz, że za wcześnie dwa, że nawet nie z porannego moczu... ech głupota ludzka, no i jak można się domyślić negatywny :P hehe ale nie załamuje się ;) do @ jeszcze 3 dni, poczekamy, zobaczymy :) a może we wtorek polecę na betę,już będzie 12dpo więc można :)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    A co tam u Ciebie kochana?
    Beta Tośki chyba nie wyszła. Miała bladziocha na teście a beta nie wyszła. Stad moje pytanie. A co u mnie? Kurcze....bez zmian :/ troszkę kłuje w pochwie i lekko czasem kłuje jajnik. Dzis jestem placzliwa mega i chumorzasta. Chyba hormony szaleją. Jutro Przedzwonie do lekarza.

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    ooo widzę jakiś ruch :) Offca ja zrobiłam to samo... nie wytrzymałam i zrobiłam test, raz, że za wcześnie dwa, że nawet nie z porannego moczu... ech głupota ludzka, no i jak można się domyślić negatywny :P hehe ale nie załamuje się ;) do @ jeszcze 3 dni, poczekamy, zobaczymy :) a może we wtorek polecę na betę,już będzie 12dpo więc można :)
    Ja też jestem ta z niecierpliwych , ale teraz sobie postanowiłam, że zrobię dopiero w dniu miesiączki. Jakoś chyba wytrzymam :D Bo w tamtym cyklu zrobiłam wcześnie po chyba 9 dpo, co dwa dni robiłam i tylko się wkurzałam :D
    Ale teraz jakoś inaczej do tego cyklu podeszłam, tak dałam go na straty szczerze mówiąc. Nie to że nie wierzę, bo objawy się znajdą , ale no...w przyszłym cyklu chce mierzyć temp, aby wiedzieć kiedy ja mam tę owu i czy w ogóle, czy bóle faktycznie mi ją wskazują :) No i tak jakoś się napaliłam na to, że no...łatwiej mi się czeka i jakoś nie napalam się na test w tym cyklu :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A testem jasne , że się nie przejmuj, bo to bardzo wcześnie jest :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w zeszłym miesiącu nie testowałam i czekałam na @, po tym jak gin powiedział mi, że była słaba owu, że jest słabe endometrium w związku z tym, bo jak to stwierdził jak jest dobra owulacja to później wszystko jest dobre...i miał rację bo plamiłam już od 10 dpo do samej miesiączki...a w tym cyklu wszystko było w sumie ładnie więc nie mogę się już doczekać...

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja też jestem ta z niecierpliwych , ale teraz sobie postanowiłam, że zrobię dopiero w dniu miesiączki. Jakoś chyba wytrzymam :D Bo w tamtym cyklu zrobiłam wcześnie po chyba 9 dpo, co dwa dni robiłam i tylko się wkurzałam :D
    Ale teraz jakoś inaczej do tego cyklu podeszłam, tak dałam go na straty szczerze mówiąc. Nie to że nie wierzę, bo objawy się znajdą , ale no...w przyszłym cyklu chce mierzyć temp, aby wiedzieć kiedy ja mam tę owu i czy w ogóle, czy bóle faktycznie mi ją wskazują :) No i tak jakoś się napaliłam na to, że no...łatwiej mi się czeka i jakoś nie napalam się na test w tym cyklu :)
    kurcze a ja się właśnie napalałam bo mam już takie objawy...;/ wolałabym żeby ich nie było i jakby się udało byłabym chociaż pozytywnie zaskoczona... :P myślę, że pójdę na tę betę we wtorek bo mnie trafi :P jeszcze żeby nie te mdłości dzisiaj i niesmak do ukochanych krakersów to może bym była bardziej wyluzowana :P

    Offca88 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
‹‹ 194 195 196 197 198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ