X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Beta Tośki chyba nie wyszła. Miała bladziocha na teście a beta nie wyszła. Stad moje pytanie. A co u mnie? Kurcze....bez zmian :/ troszkę kłuje w pochwie i lekko czasem kłuje jajnik. Dzis jestem placzliwa mega i chumorzasta. Chyba hormony szaleją. Jutro Przedzwonie do lekarza.
    Oj no...przytulaski dla ciebie :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ogóle u was też jest tak zimno...koniec kwietnia a tu mniej niz 10 stopni...masakra

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    Ja w zeszłym miesiącu nie testowałam i czekałam na @, po tym jak gin powiedział mi, że była słaba owu, że jest słabe endometrium w związku z tym, bo jak to stwierdził jak jest dobra owulacja to później wszystko jest dobre...i miał rację bo plamiłam już od 10 dpo do samej miesiączki...a w tym cyklu wszystko było w sumie ładnie więc nie mogę się już doczekać...
    no to trzymam kciuki :) dobrze, że w tym cyklu już wszystko było ok :) jestem ciekawa której z nas się teraz uda :)

    Czincja lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    no to trzymam kciuki :) dobrze, że w tym cyklu już wszystko było ok :) jestem ciekawa której z nas się teraz uda :)
    ja też trzymam kciuku za nas wszystkie :-) i też jestem mega ciekawa...nasi faceci jakby poczytali to forum to pewnie zakłady by zaczęli obstawiać, która zajdzie a która nie w danym cyklu :D

    Rudzielec91, Offca88, Czincja lubią tę wiadomość

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    Ja w zeszłym miesiącu nie testowałam i czekałam na @, po tym jak gin powiedział mi, że była słaba owu, że jest słabe endometrium w związku z tym, bo jak to stwierdził jak jest dobra owulacja to później wszystko jest dobre...i miał rację bo plamiłam już od 10 dpo do samej miesiączki...a w tym cyklu wszystko było w sumie ładnie więc nie mogę się już doczekać...

    No to czekamy co tam u Ciebie będzie :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    kurcze a ja się właśnie napalałam bo mam już takie objawy...;/ wolałabym żeby ich nie było i jakby się udało byłabym chociaż pozytywnie zaskoczona... :P myślę, że pójdę na tę betę we wtorek bo mnie trafi :P jeszcze żeby nie te mdłości dzisiaj i niesmak do ukochanych krakersów to może bym była bardziej wyluzowana :P
    No własnie ja tak miałam w tamtym cyklu, dużo objawów i też byłam w szoku że no jak to nie ma ciąży. No ale może i była przez chwilę ;)
    Sama nie wiem, dlatego teraz jakoś w ogóle nie zwracam uwagi na to. Choć wczoraj w sklepie mnie mdliło, ale może po prostu było tam duszno.

    Idź idź na betę przynajmniej będziesz wiedziała :) Coś na rzeczy na pewno jest :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    w ogóle u was też jest tak zimno...koniec kwietnia a tu mniej niz 10 stopni...masakra
    Niestety tak :/ I ma tak być jeszcze parę dni :/

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak odpalam forum to mój mówi do mnie, no i co tam są jakieś zaciążone ? :D Hihi...:)

    Seraya lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No własnie ja tak miałam w tamtym cyklu, dużo objawów i też byłam w szoku że no jak to nie ma ciąży. No ale może i była przez chwilę ;)
    Sama nie wiem, dlatego teraz jakoś w ogóle nie zwracam uwagi na to. Choć wczoraj w sklepie mnie mdliło, ale może po prostu było tam duszno.

    Idź idź na betę przynajmniej będziesz wiedziała :) Coś na rzeczy na pewno jest :)
    no jak teraz się nie uda pomimo tych wszystkich objawów to ja w przyszłym cyklu nic nie zapisuje, nawet nie wiem czy będę prowadziła nowa tabelę, chyba zostanę przy samych staraniach i siedzeniu na forum ;)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja jak odpalam forum to mój mówi do mnie, no i co tam są jakieś zaciążone ? :D Hihi...:)
    hehe mój się tylko śmieje że "już siedzi na swojej różowej stronie" :P

    Offca88, Almanah lubią tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    no jak teraz się nie uda pomimo tych wszystkich objawów to ja w przyszłym cyklu nic nie zapisuje, nawet nie wiem czy będę prowadziła nowa tabelę, chyba zostanę przy samych staraniach i siedzeniu na forum ;)
    Wiesz czasami mamy objawy bo ciąża była chwilę itd, to nie oznacza, że sobie je wkręciłyśmy. No ale nie ma co gdybać, będzie dobrze u Ciebie :**

    Seraya lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    hehe mój się tylko śmieje że "już siedzi na swojej różowej stronie" :P
    :D :D :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jutro poniedziałek...już mi się nie chce rano wstawać...:(

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ach teraz patrzę że już chyba zignorowałaś ją.

    Tak. Postanowilam zignorować. Zobaczymy co pokaze później, za kilka pomiarów. Bo zbyt ich Malo by domniemac owulke ok 17.
    Myślę że jesli @ nie będzie to ok 4.05 zatestuje. Mój mama ma ur, ew prezent by był.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rany, czy wy też tak z niecierpliwością czekałyście na wyniki bety ? mam dopiero jutro popołudniu i świruje okropnie, a jak czytam że ktoś miał dwie słabe kreski a beta nie wyszła to już kompletnie stres i załamanie nerwowe mnie dopada. Jak sobie radzicie z tym stresem i oczekiwaniem ?

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    a jutro poniedziałek...już mi się nie chce rano wstawać...:(
    Czemu kochana? No to może idziemy we wtorek na betę? ;) to będzie już moja 3 w tym cyklu = bankrut he he. Boje się iść bo znowu odbiorę negatywny.jak w czwartek byłam to kobitka się pyta co robimy a ja beta a ona i po co pytam :) aż mi wstyd odbierać he he wtorek niby będzie 13 dpo i jeden dzień przed @

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    Czemu kochana? No to może idziemy we wtorek na betę? ;) to będzie już moja 3 w tym cyklu = bankrut he he. Boje się iść bo znowu odbiorę negatywny.jak w czwartek byłam to kobitka się pyta co robimy a ja beta a ona i po co pytam :) aż mi wstyd odbierać he he wtorek niby będzie 13 dpo i jeden dzień przed @
    Bo nie chce mi się do pracy iść... ;-)

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja przestałam temeperaturę mierzyć bo mnie to nakręcało niezdrowo. Jest lepiej ,nawet może zatestuję w środę a nie we wtorek :) A pogoda chyba wszędzie baznadziejna. :(

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to brak pracy;) wiec nigdzie nie chodzę he he.

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    a jutro poniedziałek...już mi się nie chce rano wstawać...:(
    Szybciej czas zleci :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 195 196 197 198 199 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ