X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Tak. Postanowilam zignorować. Zobaczymy co pokaze później, za kilka pomiarów. Bo zbyt ich Malo by domniemac owulke ok 17.
    Myślę że jesli @ nie będzie to ok 4.05 zatestuje. Mój mama ma ur, ew prezent by był.
    A kiedy miałaby być domniemana @? 5 maja?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelelel wrote:
    rany, czy wy też tak z niecierpliwością czekałyście na wyniki bety ? mam dopiero jutro popołudniu i świruje okropnie, a jak czytam że ktoś miał dwie słabe kreski a beta nie wyszła to już kompletnie stres i załamanie nerwowe mnie dopada. Jak sobie radzicie z tym stresem i oczekiwaniem ?
    Ja jej nigdy nie robiłam :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja jej nigdy nie robiłam :D

    Aha :D kurcze a już myślałam że to taki standard ;p

    nie no po prostu od wczoraj myśle tylko nad tymi wynikami bo tak jak Ci pisałam, chciałabym bardzo już wiedzieć żeby nie dopuścić do następnego poronienia ani problemów ;) a nawet nie mam z kim o tym pogadać i ratuje się wami dziewczynki ;)a jeszcze sie dopytam, czy podczas ciąży temperatura ciała jest podniesiona ?

    a jak tam Tobie mija weekend w ogóle ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2016, 20:06

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Cześć dziewczyny ja przestałam temeperaturę mierzyć bo mnie to nakręcało niezdrowo. Jest lepiej ,nawet może zatestuję w środę a nie we wtorek :) A pogoda chyba wszędzie baznadziejna. :(
    A ja bym chciała chociaż jeden cykl sprawdzić, bo nie wiem kiedy dokładnie mam owu, więc tylko tak, a tak na dłuższą metę to też bym nie chciała bo na pewno to stresuje.

    Trzymam kciuki za testowanie :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie zrobiłam sobie hybrydy, rewelacji nie ma bo na szybko, ale ...jakoś paznokcie muszą mi wyglądać ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelelel wrote:
    Aha :D kurcze a już myślałam że to taki standard ;p

    nie no po prostu od wczoraj myśle tylko nad tymi wynikami bo tak jak Ci pisałam, chciałabym bardzo już wiedzieć żeby nie dopuścić do następnego poronienia ani problemów ;) a nawet nie mam z kim o tym pogadać i ratuje się wami dziewczynki ;)a jeszcze sie dopytam, czy podczas ciąży temperatura ciała jest podniesiona ?

    a jak tam Tobie mija weekend w ogóle ?
    Ja nie robiłam bo jak byłam pierwszy raz w ciąży to w sumie stwierdziłam, że czekam na gina, a teraz hm, ja wolę testy, a dopiero jak wyjdą pozytywnie to ewentualnie sprawdzę sobie przyrost :)
    A temperatura wyższa tak występuje również we wczesnej ciąży :)

    A u mnie dziękuję ok :) Teście byli z babcią, zabrali małego bo do środy pracuję, później go dostanę z powrotem :)

    A Tobie ?:)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    A ja to brak pracy;) wiec nigdzie nie chodzę he he.
    Takiej to dobrze:P

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Takiej to dobrze:P

    Co ty dwa światy mi się dzieją juz trzeci rok leci jak w domu siedzę . . . Także masakra:) ja dzisiaj mdłości mam. Ale bety boje się :( boje; (

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja nie robiłam bo jak byłam pierwszy raz w ciąży to w sumie stwierdziłam, że czekam na gina, a teraz hm, ja wolę testy, a dopiero jak wyjdą pozytywnie to ewentualnie sprawdzę sobie przyrost :)
    A temperatura wyższa tak występuje również we wczesnej ciąży :)

    A u mnie dziękuję ok :) Teście byli z babcią, zabrali małego bo do środy pracuję, później go dostanę z powrotem :)

    A Tobie ?:)

    a rozumiem, no pewnie i dobrze robisz bo z tą beta to tylko nerwy i nerwy do czasu wyników ;p
    no ja się testowałam 4 razy razy i za każdym pozytywny, tyle że na tym usg nic no i druga kreska słaba. I nie wiem czy coś mogło wpłynąć na testy i je sfałszować czy co ;d
    oh, to mam chyba kolejny objaw, bo mam podwyższoną właśnie - albo świruje już i szukam niewiadomo czego :(

    a to bardzo fajnie że masz wsparcie teściów ;) pewnie będziesz tęsknić za małym, nie ? ale praca to praca ;)

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w domu siedzę, ale w pracy. :P Chociaż z tym sprzątaniem, gotowaniem i praniem to chyba dwa etaty mam. :D

    U mnie też chłodno. Chyba ogrzewanie włączę nawet przed snem, bo zamarznę.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta w ciągu godziny;) także zero stresu 21 zł i po wszystkim

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    U mnie beta w ciągu godziny;) także zero stresu 21 zł i po wszystkim

    szczęściara ! ja byłam w sobotę w lab, zapłaciłam 35 zł i po wyniki kazali przyjść dopiero w poniedziałek po 15stej....

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    Co ty dwa światy mi się dzieją juz trzeci rok leci jak w domu siedzę . . . Także masakra:) ja dzisiaj mdłości mam. Ale bety boje się :( boje; (
    Ja jak byłam na L4 to myślałam, że oszaleję w tym domu, teraz bym miała co robić wiadomo, bo mam małego synka, ale jak nie było, to naprawdę nie wiadomo co począć...
    Trzymam więc kciuki aby się coś trafiło...po ciąży :))
    Możesz iść na betę lub czekać na teścik :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelelel wrote:
    a rozumiem, no pewnie i dobrze robisz bo z tą beta to tylko nerwy i nerwy do czasu wyników ;p
    no ja się testowałam 4 razy razy i za każdym pozytywny, tyle że na tym usg nic no i druga kreska słaba. I nie wiem czy coś mogło wpłynąć na testy i je sfałszować czy co ;d
    oh, to mam chyba kolejny objaw, bo mam podwyższoną właśnie - albo świruje już i szukam niewiadomo czego :(

    a to bardzo fajnie że masz wsparcie teściów ;) pewnie będziesz tęsknić za małym, nie ? ale praca to praca ;)
    Od czasu jak ma roczek tak pracuję czyli już rok, zazwyczaj pracuję tylko poniedziałek i wtorek po 10 godzin i wolne, ale teraz wyjątkowo odrabiam jeszcze 3 maja , no i idę też w środę :) Tęsknie zawsze, ale wiadomo mus to mus :) Mały już tak rozrabia , że czasami oddech się przydaje również i takie zatęsknienie :)
    Bo od środy do niedzieli siedzę z nim głównie ja :)

    Ja w pierwszej ciąży testowałam 3 razy, 2 negatywne i dopiero trzeci pozytywny lekka druga kreska. Czasami bywają ciąże biochemiczne, które się nie utrzymują...

    Najlepiej nie doszukiwać się objawów , jak Cię korci to idź na betę :)
    Ja poza zgagą nie miałam żadnych objawów a w ciąży wtedy byłam, nie ma reguły :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Ja też w domu siedzę, ale w pracy. :P Chociaż z tym sprzątaniem, gotowaniem i praniem to chyba dwa etaty mam. :D

    U mnie też chłodno. Chyba ogrzewanie włączę nawet przed snem, bo zamarznę.
    Kobieta jednym słowem ma przerąbane...:]

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    U mnie beta w ciągu godziny;) także zero stresu 21 zł i po wszystkim
    U mnie nie wiem ale chyba około 30-40 zł jak kiedyś patrzyłam na cennik, no i niestety na drugi dzień dopiero.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Od czasu jak ma roczek tak pracuję czyli już rok, zazwyczaj pracuję tylko poniedziałek i wtorek po 10 godzin i wolne, ale teraz wyjątkowo odrabiam jeszcze 3 maja , no i idę też w środę :) Tęsknie zawsze, ale wiadomo mus to mus :) Mały już tak rozrabia , że czasami oddech się przydaje również i takie zatęsknienie :)
    Bo od środy do niedzieli siedzę z nim głównie ja :)

    Ja w pierwszej ciąży testowałam 3 razy, 2 negatywne i dopiero trzeci pozytywny lekka druga kreska. Czasami bywają ciąże biochemiczne, które się nie utrzymują...

    Najlepiej nie doszukiwać się objawów , jak Cię korci to idź na betę :)
    Ja poza zgagą nie miałam żadnych objawów a w ciąży wtedy byłam, nie ma reguły :)

    aa to faktycznie w porządku masz z tą praca, a jak mały to rozrabiaka to chwila spokoju nada sił na resztę tygodnia ;) chciałabym móc juz u siebie tak o kimś opowiadać haha ;)
    no na wyniki bety czekam bo lekarz mi zalecił ;) tylko ta niepewność mnie wykańcza ;)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach sorki dużo tutaj osób i już pomyliłam :)
    No tak przecież pisałaś że nic nie widział :)
    Doczekasz się i Ty i każda z nas :)
    U nas też się długo czeka, niestety nie mają swojego laboratorium.
    Zleci szybciutko :) Najważniejsze, że już wiesz, masz test pozytywny, będzie dobrze. Trzeba być dobrej myśli to przyciąga dobre wydarzenia :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny.....mam obolała pierś! Dla mnie to bardzo cenny sygnał :D delikatny bol podbrzusza. Moze jednak jest szansa na cud?? :D

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Dziewczyny.....mam obolała pierś! Dla mnie to bardzo cenny sygnał :D delikatny bol podbrzusza. Moze jednak jest szansa na cud?? :D
    Super kochana, jest nadzieja :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 196 197 198 199 200 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ