X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej już mam biegunke z nerwow.....zeby tylko nic sie tam w srodku nie zrobilo typu jakis torbiel czy jak...zeby wszystko bylo ok :/ mam dzis nadal piersi obolale i bole delikatne jak na miesiaczke ale to czasem. Wydrukowalam wykres. Moze mu cos pomoze. Ciekawe czy spojzy na niego w ogole

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deinera, spokojnie. Bedzie dobrze. Nie denerwuj się.

    Justyna, tak. Dlatego czekam na @. Chce zrobić badania, wiedzieć na czym stoję.
    Wczoraj robiłam tsh, bo mam niedoczynność i ide do Endo w środę. Wszystko ok. Chyba w końcu pasuje mi dawka, bo od pól roku poziom odpowiedni.

    Wiem, że to głupie. Ja serio nawet nie liczę na orzeszka. Czuję ze nic się nie wydarzyło. Żeby tylko @ byla niedługo. Żeby wyjaśnić wszystko.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Deinera, spokojnie. Bedzie dobrze. Nie denerwuj się.

    Justyna, tak. Dlatego czekam na @. Chce zrobić badania, wiedzieć na czym stoję.
    Wczoraj robiłam tsh, bo mam niedoczynność i ide do Endo w środę. Wszystko ok. Chyba w końcu pasuje mi dawka, bo od pól roku poziom odpowiedni.

    Wiem, że to głupie. Ja serio nawet nie liczę na orzeszka. Czuję ze nic się nie wydarzyło. Żeby tylko @ byla niedługo. Żeby wyjaśnić wszystko.

    Niestety to czy groszek będzie nie zawsze od nas zależy... Ja miałam zawsze cykle książkowe 28 dni, owulka 14 dc (potwierdzana na usg) a staraliśmy się rok. Co prawda wyniki męża nie były najlepsze, ale podobno nie było tez na tyle, źle żeby nie zajść w ciążę. Mi się udało dopiero po HSG.
    Z tego co wiem to niedoczynność też może być powodem braku owulki więc dobrze, że zdecydowałaś się na badania.

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam torbiel 10 cm w pierwszej ciąży i zaszłam od jednego razu. A teraz gdy torbiel usunięto z jajnikiem to o :)@@@@@

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Jej już mam biegunke z nerwow.....zeby tylko nic sie tam w srodku nie zrobilo typu jakis torbiel czy jak...zeby wszystko bylo ok :/ mam dzis nadal piersi obolale i bole delikatne jak na miesiaczke ale to czasem. Wydrukowalam wykres. Moze mu cos pomoze. Ciekawe czy spojzy na niego w ogole

    Tez kiedyś wzięłam wykres do Ginka i spojrzał na niego tak od niechcenia, miejmy nadzieję, że Twój lekarz będzie bardziej zainteresowany interpretacją ;) Trzymaj się i nie denerwuj bo nerwy moga jedynie zaszkodzić, wiem że to nie takie łatwe, ale jeszcze chwila i się wszystko wyjaśni :*

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira spokojnie. Nerwy teraz nic nie dadzą. Wszystko się wyjaśni niedługo.
    ja miałam dzisiaj testować ale wstrzymać się do jutra lub do czwartku. Chyba teraz bardziej się boje ze nic nie zobaczę :(
    No ale chyba jutro już zatestuje, bo jak coś będę mogła jeszcze w czwartek i piątek się wyżyć testowo; )

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj rano znowu mialam mdłości, niestety radość nie trwała długo, zaczęłam plamić :( i się popłakałam...

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    A ja dzisiaj rano znowu mialam mdłości, niestety radość nie trwała długo, zaczęłam plamić :( i się popłakałam...

    Tulam. <3 :(

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    A ja dzisiaj rano znowu mialam mdłości, niestety radość nie trwała długo, zaczęłam plamić :( i się popłakałam...

    Ruda, a zawsze plamisz przed @? Ja zawsze płacze jak dostane@. No jakoś musze to sobie przepracować :(
    Tulam :*

  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    A ja dzisiaj rano znowu mialam mdłości, niestety radość nie trwała długo, zaczęłam plamić :( i się popłakałam...

    Tak szybko? Pisałaś, że zawsze masz jak w zegarku @?

    Tulę <3

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    A ja dzisiaj rano znowu mialam mdłości, niestety radość nie trwała długo, zaczęłam plamić :( i się popłakałam...
    może to plamienie to nie @? Tulę... :(

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Tak szybko? Pisałaś, że zawsze masz jak w zegarku @?

    Tulę <3
    No bo zawsze miałam jak w zegarku ale teraz przyszło dzień wcześniej :/ a już byłam prawie pewna że się udało, tak się czulambi te mdłości... No nic czekam aż się skończy @ i znowu zaczynamy starania.

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    No bo zawsze miałam jak w zegarku ale teraz przyszło dzień wcześniej :/ a już byłam prawie pewna że się udało, tak się czulambi te mdłości... No nic czekam aż się skończy @ i znowu zaczynamy starania.
    Ojjj właśnie dlatego nie zwracam uwagi na te wszystkie objawy :( tyle razy sobie wmawiałam, a teraz dzielę wszystko przez 5 i mocno się zdziwię jak @ jutro nie przyjdzie. Przytulam i życzę Tobie, Wam i mi udanego serduszkowania!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2016, 08:39

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    No bo zawsze miałam jak w zegarku ale teraz przyszło dzień wcześniej :/ a już byłam prawie pewna że się udało, tak się czulambi te mdłości... No nic czekam aż się skończy @ i znowu zaczynamy starania.

    Oj kochana <3 Też myślałam, że będzie zielony kropek, ale brzuch znowu boli typowo jak na miesiączkę, więc czekam na nią i tez zaczynamy starania na nowo, więc nie będziesz w tym sama ;)

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    No bo zawsze miałam jak w zegarku ale teraz przyszło dzień wcześniej :/ a już byłam prawie pewna że się udało, tak się czulambi te mdłości... No nic czekam aż się skończy @ i znowu zaczynamy starania.

    Rudzielcu.. jak nigdy nie plamisz, to wcale nie znaczy to że to już @.

    Przecież nic jeszcze nie jest pewne :-)
    Tulimy, wspieramy <3

    U mnie w ogóle hormony chyba po głowie skaczą... Najgorzej, że gadalam z mamą, ona miała trudności z ciążami, ciężko było zajść, utrzymać- wiele razy poroniła i były pozamaciczne...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie jak pisze Kozisina, to wcale nie musi być @!!!

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Rudzielcu.. jak nigdy nie plamisz, to wcale nie znaczy to że to już @.

    Przecież nic jeszcze nie jest pewne :-)
    Tulimy, wspieramy <3

    U mnie w ogóle hormony chyba po głowie skaczą... Najgorzej, że gadalam z mamą, ona miała trudności z ciążami, ciężko było zajść, utrzymać- wiele razy poroniła i były pozamaciczne...
    też tak pomyślałam, że może to plamienie nie jest na @, ale tak mnie teraz brzuch boli, że to na pewno to ;/ ale już mi troszkę lepiej, mój jeszcze był w domku i mnie pocieszył :* kochany :*

    wiesz, to, że Twoja mama miała takie problemy nie znaczy, że Ty też będziesz miała :) zobaczysz uda Ci się :*

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • jednataka Ekspertka
    Postów: 207 87

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny :) dołaczam do grona staraczek. Moja historia jest taka- 2 lata temu urodziłam córę, w styczniu zaszłamw ciąże, ale puste jajeczko... nie miałam łyżeczkowania, wiec nie czekam ze staraniami. Ten miesiąc był pierwszy :) W 12 dniu na usg był piękny pecherzyk, wd gina miał peknąc za dwa dni. No i zobaczymy czy coś z tego się ujawni :) dołączam do Was :)

    Córeczka 06.05.2014
    Synek 03.07.2017
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jednataka wrote:
    hej Dziewczyny :) dołaczam do grona staraczek. Moja historia jest taka- 2 lata temu urodziłam córę, w styczniu zaszłamw ciąże, ale puste jajeczko... nie miałam łyżeczkowania, wiec nie czekam ze staraniami. Ten miesiąc był pierwszy :) W 12 dniu na usg był piękny pecherzyk, wd gina miał peknąc za dwa dni. No i zobaczymy czy coś z tego się ujawni :) dołączam do Was :)
    hej :) czyli Ty już po staraniach :) to teraz czekanie, trzymamy kciuki :*

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Rudzielcu.. jak nigdy nie plamisz, to wcale nie znaczy to że to już @.

    Przecież nic jeszcze nie jest pewne :-)
    Tulimy, wspieramy <3

    U mnie w ogóle hormony chyba po głowie skaczą... Najgorzej, że gadalam z mamą, ona miała trudności z ciążami, ciężko było zajść, utrzymać- wiele razy poroniła i były pozamaciczne...

    Tak ja pisze Rudzielec, to że mama tak miała, nie oznacza, że będziesz miała tak i Ty. Moja mama nie miała w ogóle problemów ani z zajściem ciąże, ani z jej utrzymaniem i mam trojkę rodzeństwa;) Ja z kolei starałam się rok o hanie, między czasie dwa razy poroniłam... więc nie ma tu reguły.

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ