X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Hahahahahaha ok. Jeszcze z nerwów @ dostanę i bedzie cudowne ozdrowienie hahaha

    Spokojnie spokojnie.
    Odpczywaj. I informuj.
    marta95 wrote:
    Cześć wam!

    Ruda, jak to ? Przecież to nie tak miało być...ehh :( przytulam :*:*

    A ja znowu dzisiaj czarny humor :/ nie mam już chyba na to wszystko siły. Praktycznie w ogóle nie mam ochoty na <3...jakaś blokada, jak nigdy..chyba po prostu mam dośc, więc pewnie znowu nic z tego, chociaż owulacji pewnie znowu nie będzie...wczoraj mąż chciał to jakoś dziwnie musiałam się zmuszać...:( :( poza tym brzuch boli jak na @, dlatego wydaje mi się że znowu mój cykl będzie 19dniowy :/ bez sensu.

    Martuś nic się nie martw, ja z Tobą jak coś na pewno na nast miesiąc skoczę;) Bo u mnie to chyba dłuuuga, wyboista droga będzie.
    Ja na <3 miałam mega ochotę, teraz mniejszą, jakoś mnie też zwątpienie dopada, objawów nie ma, zresztą nie mają z czego być na owulki na mur beton nie było...


    Teraz tak tylko myślę... te hormony zawsze się robi 1) do 4 dc 2) 12-14 dc 3) 21 dc, czy to zależy od długości cyklu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2016, 10:11

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Rudzielcu ale wiesz ze jak masz takie plamienie to wcale nie oznacza ze ten cykl jest w plecy? :)
    niby tak ale ból jest tak strasznie mocny że ledwo siedzę ;/

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    niby tak ale ból jest tak strasznie mocny że ledwo siedzę ;/
    Dalej utrzymuje ze to nie oznacza końca. Jak bedziesz miec normalne krwawienie wtedy dopiero mozna powiedziec ze @przyszla

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedna osoba przede mna i ja wchodzę

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Cześć wam!

    Ruda, jak to ? Przecież to nie tak miało być...ehh :( przytulam :*:*

    A ja znowu dzisiaj czarny humor :/ nie mam już chyba na to wszystko siły. Praktycznie w ogóle nie mam ochoty na <3...jakaś blokada, jak nigdy..chyba po prostu mam dośc, więc pewnie znowu nic z tego, chociaż owulacji pewnie znowu nie będzie...wczoraj mąż chciał to jakoś dziwnie musiałam się zmuszać...:( :( poza tym brzuch boli jak na @, dlatego wydaje mi się że znowu mój cykl będzie 19dniowy :/ bez sensu.
    no widzisz... w następnym cyklu nie patrzę w ogóle na "objawy" :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Dalej utrzymuje ze to nie oznacza końca. Jak bedziesz miec normalne krwawienie wtedy dopiero mozna powiedziec ze @przyszla
    dzięki za wiarę ;) :* obyś miała rację :* trzymam za Ciebie kciuki!!!

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    dzięki za wiarę ;) :* obyś miała rację :* trzymam za Ciebie kciuki!!!
    Trzymaj. Bardzo sie boje. Ja juz nawet na ciaze nie liczę chce byc tylko Zdrowa

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Martuś nic się nie martw, ja z Tobą jak coś na pewno na nast miesiąc skoczę;) Bo u mnie to chyba dłuuuga, wyboista droga będzie.
    Ja na <3 miałam mega ochotę, teraz mniejszą, jakoś mnie też zwątpienie dopada, objawów nie ma, zresztą nie mają z czego być na owulki na mur beton nie było...


    Teraz tak tylko myślę... te hormony zawsze się robi 1) do 4 dc 2) 12-14 dc 3) 21 dc, czy to zależy od długości cyklu?
    Może jakoś razem damy radę, chociaż ja już zwatpilam, no nic..kiedyś się może uda.

    Co do tych badań...hmmm, ja za bardzo się nie znam i raczej nie pomogę, ale może też by mi się przydało je zrobić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2016, 10:17

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    no widzisz... w następnym cyklu nie patrzę w ogóle na "objawy" :P
    W sumie jeszcze nic nie wiadomo u Ciebie więc nadal wierzę :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Czekam przed gabinetem. Oczywiście jest opóźnienie. Ale mam nerwa

    Jesteśmy z Tobą kochana :-) <3 Wspieram całym <3

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam23 wrote:
    Jesteśmy z Tobą kochana :-) <3 Wspieram całym <3
    Dziekuje :* jak wyjde to w skrócie wam napisze co i jal i odezwę sie potem jak juz dojade do domu.

    dam23 lubi tę wiadomość

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle, to ja chyba do @ się szykuję... Bo sprawdzając ślub odkryłam że szyjka jest nisko... Bardzo nisko...
    Ale to w sumie dobra wiadomość, bliżej do badań, do odpowiedzi:-)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    W ogóle, to ja chyba do @ się szykuję... Bo sprawdzając ślub odkryłam że szyjka jest nisko... Bardzo nisko...
    Ale to w sumie dobra wiadomość, bliżej do badań, do odpowiedzi:-)

    Ja jestem takiego zdania że jak @ ma przyjść to niech przychodzi jak najszybciej i jak najszybciej niech odchodzi żeby można było zacząć nowe starania ;-) :-)

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam23 wrote:
    Ja jestem takiego zdania że jak @ ma przyjść to niech przychodzi jak najszybciej i jak najszybciej niech odchodzi żeby można było zacząć nowe starania ;-) :-)
    Tak. Ja tez mam takie Zdanie.

    dam23 lubi tę wiadomość

  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki :)
    jestem nowa na forum, z mezem staramy sie dopiero 1 cykl, jestem 4 dni po owu, piersi strasznie bola, swedza, jajniki bola jak na @, ciągnie raz lewy raz prawy jajnik, dzisiaj doszlo ciagniecie w pachwinie.


    Wszystkie zaciażymy! :)

    dam23 lubi tę wiadomość

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia21 wrote:
    Witam kobietki :)
    jestem nowa na forum, z mezem staramy sie dopiero 1 cykl, jestem 4 dni po owu, piersi strasznie bola, swedza, jajniki bola jak na @, ciągnie raz lewy raz prawy jajnik, dzisiaj doszlo ciagniecie w pachwinie.


    Wszystkie zaciażymy! :)

    Witamy Cię w naszych skromnych progach :-) Miejmy nadzieję że u Ciebie nie są to objawy na @ :-)
    Kiedyś na pewno każda z nas spełni swoje marzenie :-)

  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam taka nadzieje ze nie na @ :) ale nie chce sie nakrecac bo wiadomo jak to pozniej moze byc. :) czekam do terminu @. Dopiero od wczoraj zaczelam mierzyc tempke, takze tempka u mnie jeszcze nie jest miarodajna, wczoraj 37.1 dzis 37, oby nie spadła za dużo :)

    dam23 lubi tę wiadomość

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Tak. Ja tez mam takie Zdanie.

    No ja jak najbardziej też! Także ja się cieszę, że chyba organizm chce @ szybciej, dla mnie to szybsza odpowiedź i szybsze ew przeciwdziałanie.

    Deinera, widzisz... jak się nami zajmujesz to zaraz mniej stresów;)

    dam23 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia21 wrote:
    No mam taka nadzieje ze nie na @ :) ale nie chce sie nakrecac bo wiadomo jak to pozniej moze byc. :) czekam do terminu @. Dopiero od wczoraj zaczelam mierzyc tempke, takze tempka u mnie jeszcze nie jest miarodajna, wczoraj 37.1 dzis 37, oby nie spadła za dużo :)

    Uwierz mi że @ może przyjść nawet przy wysokiej temp :-) Ja w zeszłym cyklu miałam równe 37 a @ przyszła :-) Najważniejsze jest to żeby się nie nakręcać i za bardzo nie sugerować temp :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    No ja jak najbardziej też! Także ja się cieszę, że chyba organizm chce @ szybciej, dla mnie to szybsza odpowiedź i szybsze ew przeciwdziałanie.

    Deinera, widzisz... jak się nami zajmujesz to zaraz mniej stresów;)

    Ja nie myślałam że tak ciężko jest wygrać z naszą szanowną @ ;-)

‹‹ 209 210 211 212 213 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ