X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jednataka wrote:
    hej Dziewczyny :) dołaczam do grona staraczek. Moja historia jest taka- 2 lata temu urodziłam córę, w styczniu zaszłamw ciąże, ale puste jajeczko... nie miałam łyżeczkowania, wiec nie czekam ze staraniami. Ten miesiąc był pierwszy :) W 12 dniu na usg był piękny pecherzyk, wd gina miał peknąc za dwa dni. No i zobaczymy czy coś z tego się ujawni :) dołączam do Was :)

    Witaj! :D Kiedy testujesz? :)

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jednataka wrote:
    hej Dziewczyny :) dołaczam do grona staraczek. Moja historia jest taka- 2 lata temu urodziłam córę, w styczniu zaszłamw ciąże, ale puste jajeczko... nie miałam łyżeczkowania, wiec nie czekam ze staraniami. Ten miesiąc był pierwszy :) W 12 dniu na usg był piękny pecherzyk, wd gina miał peknąc za dwa dni. No i zobaczymy czy coś z tego się ujawni :) dołączam do Was :)
    kiedy testujesz? :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was kochane moje :-) <3 Ja już raczej po ovu, pojawił się skok :-) Od wczoraj boli mnie prawa pierś, wczoraj ciągła aż pod węzły chłonne.Dziś już węzły nie bolą ale ból piersi się nasila.Nie wiem co mam o tym myśleć.

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem... że to nic nie oznacza...
    Tak samo Rudzielcu jak plamienie @ nie czyni;-)

    No ja jutro wyczekuję rozpoczęcia plamienia- jak się nie pojawi, to może coś tam sobie pomyślę;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Kozisina, i póki co mam tylko tyle na wkładce co wcześniej, nic więcej nie poleciało ale mierzyłam temp i 36,7 także raczej nie ciążowo :) wiem, że taka mierzona tylko w jednym dniu się nie liczy no ale chyba byłaby wyższa jakby się udało:)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Wiem Kozisina, i póki co mam tylko tyle na wkładce co wcześniej, nic więcej nie poleciało ale mierzyłam temp i 36,7 także raczej nie ciążowo :) wiem, że taka mierzona tylko w jednym dniu się nie liczy no ale chyba byłaby wyższa jakby się udało:)

    Czy ja wiem... Ja nigdy w trakcie cyklu nie miewam wyższej jak 36,6 :-)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi we wcześniejszym cyklu po owulacji dochodziło do 37... nie wiem jak w tym cyklu bo nie mierzyłam... nic no czekam do jutra, jak dalej będę tylko plamić to zrobię test ale nie liczę na pozytyw :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2016, 09:52

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja dołączam się do testowania kwietniowego :) W styczniu poroniłam - 5tydzień, łyżeczkowanie, podejrzewali infekcję. Miesiąc później badania, wyszła pozytywna ureoplasma. Wraz z mężem lecieliśmy się, jednak kiedy przyszłam po tabletki (14.04) pani doktor po usg stwierdziła, że jest to czas na starania - owulacja. tak więc wzięliśmy się do roboty :)tydzień później miałam bardzo bolesne kłucia jajnika a przed tym ogromny ból pleców jakby mnie przewiało. Nie czuje jakoś piersi jak we wcześniejszej ciąży, ale tam za to nie czułam nic oprócz piersi :) Oczywiście nie wytrzymałam i w 10dpo zrobiłam test, który wyszedł negatywny, natepnego dnia rano również zrobiłam i też nic :( dopiero od dwóch dni mierze temperaturę: wczoraj miałam 36.6 dzisiaj 36,9 ale to i tak za mało informacji :) teraz to już nie mam żadnych objawów :D w piątek powinnam dostać @, jeśli nie przyjdzie idę rano na betę i wtedy będzie wszystko jasne :)

    czytałam w wolnych chwilach prawie 2dni te 210 Waszych stron :) także jestem na bieżąco :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Witam i ja dołączam się do testowania kwietniowego :) W styczniu poroniłam - 5tydzień, łyżeczkowanie, podejrzewali infekcję. Miesiąc później badania, wyszła pozytywna ureoplasma. Wraz z mężem lecieliśmy się, jednak kiedy przyszłam po tabletki (14.04) pani doktor po usg stwierdziła, że jest to czas na starania - owulacja. tak więc wzięliśmy się do roboty :)tydzień później miałam bardzo bolesne kłucia jajnika a przed tym ogromny ból pleców jakby mnie przewiało. Nie czuje jakoś piersi jak we wcześniejszej ciąży, ale tam za to nie czułam nic oprócz piersi :) Oczywiście nie wytrzymałam i w 10dpo zrobiłam test, który wyszedł negatywny, natepnego dnia rano również zrobiłam i też nic :( dopiero od dwóch dni mierze temperaturę: wczoraj miałam 36.6 dzisiaj 36,9 ale to i tak za mało informacji :) teraz to już nie mam żadnych objawów :D w piątek powinnam dostać @, jeśli nie przyjdzie idę rano na betę i wtedy będzie wszystko jasne :)

    czytałam w wolnych chwilach prawie 2dni te 210 Waszych stron :) także jestem na bieżąco :)
    hej:)podziwiam, że wszystko przeczytałaś :) wydaję mi się, że zrobiłaś test o wiele za wcześnie ;) także nic nie jest przesądzone :) temp rośnie, więc jest dobrze :) trzymam kciuki :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, gratulacje z okazji 800 postów. :D

    Lis, że ci się chciało. :D Ja jak siadam koło 9-10 do komputera i zaczynam nadrabiać, to mam wrażenie, że co przeczytam stronę, to one kolejną naprodukują. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam przed gabinetem. Oczywiście jest opóźnienie. Ale mam nerwa

    dam23 lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Czekam przed gabinetem. Oczywiście jest opóźnienie. Ale mam nerwa
    jesteśmy z Tobą :) :* nie stresuj się :*

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Ruda, gratulacje z okazji 800 postów. :D

    Lis, że ci się chciało. :D Ja jak siadam koło 9-10 do komputera i zaczynam nadrabiać, to mam wrażenie, że co przeczytam stronę, to one kolejną naprodukują. :D
    haha dzięki :) matko ale ja dużo piszę :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Czekam przed gabinetem. Oczywiście jest opóźnienie. Ale mam nerwa

    Trzymamy kciuki, dawaj od razu znać co i jak. <3 Transmisję na żywo najlepiej. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    jesteśmy z Tobą :) :* nie stresuj się :*
    Nie da sie nie stresowac :/ dziekuje :*

  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam wiedzieć jak u każdej z Was wyglądają objawy i kiedy najlepiej zrobić test bo jak widać ja troszkę przesadziłam z prędkością :) teraz muszę czekać do piątku, ale jakoś po tych testach straciłam nadzieję :(
    Co gorsza niezbyt umiem sobie poradzić - moja siostra teraz jest w 8tygodniu. Kiedy ja byłam w ciąży w ten dzień bardzo się zdenerwowałam, właśnie przez nią i zaraz po tym poszłam do łazienki i była już krew. Nie chcę nikogo obwiniać, tak miało być ale jej ciąża bardzo mnie przybiła. Nie umiem sobie poradzić, ani nawet z nią normalnie rozmawiać bo od razu płaczę.

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam!

    Ruda, jak to ? Przecież to nie tak miało być...ehh :( przytulam :*:*

    A ja znowu dzisiaj czarny humor :/ nie mam już chyba na to wszystko siły. Praktycznie w ogóle nie mam ochoty na <3...jakaś blokada, jak nigdy..chyba po prostu mam dośc, więc pewnie znowu nic z tego, chociaż owulacji pewnie znowu nie będzie...wczoraj mąż chciał to jakoś dziwnie musiałam się zmuszać...:( :( poza tym brzuch boli jak na @, dlatego wydaje mi się że znowu mój cykl będzie 19dniowy :/ bez sensu.

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Trzymamy kciuki, dawaj od razu znać co i jak. <3 Transmisję na żywo najlepiej. :P
    Hahahahahaha ok. Jeszcze z nerwów @ dostanę i bedzie cudowne ozdrowienie hahaha

  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Ruda, gratulacje z okazji 800 postów. :D

    Lis, że ci się chciało. :D Ja jak siadam koło 9-10 do komputera i zaczynam nadrabiać, to mam wrażenie, że co przeczytam stronę, to one kolejną naprodukują. :D
    było troche pracy, ale teraz lepiej Was "znam" ;)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielcu ale wiesz ze jak masz takie plamienie to wcale nie oznacza ze ten cykl jest w plecy? :)

‹‹ 208 209 210 211 212 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ