X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mierzę temp. Nie chodzi nawet o owu...bo to mniej więcej czuję, choć nie mam pewności czy jest, to jednak tak jest łatwiej :)
    Takie mierzenie by mnie stresowało jeszcze bardziej, a tak to dopóki @ nie ma, to człowiek ma tę nadzieję. Dlatego też nie robię bety...Bo ona już w sumie pokazuje jak jest. A testy zawsze mogą być jeszcze zakłamane :D Wiem, że to oszukiwanie samej siebie, ale dla mnie to akurat lepiej ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię pełen zestaw, temperatura, testy ovu i śluz. Wychodzi rożnie, ale dzięki temu mogę sobie na podstawie wiedzy z npr sprostować wykres bo ovufriend wyznacza to jakoś dziwnie :/

    Almanah lubi tę wiadomość

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie reddie. :P Chociaż dziwnie to mało powiedziane, jak wyznacza skok temp. gdy 6 poprzednie są wyższe. :P

    Gdybym nie prowadziła obserwacji to pewnie nie miałabym pojęcia co kiedy się wydarzy. Niestety z nieregularnymi cyklami nie ma lekko. :(

    reddie137 lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja śluz też obserwuję oczywiście, ale mniej więcej mam stałe cykle. W połowie zazwyczaj mam bóle i plamienie, więc tak po tym się sugeruję. Zobaczymy co z tego wyjdzie :) Ja myślę, że wiele kobiet zachodzi w ciążę, że to nie tak o zapłodnienie chodzi, tylko ta kwestia zagnieżdżenia . Także, na to już nie mamy wpływu, jedynie pozostaje czekać :) Oczywiście wiele par ma też problem plemników, czy np. wrogiego śluzu itd, to już wiadomo problem większy, ale ja mówię o takich przypadkach zdrowej kobiety i mężczyzny, którzy starają się czasami kilka miesięcy. Ja to tak rozumiem i tak mi się wydaje, ale jak to jest naprawdę ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Almanah, a mogłabys spojrzeć na mój poprzedni wykres.
    https://ovufriend.pl/graph/3a4772d1706be9f9f8e23cc7fa6de75e
    Sama się zastanawiam czy była tam owulacja czy tak tylko to wyznaczył, bo takiego dużego skoku nie było.

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah ja z pierwszym maluchem miałam cykle raz 45 dni, raz 60 istny meksyk. Wiedziałam, że w sumie ciężko będzie zajść, w tym cyklu nie staraliśmy się, ale nie zabezpieczaliśmy się, bo mówimy a nóż się uda. Ale współżyliśmy tylko 2 dni w całym cyklu. Tak jakoś wyszło. Po obserwacji widziałam że to zupełnie już końcówka tego sprzyjającego śluzu oraz także było to jakoś 3 tygodnie po okresie już. No i się udało, myślałam, że oszaleję z radości. Czasami to różnie jest, zaszłam w ciążę nawet się nie starając zbytnio i procent był mały, a teraz @ jak w zegarku i du...;) Także trzymam kciuki abyś Ty również miała szczęście mimo nieregularnych miesiączek :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,od jakiegoś czasu tutaj zagłądam i po cichu podtrzymuję się na duchu.Nie mogłam się zdecydować,żeby zacząć pisać,bo mimo że się staramy o małą kruszynę,to jako matka jestem spełnioną kobietą.Mam trzy wspaniałe córki,a jednak czegoś mi brakuje...czuję się jakbym nie miała jeszcze wszystkich dzieci w domu...a z drugiej strony mam wrażenie jakbym kusiła los i była zachłanna.Staramy się od kilku miesięcy bez pozytywnych wyników i potrzebuję z kimś pogadać ponarzekać,pomarzyć

    Agula82
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula witamy :) Ile lat mają twoje dzieciaczki? Może tym razem chłopiec :)
    Marudź do woli, chętnie posłuchamy :)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Agula :)Super, że chcesz mieć tak liczną gromadkę, trzymam kciuki i pisz koniecznie :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za ciepłe słowa na dzień dobry,najstarsza ma 9,druga 7,a trzecia dzisiaj kończy pięć i one tak od kilku miesięcy bardzo proszą,ale o jeszcze jedną siostrę i myślę ,że właśnie te ich prośby ,chęć pomocy przy maluchu-już z góry założony podział co będą robić tak mnie rozbroił,że sama zamarzyłam,aktualnie czekam na @,ovu wpisało mi na piątek,temp spada ,więc czekam i jeszcze próbuję,choć chyba cierpię na wielki deficyt wiary,bo ile razy może się tak poszczęścić,dla mnie trzy to już dużo

    Agula82
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia :) Super mieć tyle starszego rodzeństwa zawsze jest kogo zapytać o radę :) Będzie dobrze czwórka to bardzo szczęśliwa liczba :)

  • Doronia89 Koleżanka
    Postów: 81 7

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never give up wrote:
    tak, robiłam na NFZ i u mnie wtedy sprawdzano dokładnie to samo. Znaleźli kilka małych ognisk endo i je usunęli. To było dawno bo w 2013r.

    Kurcze boje się tego trochę ale oczywiście zrobię wszystko żeby tylko być w upragnionej ciąży... :/ a powiedz udało ci się zajść w ciążę po tym? Teraz coś robisz z tą ednomentriozą??

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Hej Almanah, a mogłabys spojrzeć na mój poprzedni wykres.
    https://ovufriend.pl/graph/3a4772d1706be9f9f8e23cc7fa6de75e
    Sama się zastanawiam czy była tam owulacja czy tak tylko to wyznaczył, bo takiego dużego skoku nie było.

    Haha, ja tu się chyba na etacie zatrudnię. :D

    Nie no, wzrost temperatury jest. Ja bym nawet przesunęła granicę w tył, do 19 dc. Takie "M" w pierwszych trzech dniach po jest dozwolone. ;) Wtedy wszystkie tempki z prawej strony byłyby wyższe od tych po lewej.

    reddie137 lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Haha, ja tu się chyba na etacie zatrudnię. :D

    Nie no, wzrost temperatury jest. Ja bym nawet przesunęła granicę w tył, do 19 dc. Takie "M" w pierwszych trzech dniach po jest dozwolone. ;) Wtedy wszystkie tempki z prawej strony byłyby wyższe od tych po lewej.
    Hej dzięki, też tak uważałam, zresztą testy owu najbliżej pozytywa były w dniach 16 i 17 ;) Ale potem zaczęłam sobie wmawiać, że pewnie owulacji nie było i tak sobie wymyślam ;)Jak coś zrewanżuję się w przyszłości :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2016, 14:04

    Almanah lubi tę wiadomość

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się nie jest pewnym to zawsze lepiej spytać kogoś o opinię. :) Doskonale rozumiem.

    Do mnie przyszły moje testy z allegro, całe 40. Zastanawiam się czy już dzisiaj nie zacząć. :P Tak z nadzieją, że już mi się po tym cyklu nie przydadzą. :D

    kika77 lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane.
    6 dzień plamień przerodził się w skromną ale jednak @.

    Odliczanie rozpoczęte.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina nowy cykl=nowe szanse.
    Trzymaj się :)

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Kozisina nowy cykl=nowe szanse.
    Trzymaj się :)

    Wiem. Już wiedziałam że przesadzony jest ten cykl. Więc czekałam na @. Dobrze, na ten cykl dużo pracy. Kupiłam testy owu, zobaczymy co i jak. W pon do gina pójdę omówić te plemienia i skąpe @.

    Ale wy jeszcze testujecie w weekend:)

    Chyba tak jak never zrobię sobie ciut przerwy, będę zaglądała co u Was i dam znać co u gina.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiedziałam zeby sie nie cieszyc....Zaczelam dzisiaj plamic na brazowo:( Zawsze pod gore:'( Jestem zalamana,mam nadzieje ze nic wiecej sie nie rozkreci...trzymajcie kciuki:-(

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Kochane.
    6 dzień plamień przerodził się w skromną ale jednak @.

    Odliczanie rozpoczęte.
    Oj kochana. Przykro mi :( :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ