X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea wrote:
    Dziewczyny wiedziałam zeby sie nie cieszyc....Zaczelam dzisiaj plamic na brazowo:( Zawsze pod gore:'( Jestem zalamana,mam nadzieje ze nic wiecej sie nie rozkreci...trzymajcie kciuki:-(
    A bierzesz jakąś luteinę? Nie martw się na zapas, plamienia jeszcze nic nie przesądzają. Mam znajomą że plamiła do 12 tygodnia ciąży a dzieciątko jest zdrowe!. Trzymam mocno kciuki :**

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offica88 spoko. Staram się jeszcze nie załamywać. To był dopiero 4 cykl... Więc nie tak dlugo. Trzeba się brać do roboty!

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Offica88 spoko. Staram się jeszcze nie załamywać. To był dopiero 4 cykl... Więc nie tak dlugo. Trzeba się brać do roboty!
    No jasne że tak :) W końcu się doczekacie :* W końcu jak sama mówisz te starania są przecież takie przyjemne :)
    W sumie prawie razem będziemy zaczynały :) Bo ja mam dłuższe cykle niż Ty :) Ja mam dzisiaj 5 dzień @, już w sumie jej prawie nie ma :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offcia tak,caly czas biore Duphaston.Co ma byc to bedzie.Ale mam nadzieje ze utrzymam ciaze.

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offica88 no ja juz 2 pod rząd mam 27 dni. Może w końcu się unormują. Ovu przewidywana na ok 13 dc. Czyli potencjalne testowanie 5maj:)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea wrote:
    Offcia tak,caly czas biore Duphaston.Co ma byc to bedzie.Ale mam nadzieje ze utrzymam ciaze.
    Będzie dobrze Vea musisz myśleć pozytywnie :* Stres też działa źle. Także głowa do góry będzie dobrze :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • monique1981 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea nie każde plamienie jest niebezpieczne. ..wiem to na własnym przykładzie. ..a nie masz może stwierdzonej nadżerki?

    Martusia-30.12.2007
    Ola-17.03.2010
    Fabianek-14.02.2015 (*)
    Agatka-17.08.2015 (*)
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Offica88 no ja juz 2 pod rząd mam 27 dni. Może w końcu się unormują. Ovu przewidywana na ok 13 dc. Czyli potencjalne testowanie 5maj:)
    No to masz wcześnie ja mam owu około 17 dnia cyklu :) Także ja mam mieć kolejną @ 4 maja. Także ja też około 1 pewnie zacznę testować a później 3. No itd :) Ja zazwyczaj testuję wcześniej ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Almanah ja z pierwszym maluchem miałam cykle raz 45 dni, raz 60 istny meksyk. Wiedziałam, że w sumie ciężko będzie zajść, w tym cyklu nie staraliśmy się, ale nie zabezpieczaliśmy się, bo mówimy a nóż się uda. Ale współżyliśmy tylko 2 dni w całym cyklu. Tak jakoś wyszło. Po obserwacji widziałam że to zupełnie już końcówka tego sprzyjającego śluzu oraz także było to jakoś 3 tygodnie po okresie już. No i się udało, myślałam, że oszaleję z radości. Czasami to różnie jest, zaszłam w ciążę nawet się nie starając zbytnio i procent był mały, a tehttps://www.suwaczki.com/tickers/eoc93ew19mxwgn7s.pngraz @ jak w zegarku i du...;) Także trzymam kciuki abyś Ty również miała szczęście mimo nieregularnych miesiączek :)
    Wow, tylko 2 dni- to jest dla mnie nadzieja :) mi pierwsza ciaza trafila się tak o! Pyk i była, choc nie utrzymala się. A teraz starania i nic! ZERO. Twój wpis mnie podniósł na duchu :)

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea! Kochana! bedzie dobrze! Na pocieszenie powiem Ci, że moja przyjaciółka plamiła, poszła do lekarza na 2 dni położyli ja na oddział i jest dzidzia. A moja mama sama przy wszystkich dzieciach przez 3 m-ce miała jakby okres! I się udało, mimo że to było uuuu sto lat temu :) a dziś medycyna działa cuda. Nie martw się! :* A chcesz powtarzać betę?

  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea bylas u lekarza? Lez i odpoczywac boerz dupka . Bedzie dobrze!!
    Dziewczyny ponarzekam wam... nie moge ruszac szyja... co za bol ;( krecz szyjny mnie zlapal ;(

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do lekarza od razu pojechalam...Bete dzisiaj powtarzalam na szczescie przyrosla do 225,caly czas leze.Trzymajcie sie Kochane!:-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2016, 19:28

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No to masz wcześnie ja mam owu około 17 dnia cyklu :) Także ja mam mieć kolejną @ 4 maja. Także ja też około 1 pewnie zacznę testować a później 3. No itd :) Ja zazwyczaj testuję wcześniej ;)

    No to będziemy szły prawie łeb w łeb :)
    Trzymacie się. Zwłaszcza Ty Vea!

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali wrote:
    Wow, tylko 2 dni- to jest dla mnie nadzieja :) mi pierwsza ciaza trafila się tak o! Pyk i była, choc nie utrzymala się. A teraz starania i nic! ZERO. Twój wpis mnie podniósł na duchu :)

    Nie trać nadziei, własnie jak pisałam, to generalnie to zagnieżdżenie jest takie ważne :) Tak fity fity :) Przykro mi, że ciąża się nie utrzymała, ja też miałam mocne bóle, ale brałam luteinę i później się uspokoiło :) Czasami wydaje nam się że coś jest niemożliwe, a jednak :) Nie zawsze wszystko da się tak począć według schematów :)
    Większość siedzi w głowie i właśnie jak ktoś nie napiera zbytnio to pach i wtedy ma dzieciątko, a stres i wyczekiwanie czasami wiadomo blokuje nas :)
    Odpręż się na tyle na ile się da, zobaczysz że już niedługo zobaczysz dwie kreseczki :)
    Ja też teraz bardzo chcę i na pewno to też jest jakąś blokadą.
    Ja zawsze powtarzam, że szanse są zawsze :) Trzeba tylko w to uwierzyć :) Trzymam mocno kciukaski :*

    ninkali lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    Vea bylas u lekarza? Lez i odpoczywac boerz dupka . Bedzie dobrze!!
    Dziewczyny ponarzekam wam... nie moge ruszac szyja... co za bol ;( krecz szyjny mnie zlapal ;(
    Oj biedna Ty współczuję :/

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea wrote:
    Do lekarza od razu pojechalam...Bete dzisiaj powtarzalam na szczescie przyrosla do 225,caly czas leze.Trzymajcie sie Kochane!:-*
    No widzisz będzie dobrze :***

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    No to będziemy szły prawie łeb w łeb :)
    Trzymacie się. Zwłaszcza Ty Vea!

    No prawie tak , fajnie :D Może uda nam się obu ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea wrote:
    Do lekarza od razu pojechalam...Bete dzisiaj powtarzalam na szczescie przyrosla do 225,caly czas leze.Trzymajcie sie Kochane!:-*
    VEA!!!!! Bedzie dobrze, ważne że rośnie!!!!! :*:*:* jestem z Tobą!!!!!

  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny!!!

    W pon bralam ostatni raz dupka. W sobote mialam testowac (dzien spodziewanej @). Dzisiaj mialam mega stresujaca sytuacje w pracy. Nagle poczulam bol brzucha, ale sie nie przejmowalam, bo nawet o tym nie myslalam, przez to wszystko. Ale po kilku minutach zobaczylam, ze krwawie... jak myslicie @ przyszla za wczesnie, po odstawieniu dupka,czy... eh? ;(

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis ja bym na Twoim miejscu poczekała i zobaczyła , czy to krwawienie czy plamienie. Wtedy już będziesz wiedziała. W sumie może to być i implantacja i @ po odstawieniu dupka. Trzymam kciuki aby to jednak nie była @. :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ