Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2016, 17:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea wrote:
    Dziewczyny wiedziałam zeby sie nie cieszyc....Zaczelam dzisiaj plamic na brazowo:( Zawsze pod gore:'( Jestem zalamana,mam nadzieje ze nic wiecej sie nie rozkreci...trzymajcie kciuki:-(
    A bierzesz jakąś luteinę? Nie martw się na zapas, plamienia jeszcze nic nie przesądzają. Mam znajomą że plamiła do 12 tygodnia ciąży a dzieciątko jest zdrowe!. Trzymam mocno kciuki :**

relgh371o1ycy1mg.png

relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2016, 17:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offica88 spoko. Staram się jeszcze nie załamywać. To był dopiero 4 cykl... Więc nie tak dlugo. Trzeba się brać do roboty!

PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2016, 18:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Offica88 spoko. Staram się jeszcze nie załamywać. To był dopiero 4 cykl... Więc nie tak dlugo. Trzeba się brać do roboty!
    No jasne że tak :) W końcu się doczekacie :* W końcu jak sama mówisz te starania są przecież takie przyjemne :)
    W sumie prawie razem będziemy zaczynały :) Bo ja mam dłuższe cykle niż Ty :) Ja mam dzisiaj 5 dzień @, już w sumie jej prawie nie ma :)

relgh371o1ycy1mg.png

relgh371v6aoitp9.png
  • Vea Koleżanka

Wysłany: 6 kwietnia 2016, 18:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offcia tak,caly czas biore Duphaston.Co ma byc to bedzie.Ale mam nadzieje ze utrzymam ciaze.

Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • Kozisina Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2016, 18:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offica88 no ja juz 2 pod rząd mam 27 dni. Może w końcu się unormują. Ovu przewidywana na ok 13 dc. Czyli potencjalne testowanie 5maj:)

4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2016, 18:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea wrote:
    Offcia tak,caly czas biore Duphaston.Co ma byc to bedzie.Ale mam nadzieje ze utrzymam ciaze.
    Będzie dobrze Vea musisz myśleć pozytywnie :* Stres też działa źle. Także głowa do góry będzie dobrze :*

relgh371o1ycy1mg.png

relgh371v6aoitp9.png
  • monique1981 Koleżanka

Wysłany: 6 kwietnia 2016, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea nie każde plamienie jest niebezpieczne. ..wiem to na własnym przykładzie. ..a nie masz może stwierdzonej nadżerki?

Martusia-30.12.2007
    Ola-17.03.2010
    Fabianek-14.02.2015 (*)
    Agatka-17.08.2015 (*)
  • Offca88 Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2016, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Offica88 no ja juz 2 pod rząd mam 27 dni. Może w końcu się unormują. Ovu przewidywana na ok 13 dc. Czyli potencjalne testowanie 5maj:)
    No to masz wcześnie ja mam owu około 17 dnia cyklu :) Także ja mam mieć kolejną @ 4 maja. Także ja też około 1 pewnie zacznę testować a później 3. No itd :) Ja zazwyczaj testuję wcześniej ;)

relgh371o1ycy1mg.png

relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 kwietnia 2016, 19:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Almanah ja z pierwszym maluchem miałam cykle raz 45 dni, raz 60 istny meksyk. Wiedziałam, że w sumie ciężko będzie zajść, w tym cyklu nie staraliśmy się, ale nie zabezpieczaliśmy się, bo mówimy a nóż się uda. Ale współżyliśmy tylko 2 dni w całym cyklu. Tak jakoś wyszło. Po obserwacji widziałam że to zupełnie już końcówka tego sprzyjającego śluzu oraz także było to jakoś 3 tygodnie po okresie już. No i się udało, myślałam, że oszaleję z radości. Czasami to różnie jest, zaszłam w ciążę nawet się nie starając zbytnio i procent był mały, a tehttps://www.suwaczki.com/tickers/eoc93ew19mxwgn7s.pngraz @ jak w zegarku i du...;) Także trzymam kciuki abyś Ty również miała szczęście mimo nieregularnych miesiączek :)
    Wow, tylko 2 dni- to jest dla mnie nadzieja :) mi pierwsza ciaza trafila się tak o! Pyk i była, choc nie utrzymala się. A teraz starania i nic! ZERO. Twój wpis mnie podniósł na duchu :)

Offca88 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 kwietnia 2016, 19:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea! Kochana! bedzie dobrze! Na pocieszenie powiem Ci, że moja przyjaciółka plamiła, poszła do lekarza na 2 dni położyli ja na oddział i jest dzidzia. A moja mama sama przy wszystkich dzieciach przez 3 m-ce miała jakby okres! I się udało, mimo że to było uuuu sto lat temu :) a dziś medycyna działa cuda. Nie martw się! :* A chcesz powtarzać betę?

• kredkaczarna Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2016, 19:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea bylas u lekarza? Lez i odpoczywac boerz dupka . Bedzie dobrze!!
    Dziewczyny ponarzekam wam... nie moge ruszac szyja... co za bol ;( krecz szyjny mnie zlapal ;(

26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Vea Koleżanka

Wysłany: 6 kwietnia 2016, 19:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do lekarza od razu pojechalam...Bete dzisiaj powtarzalam na szczescie przyrosla do 225,caly czas leze.Trzymajcie sie Kochane!:-*

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2016, 19:28

Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • Kozisina Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2016, 19:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No to masz wcześnie ja mam owu około 17 dnia cyklu :) Także ja mam mieć kolejną @ 4 maja. Także ja też około 1 pewnie zacznę testować a później 3. No itd :) Ja zazwyczaj testuję wcześniej ;)

No to będziemy szły prawie łeb w łeb :)
    Trzymacie się. Zwłaszcza Ty Vea!

• Offca88 Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2016, 19:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali wrote:
    Wow, tylko 2 dni- to jest dla mnie nadzieja :) mi pierwsza ciaza trafila się tak o! Pyk i była, choc nie utrzymala się. A teraz starania i nic! ZERO. Twój wpis mnie podniósł na duchu :)

Nie trać nadziei, własnie jak pisałam, to generalnie to zagnieżdżenie jest takie ważne :) Tak fity fity :) Przykro mi, że ciąża się nie utrzymała, ja też miałam mocne bóle, ale brałam luteinę i później się uspokoiło :) Czasami wydaje nam się że coś jest niemożliwe, a jednak :) Nie zawsze wszystko da się tak począć według schematów :)
    Większość siedzi w głowie i właśnie jak ktoś nie napiera zbytnio to pach i wtedy ma dzieciątko, a stres i wyczekiwanie czasami wiadomo blokuje nas :)
    Odpręż się na tyle na ile się da, zobaczysz że już niedługo zobaczysz dwie kreseczki :)
    Ja też teraz bardzo chcę i na pewno to też jest jakąś blokadą.
    Ja zawsze powtarzam, że szanse są zawsze :) Trzeba tylko w to uwierzyć :) Trzymam mocno kciukaski :*

ninkali lubi tę wiadomość

relgh371o1ycy1mg.png

relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2016, 20:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    Vea bylas u lekarza? Lez i odpoczywac boerz dupka . Bedzie dobrze!!
    Dziewczyny ponarzekam wam... nie moge ruszac szyja... co za bol ;( krecz szyjny mnie zlapal ;(
    Oj biedna Ty współczuję :/

relgh371o1ycy1mg.png

relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2016, 20:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea wrote:
    Do lekarza od razu pojechalam...Bete dzisiaj powtarzalam na szczescie przyrosla do 225,caly czas leze.Trzymajcie sie Kochane!:-*
    No widzisz będzie dobrze :***

relgh371o1ycy1mg.png

relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2016, 20:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    No to będziemy szły prawie łeb w łeb :)
    Trzymacie się. Zwłaszcza Ty Vea!

No prawie tak , fajnie :D Może uda nam się obu ;)

relgh371o1ycy1mg.png

relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 kwietnia 2016, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea wrote:
    VEA!!!!! Bedzie dobrze, ważne że rośnie!!!!! :*:*:* jestem z Tobą!!!!!

• Misiaimis Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2016, 20:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny!!!

W pon bralam ostatni raz dupka. W sobote mialam testowac (dzien spodziewanej @). Dzisiaj mialam mega stresujaca sytuacje w pracy. Nagle poczulam bol brzucha, ale sie nie przejmowalam, bo nawet o tym nie myslalam, przez to wszystko. Ale po kilku minutach zobaczylam, ze krwawie... jak myslicie @ przyszla za wczesnie, po odstawieniu dupka,czy... eh? ;(

Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Offca88 Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2016, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis ja bym na Twoim miejscu poczekała i zobaczyła , czy to krwawienie czy plamienie. Wtedy już będziesz wiedziała. W sumie może to być i implantacja i @ po odstawieniu dupka. Trzymam kciuki aby to jednak nie była @. :)

relgh371o1ycy1mg.png

relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego