X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cf0472536818.jpg

  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea ja plamiłam ,tylko już nie pamiętam czy przy dwóch ciążach czy przy trzech,właśnie w takim czasie i nie było to złym objawem,było i tyle.Najlepszym lekarstwem jest spokój,ale chyba najtrudniejszym do znalezienia...trzymaj się ciepło

    Agula82
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś robie testy owu z różnych godzin. Zobaczymy czy będą różnice; )

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cf0472536818.jpg

    OMG!! Dziękuję :-) To się nazywa wytłumaczyć jak chłop krowie na rowie ^^
    Ale.. pytań dzięki temu brak:-)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko jak mam być szczera te z allegro są do d....
    Co drugi mi wychodził "błąd testu"...
    Wczoraj tak miałam... zrobiłam o 10:00 i był cień 2... ok... zrobiłam o 17 wyszedl błąd... Dzień wcześniej podobnie...
    Wkurzylam się i wczoraj kupiłam te z rossmanna i o 18:00 zrobiłam i była druga jasna kresks.
    Dziś robie o 10:00 zobaczymy co w moczu piszczy :p

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi te allegrowe działają, o tyle że błędu nie miałam nigdy. Z pozytywami troszkę gorzej ale w drugim miesiącu trochę odpuściłam z niepiciem 2 h przed i pewnie stąd problem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to może mi się lipne trafily...
    Albo mam lipne siuśki :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bac0cb08ac19.jpg

    No teraz to chyba pozytyw w końcu :P

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bac0cb08ac19.jpg

    No teraz to chyba pozytyw w końcu :P

    Wow, wygląda ok :-) Hihi - ciekawe czy moje siuśki nie będą lipne;) Najwyżej się szarpnę za cykl na droższe:)

    Zołza:) lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się kochane :D

    Kozisina jak tam samopoczucie?

    Vea nie martw się niczym :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Witam się kochane :D

    Kozisina jak tam samopoczucie?

    Vea nie martw się niczym :*

    A dziękuję, lepiej. Dziś już w pracy. @ jest, bez wątpliwości. Skupiam się na pozytywach- pozytywnych testach owu i przygotowuję do szaleństw staraniowych;)
    No i czekam do weekendu na testowanie dziewczyn- a nóż jeszcze któraś zobaczy II kreski:-)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, że już lepiej :) Ja też już się nie mogę doczekać starań :D Owu około 18 kwietnia dopiero. No zobaczymy. Wy serduszkujecie codziennie? Są różne opinie, jedni piszą że lepiej codziennie , inni że co drugi dzień...sama nie wiem. Wiem, że przy pierwszej ciąży dawałam po stosunku nogi do góry. Teraz nie. Także na wszelki wypadek wrócę do świecy :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie chciałam sprawdzić o co chodzi z tym "co dwa dni", bo coś mi się kołatało, że plemniki dojrzewają 72 godziny, ale na stronie piszą 72 dni. :D No to ten, chyba czas odświeżyć wiadomości. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naturalne planowanie rodziny - ciekawy artykuł. ;) Ale nie odpowiada na pytanie czy lepiej codziennie, czy lepiej co drugi dzień. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah no właśnie wszędzie jest napisane inaczej . Niby plemniki powstają przez 3 miesiące, a niektórzy piszą, że lepiej nie codziennie bo są słabej jakości, inni zaś że lepiej codziennie bo bardziej żywotne i nie są "stare" a skoro się tworzą przez 3 miesiące to chyba nie ma znaczenia ile współżyjemy :D Choinka no, zaraz poczytam artykuł :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No część poczytałam, ciekawy faktycznie. Wynika z tego, aby się kochać najlepiej codziennie. Choć my ostatnio co 2 dni. Bo chcieliśmy tak aby było to z miłości a nie z konieczności . Bo codziennie to się blokowaliśmy jakoś tak. Nigdy tak nie współżyliśmy więc pewnie dlatego. Zobaczymy jak teraz będzie. Może uda się od płodnych chociaż do owu codziennie :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też słyszalam że minimum co 2 dni;) Nie było granicy górnej;)
    Hmm, my jesteśmy strasznie zapracowani- mój jest Pielęgniarzem, więc mało go w domu... więc nasze życie kwitnie najbardziej w weekendy:-)
    Jak mamy czasu ciut dla siebie i ochotę, to i po kilka razy serduszkujemy dziennie- a co się będziemy ograniczać;) Ale fakt-nigdy na siłę, jakoś nie przemawia do mnie opcja serduszkowania z przymusu, bo wypada, bo teraz czas.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas mąż i ja farmaceuta, tylko że ja pracuję tylko 2 dni po 10 godzin, jestem na połowie etatu, pozostałe zajmuję się dzieckiem w domu :)
    Ale mąż ma różne zmiany. Przy dziecku to już tak się nie da, jedynie jak idzie spać, a nie raz mąż wraca z pracy o 23 to nie zawsze już jestem w stanie doczekać :D Także też to różnie. Ja często jak na przekór mam właśnie ochotę w dni niepłodne, np. w okres czy zaraz po :D

    Almanah lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my akurat jak się zaczęliśmy starać to zamieszkaliśmy osobno. :P M. w Warszawie w pracy, ja w Gdańsku siedzę z kotami. Więc tak jak kiedyś serduszkowanie było dosyć często, tak teraz jak coś może z tego wyjść, to będzie pewnie kilka razy na dwa tygodnie. :P Więc ta wiedza czy co drugi dzień czy co dziennie jakoś specjalnie nam potrzebna nie jest. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No u nas mąż i ja farmaceuta, tylko że ja pracuję tylko 2 dni po 10 godzin, jestem na połowie etatu, pozostałe zajmuję się dzieckiem w domu :)
    Ale mąż ma różne zmiany. Przy dziecku to już tak się nie da, jedynie jak idzie spać, a nie raz mąż wraca z pracy o 23 to nie zawsze już jestem w stanie doczekać :D Także też to różnie. Ja często jak na przekór mam właśnie ochotę w dni niepłodne, np. w okres czy zaraz po :D


    Haha, mam dokładnie to samo. A niby kobiety powinny mieć największą ochotę w trakcie dni płodnych. :P Jednak co kobieta to inaczej to działa.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ