X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cf0472536818.jpg

  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea ja plamiłam ,tylko już nie pamiętam czy przy dwóch ciążach czy przy trzech,właśnie w takim czasie i nie było to złym objawem,było i tyle.Najlepszym lekarstwem jest spokój,ale chyba najtrudniejszym do znalezienia...trzymaj się ciepło

    Agula82
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś robie testy owu z różnych godzin. Zobaczymy czy będą różnice; )

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cf0472536818.jpg

    OMG!! Dziękuję :-) To się nazywa wytłumaczyć jak chłop krowie na rowie ^^
    Ale.. pytań dzięki temu brak:-)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko jak mam być szczera te z allegro są do d....
    Co drugi mi wychodził "błąd testu"...
    Wczoraj tak miałam... zrobiłam o 10:00 i był cień 2... ok... zrobiłam o 17 wyszedl błąd... Dzień wcześniej podobnie...
    Wkurzylam się i wczoraj kupiłam te z rossmanna i o 18:00 zrobiłam i była druga jasna kresks.
    Dziś robie o 10:00 zobaczymy co w moczu piszczy :p

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi te allegrowe działają, o tyle że błędu nie miałam nigdy. Z pozytywami troszkę gorzej ale w drugim miesiącu trochę odpuściłam z niepiciem 2 h przed i pewnie stąd problem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to może mi się lipne trafily...
    Albo mam lipne siuśki :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bac0cb08ac19.jpg

    No teraz to chyba pozytyw w końcu :P

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bac0cb08ac19.jpg

    No teraz to chyba pozytyw w końcu :P

    Wow, wygląda ok :-) Hihi - ciekawe czy moje siuśki nie będą lipne;) Najwyżej się szarpnę za cykl na droższe:)

    Zołza:) lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się kochane :D

    Kozisina jak tam samopoczucie?

    Vea nie martw się niczym :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Witam się kochane :D

    Kozisina jak tam samopoczucie?

    Vea nie martw się niczym :*

    A dziękuję, lepiej. Dziś już w pracy. @ jest, bez wątpliwości. Skupiam się na pozytywach- pozytywnych testach owu i przygotowuję do szaleństw staraniowych;)
    No i czekam do weekendu na testowanie dziewczyn- a nóż jeszcze któraś zobaczy II kreski:-)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, że już lepiej :) Ja też już się nie mogę doczekać starań :D Owu około 18 kwietnia dopiero. No zobaczymy. Wy serduszkujecie codziennie? Są różne opinie, jedni piszą że lepiej codziennie , inni że co drugi dzień...sama nie wiem. Wiem, że przy pierwszej ciąży dawałam po stosunku nogi do góry. Teraz nie. Także na wszelki wypadek wrócę do świecy :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie chciałam sprawdzić o co chodzi z tym "co dwa dni", bo coś mi się kołatało, że plemniki dojrzewają 72 godziny, ale na stronie piszą 72 dni. :D No to ten, chyba czas odświeżyć wiadomości. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naturalne planowanie rodziny - ciekawy artykuł. ;) Ale nie odpowiada na pytanie czy lepiej codziennie, czy lepiej co drugi dzień. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah no właśnie wszędzie jest napisane inaczej . Niby plemniki powstają przez 3 miesiące, a niektórzy piszą, że lepiej nie codziennie bo są słabej jakości, inni zaś że lepiej codziennie bo bardziej żywotne i nie są "stare" a skoro się tworzą przez 3 miesiące to chyba nie ma znaczenia ile współżyjemy :D Choinka no, zaraz poczytam artykuł :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No część poczytałam, ciekawy faktycznie. Wynika z tego, aby się kochać najlepiej codziennie. Choć my ostatnio co 2 dni. Bo chcieliśmy tak aby było to z miłości a nie z konieczności . Bo codziennie to się blokowaliśmy jakoś tak. Nigdy tak nie współżyliśmy więc pewnie dlatego. Zobaczymy jak teraz będzie. Może uda się od płodnych chociaż do owu codziennie :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też słyszalam że minimum co 2 dni;) Nie było granicy górnej;)
    Hmm, my jesteśmy strasznie zapracowani- mój jest Pielęgniarzem, więc mało go w domu... więc nasze życie kwitnie najbardziej w weekendy:-)
    Jak mamy czasu ciut dla siebie i ochotę, to i po kilka razy serduszkujemy dziennie- a co się będziemy ograniczać;) Ale fakt-nigdy na siłę, jakoś nie przemawia do mnie opcja serduszkowania z przymusu, bo wypada, bo teraz czas.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas mąż i ja farmaceuta, tylko że ja pracuję tylko 2 dni po 10 godzin, jestem na połowie etatu, pozostałe zajmuję się dzieckiem w domu :)
    Ale mąż ma różne zmiany. Przy dziecku to już tak się nie da, jedynie jak idzie spać, a nie raz mąż wraca z pracy o 23 to nie zawsze już jestem w stanie doczekać :D Także też to różnie. Ja często jak na przekór mam właśnie ochotę w dni niepłodne, np. w okres czy zaraz po :D

    Almanah lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my akurat jak się zaczęliśmy starać to zamieszkaliśmy osobno. :P M. w Warszawie w pracy, ja w Gdańsku siedzę z kotami. Więc tak jak kiedyś serduszkowanie było dosyć często, tak teraz jak coś może z tego wyjść, to będzie pewnie kilka razy na dwa tygodnie. :P Więc ta wiedza czy co drugi dzień czy co dziennie jakoś specjalnie nam potrzebna nie jest. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No u nas mąż i ja farmaceuta, tylko że ja pracuję tylko 2 dni po 10 godzin, jestem na połowie etatu, pozostałe zajmuję się dzieckiem w domu :)
    Ale mąż ma różne zmiany. Przy dziecku to już tak się nie da, jedynie jak idzie spać, a nie raz mąż wraca z pracy o 23 to nie zawsze już jestem w stanie doczekać :D Także też to różnie. Ja często jak na przekór mam właśnie ochotę w dni niepłodne, np. w okres czy zaraz po :D


    Haha, mam dokładnie to samo. A niby kobiety powinny mieć największą ochotę w trakcie dni płodnych. :P Jednak co kobieta to inaczej to działa.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ