Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też będę musiała zbadać tsh bo ogólnie to tyję. Mam ciężko utrzymać wagę, a kiedyś miałam rożne wyniki tsh. Niby uznali to za błąd w labolatorium, ale kto tam wie, wolę to sprawdzić jeszcze.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No moja koleżanka tak miała w ciąży dopiero tsh jej się podwyższyło, wcześniej miała ok. Moja siostra zaś po ciąży ma troszkę gorsze wyniki a nigdy nie miała problemów z tarczycą.

    O proszę, to ciekawe....

    Ja wkońcu po roku brania tabsów ustaliłam TSH na 1,4 i zostalam przy dawce... Teraz po 3 m-cach 0,77. Ciekawe czy mi zmniejszy dawkę czy zostaniemy przy tej. Trzeba sę za siebie zabrac bo kuleczka ze mnie. Najgorzej, że ja lubię jeść, bardzo. WIęc zawsze wiele ruchu i tak trzymałam formę.. a teraz kolana mi siadają (bo ja miałam problemy z biodrami,w ogóle mam krzywe nóżki) i niezbyt mi idą ćwiczenia... I tak ćwiczę raz w tyg rurę, raz taniec i raz konie- więc wcale nie jestem aż taki kanapowiec;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Uuuu co Cię dopadło :(

    Na szczęście odwołali meeting, bo chyba musiałabym z łazienki przedstawiać tygodniowy raport :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale dzisiaj pogoda...do d...! :D

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    O proszę, to ciekawe....

    Ja wkońcu po roku brania tabsów ustaliłam TSH na 1,4 i zostalam przy dawce... Teraz po 3 m-cach 0,77. Ciekawe czy mi zmniejszy dawkę czy zostaniemy przy tej. Trzeba sę za siebie zabrac bo kuleczka ze mnie. Najgorzej, że ja lubię jeść, bardzo. WIęc zawsze wiele ruchu i tak trzymałam formę.. a teraz kolana mi siadają (bo ja miałam problemy z biodrami,w ogóle mam krzywe nóżki) i niezbyt mi idą ćwiczenia... I tak ćwiczę raz w tyg rurę, raz taniec i raz konie- więc wcale nie jestem aż taki kanapowiec;)
    Oj tam kuleczka, co ja mam powiedzieć , do tego tylko bieganie przy dziecku i praca stojąca ;) nie ćwiczę nic bo nie znoszę, ale muszę się też wziąć za siebie :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Na szczęście odwołali meeting, bo chyba musiałabym z łazienki przedstawiać tygodniowy raport :D
    Ojć biedna Ty :(

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda okropna bleeee...

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Pogoda okropna bleeee...

    Paskudna!! Ja teraz czekam na lekarza...
    Az mi się nic nie chce na myśl o tej podróży.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać co tam powie po wizycie :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślę jakie przekąski zrobić na grilla w sobotę :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2016, 17:46

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    A ja myślę jakie przekąski zrobić na grilla w sobotę :P

    Polecam pieczarki z serem!
    Kapelusze pieczar, posolić, popieprzyć ewentualnie zioła. Na to starty ser żółty. Na tackę i grillować. Pychota!

    marta95 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    A ja myślę jakie przekąski zrobić na grilla w sobotę :P

    Też chyba czeka mnie grill w sobotę, więc czekam na to co wymyślisz, może mnie zainspirujesz ;) :D

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Polecam pieczarki z serem!
    Kapelusze pieczar, posolić, popieprzyć ewentualnie zioła. Na to starty ser żółty. Na tackę i grillować. Pychota!

    O kurka, nie słyszałam o tym, proste i musi być pyszne :D

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Wam... My bez planów. Ja pracuję w pon i wt, a mój chlop ma dyżur w sobotę :(

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina brzmi pysznie. Ja też nie mam planów znaczy mam , ale inne ;)
    Moja siostra w sobotę idzie na wesele i będę bawiła jej półroczną córeczkę :) Od soboty do niedzieli :D Także fajnie, może teście w sobotę przyjadą będzie wesoło.
    A mój mąż już 5 sobotę pracuje z rzędu. Niby pracujemy co drugą, no ale jeden chłopak się chciał zamienić, no i tak wyszło, ale za to w maju będzie miał wszystkie wolne :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z sałatek myślałam jakąś lekką - sałata lodowa, jakies pomidorki koktajlowe, ogórek zielony, ser feta cus takiego :D

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Polecam pieczarki z serem!
    Kapelusze pieczar, posolić, popieprzyć ewentualnie zioła. Na to starty ser żółty. Na tackę i grillować. Pychota!
    Pychotka! Uwielbiam pieczarki <3

  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina u nas to tak raczej spontanicznie, ale mam nadzieję że wyjdzie. No chyba, że przyjdzie małpa i będę miała dołka to wtedy co innego ;)
    Offca to będziesz bawiła dzieciątko w wieku mojej Hani :D Nie lada wyzwanie ;)

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    A z sałatek myślałam jakąś lekką - sałata lodowa, jakies pomidorki koktajlowe, ogórek zielony, ser feta cus takiego :D

    U mnie to zawsze obowiązkowa sałatka, zwłaszcza na grilla, do tego tzatzyki, koreczki, bagietki czosnkowe i wsio na grilla. A teraz dołożę do mojej listy pieczarki :D

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakies inne sałatki albo jeszcze coś ? :D

‹‹ 233 234 235 236 237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ