X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Cieszę się, że wszystko dobrze :) A wizyta na pewno już w ciąży ! :D

    Oby:)

    Bylam w toalecie. Mam bardzo dużo białego śluzu. Gęstego takiego jak krem... I uciska mnie podbrzusze. Chyba i ja zaczynam czuć nadchodzącą @.

    Ewelewel to pewnie hormony! Człowiek szaleje w ciąży :)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem czy ta ciąża na pewno jest skoro nie było nic widać ostatnio u gina, no co prawda on ją potwierdził i beta też. Ale tyle się naczytałam że w 4 tyg już widać serduszko i słychać, a tu wychodzi mi że jak u niego byłam za pierwszym razem był mniej wiecej 4 tydz i nic nie widział na usg...wariuje z tym a to jeszcze dwa tyg do sprawdzenia..koszmar..
    I w ogóle wszystko mi się tak jakoś w głowie poprzewaracało i nie umiem sobie z tym poradzić, a najbardziej z tym że cały czas myślę że mój narzeczony kompletnie ma mnie gdzieś...
    Ja wiem Że w ciąży ponoć się szaleje.. ale jak ja nawet nie jestem pewna czy na tym usg coś jest czy nie a i tak mi się wszystko przewraca w głowie to ze mną to już tragedia jest

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może dla spokoju ducha zrób sobie betę? Zobaczysz przyrost, uspokoisz się. Albo usg prywatnie... Żeby zetknąć. Potwierdzić. Żeby odetchnąć, bo stres fasolce nie służy.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nad drugą betą też się zastanawiałam, i nie wiem czy przypadkiem nie pójdę, chcociaż trochę igła mi to obrzydza ;p
    a tamto pierwsze usg też było prywatnie więc tu akurat nic nie zrobię lepszego

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Haha, podobno chłopcy lubią sobie naciągać swoje męskości :P Ile twój maluch ma teraz dokładnie??:)
    No tak właśnie robi :D teraz 9 maja będzie miał 2 lata i 4 miesiące :D
    Jest tym bardzo zainteresowany, ale na nocnik robić nie chce, nie i już. Usiądzie owszem, kupę zrobi ale wsio w pampersie. Na siedząco. W lecie puszczę go nago, wtedy zobaczymy :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    A magnez to przy staranich czy tak po prostu? :D Bo coś mi świta, że brałam ;)
    A bierzecie w ogóle jakieś witaminki??
    Tak w ogóle biorę bo mam skurcze łydek w nocy i drżenie powieki :)
    Wiem, że magnez to podawały panie na porodówce kobietom, które musiały jeszcze poczekać z rodzeniem :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Oby:)

    Bylam w toalecie. Mam bardzo dużo białego śluzu. Gęstego takiego jak krem... I uciska mnie podbrzusze. Chyba i ja zaczynam czuć nadchodzącą @.

    Ewelewel to pewnie hormony! Człowiek szaleje w ciąży :)
    Albo i co innego :D Ja mam taki żółty lekko, ale to normalne u mnie przed @. Miałam kremowy ale jakieś 3 dni temu. Teraz w sumie robi się znowu sucho, a jak już śluz to właśnie taki lepki.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelelel wrote:
    Sama nie wiem czy ta ciąża na pewno jest skoro nie było nic widać ostatnio u gina, no co prawda on ją potwierdził i beta też. Ale tyle się naczytałam że w 4 tyg już widać serduszko i słychać, a tu wychodzi mi że jak u niego byłam za pierwszym razem był mniej wiecej 4 tydz i nic nie widział na usg...wariuje z tym a to jeszcze dwa tyg do sprawdzenia..koszmar..
    I w ogóle wszystko mi się tak jakoś w głowie poprzewaracało i nie umiem sobie z tym poradzić, a najbardziej z tym że cały czas myślę że mój narzeczony kompletnie ma mnie gdzieś...
    Ja wiem Że w ciąży ponoć się szaleje.. ale jak ja nawet nie jestem pewna czy na tym usg coś jest czy nie a i tak mi się wszystko przewraca w głowie to ze mną to już tragedia jest
    Kochana nie czytaj bzdur żadnych. Serduszko to dopiero około 7 tygodnia . Czasami widać wcześniej, ale nie u każdej kobiety. Przestań się tym zadręczać i ciesz się tym stanem :) Wsio będzie ok, zobaczysz. 4 tydzień to bardzo wcześnie. Daj sobie czas, no i mniej stresu bo naprawdę wywołasz sobie poronienie jak będziesz tak się denerwować. Głowa do góry wszystko będzie ok zobaczysz, nic się nie dzieje :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelelel wrote:
    Sama nie wiem czy ta ciąża na pewno jest skoro nie było nic widać ostatnio u gina, no co prawda on ją potwierdził i beta też. Ale tyle się naczytałam że w 4 tyg już widać serduszko i słychać, a tu wychodzi mi że jak u niego byłam za pierwszym razem był mniej wiecej 4 tydz i nic nie widział na usg...wariuje z tym a to jeszcze dwa tyg do sprawdzenia..koszmar..
    I w ogóle wszystko mi się tak jakoś w głowie poprzewaracało i nie umiem sobie z tym poradzić, a najbardziej z tym że cały czas myślę że mój narzeczony kompletnie ma mnie gdzieś...
    Ja wiem Że w ciąży ponoć się szaleje.. ale jak ja nawet nie jestem pewna czy na tym usg coś jest czy nie a i tak mi się wszystko przewraca w głowie to ze mną to już tragedia jest

    Kochana ja byłam na wizycie u Ginka w 6tc nie było widać serduszko, w 10tyc bylo wszystko idealnie, więc spokojnie :) Na pewno wszystko będzie dobrze, nie denerwuj się bo stres w ciąży nie jest wskazany :*

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczorajszy test pozytywny dzisiejsze negatywne? Jeden robiłam z trzeciego moczu drugi z czwartego. Może ja w ciazy nie jestem

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, tak sie zastanawiałam dzisiaj -moze nie powinnam sie jeszcze załamywać, pójdę w piątek na bete moze coś wyjdzie... Jest w ogóle jeszcze taka szansa jak same negatywy były? Moze za wcześnie je zrobiłam, w piątek powinnam dostać @ a mnie nic nie boli, jakby przestało, moze to tez złe :/ idzie zwariować :(

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie kreski malo widoczne. Tak jakby było miejsce na druga kreske

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No tak właśnie robi :D teraz 9 maja będzie miał 2 lata i 4 miesiące :D
    Jest tym bardzo zainteresowany, ale na nocnik robić nie chce, nie i już. Usiądzie owszem, kupę zrobi ale wsio w pampersie. Na siedząco. W lecie puszczę go nago, wtedy zobaczymy :D

    To będziesz miała luzik z różnicą wieku ;) Co do nocnika to , moja chrześniaczka właśnie tak się nauczyła korzystać, całe dnie na golasa, ale potem był problem chwilowy bo jak miała coś na sobie to robiła zaraz striptiz :P

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dwa dni mnie nie było więc pewnie w ogóle wypadłam z tematu co u kórej słychać...ja dziś popołudniu nie wytrzymałam i zrobiłam test...negatywny...sama nie wiem co myśleć, czekam dalej na rozwój wydarzeń...

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki właśnie wróciłam z galerii, zachoczylam o aptekę, kupiłam sobie i mężowi magnez z wit. B6. jestem w szoku bo odziwo się zgodził go lykac, może to nie pomoże nam w zrobieniu dzidzi ale krok do przodu z lykaniem tabletek, może przekonam go na jeszcze jakies pomagające mi i jemu :D

  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    Hej dziewczyny dwa dni mnie nie było więc pewnie w ogóle wypadłam z tematu co u kórej słychać...ja dziś popołudniu nie wytrzymałam i zrobiłam test...negatywny...sama nie wiem co myśleć, czekam dalej na rozwój wydarzeń...
    Jeszcze nie mozna tracić nadzieje :) ja tez miałam chwile zwątpienia ale daje sobie czas do piątku :) ty tez poczekaj :) będzie na pewno wszystko po naszemu :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Dziewczyny wczorajszy test pozytywny dzisiejsze negatywne? Jeden robiłam z trzeciego moczu drugi z czwartego. Może ja w ciazy nie jestem
    Panan, idź na beta hcg to się dowiesz. My Ci niestety niczego nie przewidzimy.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Witam, tak sie zastanawiałam dzisiaj -moze nie powinnam sie jeszcze załamywać, pójdę w piątek na bete moze coś wyjdzie... Jest w ogóle jeszcze taka szansa jak same negatywy były? Moze za wcześnie je zrobiłam, w piątek powinnam dostać @ a mnie nic nie boli, jakby przestało, moze to tez złe :/ idzie zwariować :(
    To że nic nie boli to nieważne, ja nie miałam w pierwszej ciąży żadnych objawów oprócz w sumie zgagi ;) Mi też testy wychodziły wtedy negatywne długo długo. Najlepiej zaczekaj do piątku i zrób test lub betę :) Choć beta to i teraz już by wyszła pozytywnie :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Hej kochane, ja już mam weekend i po pracy ufff...:D

    Rudzielcu strasznie mi przykro, że przyszła @. Takie miałaś objawy :(Ale nowy cykl nowa nadzieja , szybko minie, bo Ty masz takie krótkie cykle :)

    W ogóle to trzymam kciuki za te jeszcze testujące oby chociaż Wam się udało :*

    I głupie pytanie mam ten termometr owu microlife czy jakoś tak, Powiedzcie mi jak głęboko w pochwie mierzycie 1 cm?
    :* już mi lepiej :) robilam dzisiaj sesję, cały dzień na świeżym powietrzu z super parą, dobrze mi się pracowało także humor poprawiony :) czekam aż się @ skończy i do roboty ;)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    To będziesz miała luzik z różnicą wieku ;) Co do nocnika to , moja chrześniaczka właśnie tak się nauczyła korzystać, całe dnie na golasa, ale potem był problem chwilowy bo jak miała coś na sobie to robiła zaraz striptiz :P
    Ja bardziej myślałam wiesz że tak np na działce w majtkach samych wiesz, bez pampersa, bo w domu to ciężko mam panele ale i dywany na tym. Kiedyś tak zrobiłam, to sikał aż miło, strumyk płynął z wolna :D Jeszcze ręką rozcierał :D

    No gdyby mi się teraz udało to byłaby różnica 3 lat, bo mój ze stycznia właśnie jest dokładnie :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 235 236 237 238 239 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ