X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Mnie brzuch boli... Takie ćmienie w macicy jakby... oj @ nadciąga, nadciąga. Tylko wcześnie.
    Nie wywołuj wilka kochana, ja mam takie bóle już od owu, także spokojnie :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    hahahaha :D no bo co mi innego pozostało? :D w ostatnim cyklu jak @ przyszła o mało mojego nie zagryzłam :P teraz zmieniam taktykę :D uśmiech nr 8 i jazda z koksem :D
    No i o to chodzi!!!! Uwielbiam Cie :*

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia21 wrote:
    Zazdroszczę podejścia do życia, naprawdę! Miejmy nadzieje ze u mnie to taki chwilowy dol, ale jak zobacze @ to bedzie jazda.
    No....pogadalam sobie teoche hahaha no i tak ma byc. ;)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Ja to wszystko wiem, z nikim się nie scigam, po prostu boję się ze coś jest nie tak, ale dobra już nie ważne...
    Marta :* Będzie dobrze, na spokojnie poczekaj na rozwój wydarzeń:) Może cykl się wydłuży po prostu :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    No nic dziewczyny dzięki za 'kopa w tylek' na pewno wasze rady mi pomogą, aczkolwiek dzisiaj jestem już całkiem rozsypana, łzy mi lecą jak grochy...A z każdym dniem coraz gorzej. Po prostu chyba nie jestem jeszcze na to wszystko gotowa psychiczni, czuję ze się rozpadam. Na nic nie czekam, tylko na @. Cieszę się z waszych kreseczek, ale tak samo przeżywam jak któreś się nie uda...jak się ma miękkie serce to trzeba mieć twardą D U P E.
    Martuś takie jest życie :* Nie zawsze głaska po głowie, jak mówisz kochana trzeba mieć twardą dupkę. Ale pamiętaj o jednym, w życiu są naprawdę poważne problemy, każdy praktycznie je ma , trzeba sobie tłumaczyć, że jak ich nie ma to nie można się załamywać. Jesteś płodna, masz szansę na dzidzi, wszystko jest ok, będziesz miała szczęśliwą rodzinkę, wszystko w swoim dogodnym czasie :*
    A stres zostaw sobie na inne czasy , bo życie nikogo nie oszczędza i przychodzą w życiu człowieka takie chwile że ma ochotę wyć. Wiem, że chęć dziecka jest u Ciebie ogromna, że chciałoby się już, bo to przytłacza, ale musisz zaufać temu tam na górze.
    Wszystko się ułoży, trzeba tylko w to wierzyć i brać życie za rogi :)

    Deneira lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Daje ci 2 dni na poplakanie bo to tez czasem potrzebne a potem do walki ;)
    Okej spróbuję, ale nie obiecuje

    Deneira lubi tę wiadomość

  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Justynko powiedz mi jakim testem robiłas? 10 czy 25?

    Pepino 10 ;)

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny @ zawsze boli, ale pamiętajcie mamy siebie i tego nam nikt nie zabierze :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Marta :* Będzie dobrze, na spokojnie poczekaj na rozwój wydarzeń:) Może cykl się wydłuży po prostu :*
    Może się wydłuży, zobaczymy :*

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Martuś takie jest życie :* Nie zawsze głaska po głowie, jak mówisz kochana trzeba mieć twardą dupkę. Ale pamiętaj o jednym, w życiu są naprawdę poważne problemy, każdy praktycznie je ma , trzeba sobie tłumaczyć, że jak ich nie ma to nie można się załamywać. Jesteś płodna, masz szansę na dzidzi, wszystko jest ok, będziesz miała szczęśliwą rodzinkę, wszystko w swoim dogodnym czasie :*
    A stres zostaw sobie na inne czasy , bo życie nikogo nie oszczędza i przychodzą w życiu człowieka takie chwile że ma ochotę wyć. Wiem, że chęć dziecka jest u Ciebie ogromna, że chciałoby się już, bo to przytłacza, ale musisz zaufać temu tam na górze.
    Wszystko się ułoży, trzeba tylko w to wierzyć i brać życie za rogi :)
    Dziękuję Ci kochana za takie słowa :* trafiły mi prosto w serce aż większe łzy mi poleciały. To prawda ze chęć dziecka jest ogromna, bo nie mogę już patrzeć na ta @ W każdym miesiącu. A jeszcze chciałabym mężowi sprawić ta niespodziankę, bo teraz widzę ze naprawdę bardzo chce, a ja z tego wszystkiego nawet nie mam za bardzo ochoty na <3, aż przykro mi się robi...

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Nie wywołuj wilka kochana, ja mam takie bóle już od owu, także spokojnie :*

    Hihi, już nie będę...
    Temperaturka mi wspina sie pomaleńku do góry, w końcu wykres zaczyna mieć ręce i nogi- cieszę się, że w ogóle odbiła się nieco od dna, ta moja tempka.

    Pozostaje czekać, z jak to któraś powiedziała, uśmiechem nr 8. Niedługo weekend, to 2 dni zlecą jak z bicza strzelił. Jeśli @ się nie pojawi, to zatestuję 4.05 (12dpo- wiem, wiem, mega wcześnie, ale moja mama ma ur, więc muszę spróbować), a później jeśli małpiszcze da to w sobotę 7.05, dzień po spodziewanej.

    Także czekamy, czekamy, nic nam nie pozostalo;) A w sumie to tylko lekko ponad tydzień czekania :-)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dziewczynki widze ze spadek formy dzis jakis :) do mnie pewbie tez niedługo przyjdzie @ skoro lekarz powiedział ze nie widzi raczej szansy na ciaze w tym miesiacu :P lecę na duphastonie. Ale przynajmniej jak dostanę @ bedzie koniec tego męczącego cyklu i pojde na badania po to by było lepiej ;)

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! U mnie rozpoczęłam cykl numer 6. Ten cykl będzie bez temperatury najwyżej śluz będę zapisywać i wiesiołek pobiorę. Ogólnie bez spiny i na relaksie. To jest mój ostatni cykl starań przed przerwą, więc robienie tego wszystkiego tylko mnie zestresuje dodatkowo. Nic nie poradzę w tym cyklu i nic nie naprawię, więc przerwę planuje na badania i poprawę wszystkiego ;)

    Żadna z Was nie ma prawa się załamywać!!! Nie płaczemy! Głowy do góry i nie chce słuchać żadnych narzekań. Starania trwają u zdrowych par często nawet rok i więcej. Więc po prostu się starajmy :D

    Buziaki dla Was wszystkich :*

    Deneira lubi tę wiadomość

  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    No....pogadalam sobie teoche hahaha no i tak ma byc. ;)
    W sumie.... macie rację dziewczyny, gdzie mi sie spieszy? Mam 21 lat. Nic nie ma na hop siup. Na wszystko w zyciu trzeba poczekać, na miłośc, na ślub. Z pośpiechu nic dobrego nie wychodzi.! Ale dałaś mi deneira kopa w dupsko! I bardzo dobrze! Jak nie ten cykl to nastepny! :*

    Deneira lubi tę wiadomość

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia21 wrote:
    W sumie.... macie rację dziewczyny, gdzie mi sie spieszy? Mam 21 lat. Nic nie ma na hop siup. Na wszystko w zyciu trzeba poczekać, na miłośc, na ślub. Z pośpiechu nic dobrego nie wychodzi.! Ale dałaś mi deneira kopa w dupsko! I bardzo dobrze! Jak nie ten cykl to nastepny! :*
    Mamy tyle samo latek. Jakoś może damy radę!

    reddie137 lubi tę wiadomość

  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Mamy tyle samo latek. Jakoś może damy radę!
    Damy radę! No kto jak nie my? :)

    reddie137, Deneira lubią tę wiadomość

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo jak nie myyy to ktoooo? Bo jak nie my to kto-o-ooo, bo jak nie my to kto? :D

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój dołek może być też zwiazany ze stresem wczorajszym w pracy i dziś, bo kierowca mial wypadek i pokiciało mi sie wszystko w pracy

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia21 wrote:
    Damy radę! No kto jak nie my? :)
    No tak!

    Deneira lubi tę wiadomość

  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    No tak!
    Nio! Więc uszy do góry! :) Jeszcze bedziemy sie wymieniac zdjeciami bobasow :)

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
‹‹ 241 242 243 244 245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ