X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia21 wrote:
    Nio! Więc uszy do góry! :) Jeszcze bedziemy sie wymieniac zdjeciami bobasow :)
    O to na pewno.


    Jesteście takie kochane...bez Was bym oszalala i pewnie zaszyla się w domu nie odzywajac się do nikogo

  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    O to na pewno.


    Jesteście takie kochane...bez Was bym oszalala i pewnie zaszyla się w domu nie odzywajac się do nikogo

    Nie ma co się izolować! :) Izolacja - wróg :)

    Deneira lubi tę wiadomość

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Dziękuję Ci kochana za takie słowa :* trafiły mi prosto w serce aż większe łzy mi poleciały. To prawda ze chęć dziecka jest ogromna, bo nie mogę już patrzeć na ta @ W każdym miesiącu. A jeszcze chciałabym mężowi sprawić ta niespodziankę, bo teraz widzę ze naprawdę bardzo chce, a ja z tego wszystkiego nawet nie mam za bardzo ochoty na <3, aż przykro mi się robi...
    Niczego niestety nie da się zaplanować ani przyspieszyć, najważniejsze, że to TYLKO kwestia czasu a co to jest względem innych par, które nie mogą mieć tego dzidziusia :*
    Świadomość, że będziesz je miała już powinna być oparciem :)
    Niespodziankę sprawisz Martuś, niczym się nie martw :* Musicie mniej myśleć to wtedy wyjdzie na pewno :) Choć wiem jakie to ciężkie :) Wierz mi że pozytywne myślenie to podstawa:) Ja w ten cykl nie wierzę sama, ale mam nadzieję i jestem optymistką musi być dobrze, jak nie teraz to w kolejnym cyklu itd :) Świat się nie kończy nie mamy 60 lat :D Trzeba działać :) Nie zamykajcie się w sobie . :))

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia21 wrote:
    W sumie.... macie rację dziewczyny, gdzie mi sie spieszy? Mam 21 lat. Nic nie ma na hop siup. Na wszystko w zyciu trzeba poczekać, na miłośc, na ślub. Z pośpiechu nic dobrego nie wychodzi.! Ale dałaś mi deneira kopa w dupsko! I bardzo dobrze! Jak nie ten cykl to nastepny! :*
    No i bardzo dobrze ;) jak byłam w szpitalu jak Poronilam to wszyscy mówili E powinni mnie zatrudnić na pol etatu zeby wspierać hahaha

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Hihi, już nie będę...
    Temperaturka mi wspina sie pomaleńku do góry, w końcu wykres zaczyna mieć ręce i nogi- cieszę się, że w ogóle odbiła się nieco od dna, ta moja tempka.

    Pozostaje czekać, z jak to któraś powiedziała, uśmiechem nr 8. Niedługo weekend, to 2 dni zlecą jak z bicza strzelił. Jeśli @ się nie pojawi, to zatestuję 4.05 (12dpo- wiem, wiem, mega wcześnie, ale moja mama ma ur, więc muszę spróbować), a później jeśli małpiszcze da to w sobotę 7.05, dzień po spodziewanej.

    Także czekamy, czekamy, nic nam nie pozostalo;) A w sumie to tylko lekko ponad tydzień czekania :-)
    Ja testuję w dniu @ czyli 3 maja, ale ma przyjść dopiero wieczorem późnym więc...no, zobaczymy :D Chyba że @ mnie wcześniej nawiedzi :P Próbować możesz czemu nie, czasami pokazują testy jeszcze przed @ :)) wykres ładniutki masz :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    No to dziewczynki widze ze spadek formy dzis jakis :) do mnie pewbie tez niedługo przyjdzie @ skoro lekarz powiedział ze nie widzi raczej szansy na ciaze w tym miesiacu :P lecę na duphastonie. Ale przynajmniej jak dostanę @ bedzie koniec tego męczącego cyklu i pojde na badania po to by było lepiej ;)
    Jak miałaś obsuniętą owu to on nie miał prawa tam nic widzieć :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Hej dziewczyny! U mnie rozpoczęłam cykl numer 6. Ten cykl będzie bez temperatury najwyżej śluz będę zapisywać i wiesiołek pobiorę. Ogólnie bez spiny i na relaksie. To jest mój ostatni cykl starań przed przerwą, więc robienie tego wszystkiego tylko mnie zestresuje dodatkowo. Nic nie poradzę w tym cyklu i nic nie naprawię, więc przerwę planuje na badania i poprawę wszystkiego ;)

    Żadna z Was nie ma prawa się załamywać!!! Nie płaczemy! Głowy do góry i nie chce słuchać żadnych narzekań. Starania trwają u zdrowych par często nawet rok i więcej. Więc po prostu się starajmy :D

    Buziaki dla Was wszystkich :*
    I takie właśnie powinno być podejście :D

    reddie137 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Niczego niestety nie da się zaplanować ani przyspieszyć, najważniejsze, że to TYLKO kwestia czasu a co to jest względem innych par, które nie mogą mieć tego dzidziusia :*
    Świadomość, że będziesz je miała już powinna być oparciem :)
    Niespodziankę sprawisz Martuś, niczym się nie martw :* Musicie mniej myśleć to wtedy wyjdzie na pewno :) Choć wiem jakie to ciężkie :) Wierz mi że pozytywne myślenie to podstawa:) Ja w ten cykl nie wierzę sama, ale mam nadzieję i jestem optymistką musi być dobrze, jak nie teraz to w kolejnym cyklu itd :) Świat się nie kończy nie mamy 60 lat :D Trzeba działać :) Nie zamykajcie się w sobie . :))
    No myślałam ze to wszystko jest łatwiejsze ale bardzo się myliłam, teraz to wiem. Wierzę ze w końcu się nam uda. Czasami po prostu jest chwila załamania, chyba zbyt wrażliwa jestem. Starałam się o tym nie myśleć ale to nie jest takie łatwe, ehh. Ale dam rade! :*

    Offca88, Deneira lubią tę wiadomość

  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    No i bardzo dobrze ;) jak byłam w szpitalu jak Poronilam to wszyscy mówili E powinni mnie zatrudnić na pol etatu zeby wspierać hahaha
    oj powinni powinni :D

    Deneira lubi tę wiadomość

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    No myślałam ze to wszystko jest łatwiejsze ale bardzo się myliłam, teraz to wiem. Wierzę ze w końcu się nam uda. Czasami po prostu jest chwila załamania, chyba zbyt wrażliwa jestem. Starałam się o tym nie myśleć ale to nie jest takie łatwe, ehh. Ale dam rade! :*
    Martuś ja też myślałam, że to takie hop siup, z pierwszym zaszłam od razu to sobie myślę, a co mi tam, zajdę i teraz :) No i nie ma tak że się chce teraz i już o!
    Czasami wiesz w życiu tak jest jak to mówią, że żeby coś docenić to trzeba coś najpierw stracić. To samo tutaj aby docenić te starania jak jest ciężko począć malucha to trzeba najpierw na niego poczekać :)

    Deneira lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    No myślałam ze to wszystko jest łatwiejsze ale bardzo się myliłam, teraz to wiem. Wierzę ze w końcu się nam uda. Czasami po prostu jest chwila załamania, chyba zbyt wrażliwa jestem. Starałam się o tym nie myśleć ale to nie jest takie łatwe, ehh. Ale dam rade! :*
    Wszystkie damy radę! :) jak nie w tym to w nastepnym cyklu, a jak nie w nastepnym to jeszcze moze za 2 :) ale sie uda i to najwazniejsze :)

    Deneira lubi tę wiadomość

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Martuś ja też myślałam, że to takie hop siup, z pierwszym zaszłam od razu to sobie myślę, a co mi tam, zajdę i teraz :) No i nie ma tak że się chce teraz i już o!
    Czasami wiesz w życiu tak jest jak to mówią, że żeby coś docenić to trzeba coś najpierw stracić. To samo tutaj aby docenić te starania jak jest ciężko począć malucha to trzeba najpierw na niego poczekać :)
    kiedyś może było łatwiej, teraz ten świat jest koszmarny. Chyba jest w tym coś ze trzeba najpierw poczekać a potem cud nadejdzie...

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia21 wrote:
    Wszystkie damy radę! :) jak nie w tym to w nastepnym cyklu, a jak nie w nastepnym to jeszcze moze za 2 :) ale sie uda i to najwazniejsze :)
    Oby tak było :)

  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Oby tak było :)
    tak bedzie :) jak mi babcia mawia "wspomnisz jeszcze moje slowa!":D

    Deneira lubi tę wiadomość

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Jak miałaś obsuniętą owu to on nie miał prawa tam nic widzieć :D
    Dziwi mnie tylko ze pokazałam mu wykres i zasugerowalam ze moze ow sie spóźniła a ten i taknpowiedziala ze raczej nie. Ale chętnie bym mu pokazała ze sie myli ;) albo powiedział bym sobie nadziei nie robiła a potem roCzarowanie jakby @ przyszła.

    Almanah lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia21 wrote:
    tak bedzie :) jak mi babcia mawia "wspomnisz jeszcze moje slowa!":D
    Hihi chyba wszystkie babcie tak mówią :)

  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Hihi chyba wszystkie babcie tak mówią :)
    bedzie dobrze niunia :) ja to marze o córce, a ty? :) juz nawet imie wybralam ^^

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia21 wrote:
    bedzie dobrze niunia :) ja to marze o córce, a ty? :) juz nawet imie wybralam ^^
    Wiadomo ze też córeczka, ale najważniejsze żeby się udało i było zdrowe :)

  • M5 Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje kochane ;)

    Juże po ślubie i weselichu-szybko minęło :)
    Dziś 29 dzień cyklu i czekam grzecznie aż mnie @ nawiedzi, czuje ze się zbliża,no brzuszek pobolewa o piersi większe. Ale w tym miesiącu nawet dobrze to zniosę.
    Tak do sobie myślę ,że dla każdej z nas Bóg ma plan, to że się nam nie udaje to teżnie przypadek, trzeba cierpliwie czekać i wierzyć że nadejdzie taki czas, taka chwila...

    Łącze się z Wami wszystkim!

    Deneira, Olinek lubią tę wiadomość

    Kwiatek6
  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Wiadomo ze też córeczka, ale najważniejsze żeby się udało i było zdrowe :)
    nio pewnie :)

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
‹‹ 242 243 244 245 246 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ