X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Biedna, oby nic poważnego... A najlepiej wirus 9 miesięczniówki;)

    Ja mam podobnie, tyle że boli mnie całe podbrzusze, promieniuje mi az w pachwiny, no czuję się jakby już @ była, no dosłownie jakbym już miała brudne majtki...


    Byleby, chociaż w tym cyklu się w ogóle nie nastawiam na nic. Z takimi <3 jak u mnie to raczej wiele nie zrobiliśmy. :P Mam tylko nadzieję, że faza lutealna będzie dłuższa chociaż o 2 dni (w zeszłym cyklu miałam 8 dni...).

    Mi w sumie @ objawy przeszły, teraz tylko łeb pęka. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    O matko...czarna magia...myślałam że jak skoczy to już owulacja się zbliża :O

    No właśnie nie. :P Poczytaj sobie o NPR, trochę teorii na pewno trochę ci rozjaśni tę czarną magię. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh ta temp mnie strasznie stresuje, chyba przestanę mierzyć :D

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Ale macie fajnie, ja kiedyś czekałam jakoś do 18.00 :/
    To i tak super, ja mam przychodnię pod nosem, ale wyniki są na kolejny dzień dopiero po 12. I pobór badań jest tylko rano. Także lipa.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    To i tak super, ja mam przychodnię pod nosem, ale wyniki są na kolejny dzień dopiero po 12. I pobór badań jest tylko rano. Także lipa.
    No widzisz, co miasta to inne zwyczaje :P

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    To i tak super, ja mam przychodnię pod nosem, ale wyniki są na kolejny dzień dopiero po 12. I pobór badań jest tylko rano. Także lipa.

    Mam to samo. Ale w sumie ulicę dalej jest już taka, w której wrzucają wyniki do neta, więc po prostu mam dłuższy spacerek rano. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Justyna, gratulacje. <3 Codziennie jakieś dobre wieści ostatnio tutaj.

    Ja za to czuję się fatalnie, jakby @ miała zaraz przyjść. W dodatku temp poszła w górę. Łeb mi pęka, mam dreszcze. Może się przeziębiłam. :( A dzisiaj muszę całe mieszkanie wysprzątać, bo chłop wraca. :(
    Hm ciekawa rzecz, obyś tylko nie była chora, połóż się może i odpocznij , kichaj na mieszkanie , chłop na pewno się nie obrazi że będzie troszkę mniej posprzątane :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Hm ciekawa rzecz, obyś tylko nie była chora, połóż się może i odpocznij , kichaj na mieszkanie , chłop na pewno się nie obrazi że będzie troszkę mniej posprzątane :)

    Już zdążyłam nawet odkurzyć, więc w sumie najgorsze za mną. :P Wezmę zaraz jakąś aspirynkę i dam radę.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Mam to samo. Ale w sumie ulicę dalej jest już taka, w której wrzucają wyniki do neta, więc po prostu mam dłuższy spacerek rano. :P
    Ja mam taką kolejną ale około 30 minut drogi, także nie bardzo mi się chce tak spacerować :D W sumie nie wiem jak tam funkcjonuje, ale to FALCK to chyba mieliby jakoś szybciej :D

    Almanah lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Już zdążyłam nawet odkurzyć, więc w sumie najgorsze za mną. :P Wezmę zaraz jakąś aspirynkę i dam radę.

    Może aspirynkę to odpuść (w ciąży zakazana), lepiej apap :-)

    A co do ilości <3 , to nie wyznacznik. ZObacz Justynę (ja nie wypominam;))- nie miała Bóg wie ile <3 a proszę, 2 krechy;)

    Ja za to zatrzęsienie i wcale nie czuję nic...;) więc wiesz...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Już zdążyłam nawet odkurzyć, więc w sumie najgorsze za mną. :P Wezmę zaraz jakąś aspirynkę i dam radę.
    Może wstrzymaj się z aspiryną? Chyba , że masz pewność?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Może aspirynkę to odpuść (w ciąży zakazana), lepiej apap :-)

    A co do ilości <3 , to nie wyznacznik. ZObacz Justynę (ja nie wypominam;))- nie miała Bóg wie ile <3 a proszę, 2 krechy;)

    Ja za to zatrzęsienie i wcale nie czuję nic...;) więc wiesz...

    Na mnie apap nie działa. Nie ma co przesadzać z tym nie braniem leków, bo można być w ciąży. Serio, to dopiero 7 dpo, nawet jeśli ten plemnik jeden przeżył 5 dni czekając na jajeczko, to do zagnieżdżenia mogło jeszcze nawet nie dojść. ;) Poza tym - ile kobiet nie wie, że jest w ciąży i robi test dopiero jak im się okres spóźnia tydzień, a w czasie po owulacji imprezują i biorą różne leki.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzcie jak to jest...te co się nie przejmuja- piją, pala, imprezuja, lykaja różności i normalnie zachodzą i dzieciaczki są zdrowe...A te co tak się przejmują, dmuchaja na zimne, nie piją nie pala im nie wychodzi...(tak jak my :D) gdzie tu sprawiedliwość :)

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynka gratulacje :) Przywracasz wiarę w ludzkość :)
    Ja przez weekend raczej nie będę się odzywać ;) Także wspaniałej majówki dziewczynki i nie rozpiszcie się za bardzo bo potem nie nadrobię ;)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah, ale akurat aspiryna zadziała wczesnoporonnie, zrobisz oczywiście jak uważasz , ale inne leki zdecydowanie mniej szkodzą.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Patrzcie jak to jest...te co się nie przejmuja- piją, pala, imprezuja, lykaja różności i normalnie zachodzą i dzieciaczki są zdrowe...A te co tak się przejmują, dmuchaja na zimne, nie piją nie pala im nie wychodzi...(tak jak my :D) gdzie tu sprawiedliwość :)
    To tak wiesz na początku się wydaje, wielu rzeczy się nie wie, bo np płód zdrowy ok, ale czasami skutki uboczne wychodzą po latach .

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Justynka gratulacje :) Przywracasz wiarę w ludzkość :)
    Ja przez weekend raczej nie będę się odzywać ;) Także wspaniałej majówki dziewczynki i nie rozpiszcie się za bardzo bo potem nie nadrobię ;)
    Reddie udanej majówki w takim razie życzę :***

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    To tak wiesz na początku się wydaje, wielu rzeczy się nie wie, bo np płód zdrowy ok, ale czasami skutki uboczne wychodzą po latach .
    No ja wiem wiem...ale daje sobie rękę uciąć że wcześniej jak się nie zabezpieczalismy to bym zaszła, a teraz ciężko. No cóż, takie jest zycie! :)

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Patrzcie jak to jest...te co się nie przejmuja- piją, pala, imprezuja, lykaja różności i normalnie zachodzą i dzieciaczki są zdrowe...A te co tak się przejmują, dmuchaja na zimne, nie piją nie pala im nie wychodzi...(tak jak my :D) gdzie tu sprawiedliwość :)

    Dlatego doszłam do wniosku, ze nie ma sensu się aż tak cackać. Jutro idę na imprezę i postaram się nie pić alkoholu, ale zobaczymy jak z tym wyjdzie. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Justynka gratulacje :) Przywracasz wiarę w ludzkość :)
    Ja przez weekend raczej nie będę się odzywać ;) Także wspaniałej majówki dziewczynki i nie rozpiszcie się za bardzo bo potem nie nadrobię ;)
    Miłego weekendu! :*

‹‹ 251 252 253 254 255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ