X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    No ja wiem wiem...ale daje sobie rękę uciąć że wcześniej jak się nie zabezpieczalismy to bym zaszła, a teraz ciężko. No cóż, takie jest zycie! :)
    No tak to jest widzisz, wszystko w tej naszej głowie siedzi :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Dlatego doszłam do wniosku, ze nie ma sensu się aż tak cackać. Jutro idę na imprezę i postaram się nie pić alkoholu, ale zobaczymy jak z tym wyjdzie. :P
    Ja jutro też mam grilla i nie wiem czy się nie napije chociaz winka albo piwka...:)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam znowu dużo kremowego śluzu, no nic to dziwnego w sumie, tylko jedna porcja była lekko ciemniejsza, jakby lekko podbarwiona brązem, nie wiem, trochę mnie teraz boli podbrzusze. Mam nadzieję, że @ nie będzie wcześniej :/ Niby krwi nie ma ani nic, no nic zobaczymy, czekamy, mam nadzieje, że chociaż @ pozwoli mi zrobić jeszcze test :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No tak to jest widzisz, wszystko w tej naszej głowie siedzi :D
    No niestety głową robi swoje :P

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Dzisiaj mam znowu dużo kremowego śluzu, no nic to dziwnego w sumie, tylko jedna porcja była lekko ciemniejsza, jakby lekko podbarwiona brązem, nie wiem, trochę mnie teraz boli podbrzusze. Mam nadzieję, że @ nie będzie wcześniej :/ Niby krwi nie ma ani nic, no nic zobaczymy, czekamy, mam nadzieje, że chociaż @ pozwoli mi zrobić jeszcze test :D

    No ja tak samo. Grzecznie czekam.
    Boli podbrzusze.. Byłam w wc i sluz dosłownie jak krem! Gęsty, całkiem biały. Dziwna sprawa.

    Ale czekamy, czekamy. Nie ma co, czuję że @ niedługo nadciągnie.

    Offca88 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę, że jeśli chodzi o alkohol, to akurat tutaj nie ma szans, aby na tym etapie coś przeszło do dziecka, niemniej jeśli chodzi o leki to nie problem w tym, że one przejdą do dziecka, tylko po prostu np aspiryna jest przeciwzakrzepowa, no i może przyspieszyć miesiączkę ;) A piwko sobie można jeszcze chlapnąć , bez przesady ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • pomylonaa Przyjaciółka
    Postów: 138 29

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah zechcesz spojrzeć jeszcze na mój?
    Bo ja jak już bym miała gdzieś owu zaznaczyć to chyba wczoraj... Ale nie wiem.
    Ten śluz rozciagliwy to chyba słaby wyznacznik bo pojawiał się ledwie raz dziennie a później susza. Dziś jest więcej ale już całkiem inny.
    Zajrzyj jak znajdziesz moment ;)

    24.12.2013 - dwie kreski
    23.08.2014 - Kuba <3 (39+4 tc)
    12.05.2016 - dwie kreski
    21.12.2016 - Maciek <3 (36+2 tc)
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    No ja tak samo. Grzecznie czekam.
    Boli podbrzusze.. Byłam w wc i sluz dosłownie jak krem! Gęsty, całkiem biały. Dziwna sprawa.

    Ale czekamy, czekamy. Nie ma co, czuję że @ niedługo nadciągnie.
    No ja też mam taki kremowy, nie całkiem biały a kremowy taki ale tak go sporo dosyć.
    Ja w sumie nie mam żadnych przeczuć, bo staram się nie spekulować nad tym aby się nie nakręcać :) Ale obserwuję sobie co by w następnym cyklu wiedzieć na co zwracać a na co nie zwracać uwagi :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomylonaa wrote:
    Almanah zechcesz spojrzeć jeszcze na mój?
    Bo ja jak już bym miała gdzieś owu zaznaczyć to chyba wczoraj... Ale nie wiem.
    Ten śluz rozciagliwy to chyba słaby wyznacznik bo pojawiał się ledwie raz dziennie a później susza. Dziś jest więcej ale już całkiem inny.
    Zajrzyj jak znajdziesz moment ;)

    Ta sama sytuacja do u Marty. Nie ma wyraźnie wyższej temperatury od poprzedzających, zwłaszcza, że masz 14 dc skok, który nie jest zaburzony. Poczekaj jeszcze z wyznaczaniem owulacji. Co do śluzu, to nie liczy się ilość, a jakość. ;) Nawet gdybyś miała cały dzień masę kremowego, a na wieczór jeden paseczek rozciągliwego, to zaznaczasz rozciągliwy.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • pomylonaa Przyjaciółka
    Postów: 138 29

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Ta sama sytuacja do u Marty. Nie ma wyraźnie wyższej temperatury od poprzedzających, zwłaszcza, że masz 14 dc skok, który nie jest zaburzony. Poczekaj jeszcze z wyznaczaniem owulacji. Co do śluzu, to nie liczy się ilość, a jakość. ;) Nawet gdybyś miała cały dzień masę kremowego, a na wieczór jeden paseczek rozciągliwego, to zaznaczasz rozciągliwy.
    Tym bardziej wygląda na to, że owu była wczoraj albo jeszcze jest przede mną. Tylko ovu mi nadzieję robi, że była o czasie.
    Znając moje szczęście owu była wczoraj jak miałam przerwę w <3 ;)
    Dziękuję <3

    24.12.2013 - dwie kreski
    23.08.2014 - Kuba <3 (39+4 tc)
    12.05.2016 - dwie kreski
    21.12.2016 - Maciek <3 (36+2 tc)
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No ja też mam taki kremowy, nie całkiem biały a kremowy taki ale tak go sporo dosyć.
    Ja w sumie nie mam żadnych przeczuć, bo staram się nie spekulować nad tym aby się nie nakręcać :) Ale obserwuję sobie co by w następnym cyklu wiedzieć na co zwracać a na co nie zwracać uwagi :)

    No ja tak samo, nic sobie na razie nie wmawiam. Tyle że czuję się jakbym już miała @ w majtkach dosłownie, a to taki gęsty "krem"...Nie widziałam takiego czegoś- nie twierdzę, że to jest objaw fasolki, po prostu pewna nowinka w moim organizmie;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    No ja tak samo, nic sobie na razie nie wmawiam. Tyle że czuję się jakbym już miała @ w majtkach dosłownie, a to taki gęsty "krem"...Nie widziałam takiego czegoś- nie twierdzę, że to jest objaw fasolki, po prostu pewna nowinka w moim organizmie;)
    Ja miewałam już taki przed @ ale teraz jakby jest go więcej zdecydowanie.
    A w pierwszej ciąży miałam tak jak teraz , więcej ale nie był inny tylko taki sam jak przed @. Więc ja tutaj nie widzę nic innego i jeszcze ciężej jest się czegoś domyślać :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja miewałam już taki przed @ ale teraz jakby jest go więcej zdecydowanie.
    A w pierwszej ciąży miałam tak jak teraz , więcej ale nie był inny tylko taki sam jak przed @. Więc ja tutaj nie widzę nic innego i jeszcze ciężej jest się czegoś domyślać :D

    A widzisz... ja nie... ale wiesz.. ja się obserwuję od 2 cykli tak konkretnie;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomylonaa wrote:
    Tym bardziej wygląda na to, że owu była wczoraj albo jeszcze jest przede mną. Tylko ovu mi nadzieję robi, że była o czasie.
    Znając moje szczęście owu była wczoraj jak miałam przerwę w <3 ;)
    Dziękuję <3
    Widzisz mamy tak samo?! :*

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    A widzisz... ja nie... ale wiesz.. ja się obserwuję od 2 cykli tak konkretnie;)
    No to już i tak fajny czas :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, prysznic mi z bólem głowy nie pomógł, jeszcze spróbuję kawą coś poradzić. Ale obawiam się, że to są zatoki jednak. :/

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah na mnie tylko ibuprofen działa w sumie. A tak to też pomaga nacieranie skroni amolem.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie sie smaze w aucie z synkiem i czekam na meza bo znow auto do mechanika trzeba bylo zawiesc... juz mi sie zaczyna tu nudzic!

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle , że ja ból głowy miewam rzadko, znaczy jak kiedyś miałaś nadciśnienie to bywał raz do roku, teraz mam niskie raczej już to właśnie częściej przychodzi.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka czasami tak bywa z tymi autami :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 252 253 254 255 256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ