X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawiałam z Panią ginekolog mówiła że mam odstawić luteine i zobaczymy co się będzie działo czy dostanę krwawienie mówiła że beta może jeszcze nie wyjść

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • pomylonaa Przyjaciółka
    Postów: 138 29

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Widzisz mamy tak samo?! :*

    Na jedno to dobrze, ze nie jesteśmy w tym same ^^
    Już wolę, żeby owu była przede mną niż wczoraj. I więcej serduszek nie odpuszczam, w koncu to sama przyjemność...

    24.12.2013 - dwie kreski
    23.08.2014 - Kuba <3 (39+4 tc)
    12.05.2016 - dwie kreski
    21.12.2016 - Maciek <3 (36+2 tc)
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almannah... może ibuprom? Na mnie właśnie najlepiej działa. Aspirynka świetna na przeziębienie, ale na ból zawsze ibuprom :-)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Rozmawiałam z Panią ginekolog mówiła że mam odstawić luteine i zobaczymy co się będzie działo czy dostanę krwawienie mówiła że beta może jeszcze nie wyjść
    Luteina równie dobrze mogła blokować @, stąd taki długi cykl.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • M5 Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynka, przyjmij również i ode mnie gratulacje!! W końcu dobre wieści :)

    justyna1220 lubi tę wiadomość

    Kwiatek6
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie może jakiś pomysł na prezent-pamiątkę na roczek? Chrześnica ma niedługo urodziny, a ja kombinuję jak mogę. :P Nawet mój szef chciał mi za darmo zrobić projekt 3d z dokładnie tym, co bym chciała, ale jak zobaczyłam ile kosztuje drukowanie, to stwierdziłam, że chyba jednak zostanę przy tradycyjnych formach. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomylonaa wrote:
    Na jedno to dobrze, ze nie jesteśmy w tym same ^^
    Już wolę, żeby owu była przede mną niż wczoraj. I więcej serduszek nie odpuszczam, w koncu to sama przyjemność...
    no niby przyjemność, ale ja mam jakąś blokadę, dobrze że Tobie to nie grozi.

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Macie może jakiś pomysł na prezent-pamiątkę na roczek? Chrześnica ma niedługo urodziny, a ja kombinuję jak mogę. :P Nawet mój szef chciał mi za darmo zrobić projekt 3d z dokładnie tym, co bym chciała, ale jak zobaczyłam ile kosztuje drukowanie, to stwierdziłam, że chyba jednak zostanę przy tradycyjnych formach. :D
    My na roczek siostrzenicy męża daliśmy jej taki fotel-kanapa w kształcie kubusia puchatka ahaha :D jest to takie duuuuuże, może na tym siedzieć jak i spać :D ma już 3 latka i do tej pory siedzi na tym przed telewizorem i ogląda :D do tego jeszcze album od maleńkiego i miejsca na teraźniejszość :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2016, 13:02

  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Macie może jakiś pomysł na prezent-pamiątkę na roczek? Chrześnica ma niedługo urodziny, a ja kombinuję jak mogę. :P Nawet mój szef chciał mi za darmo zrobić projekt 3d z dokładnie tym, co bym chciała, ale jak zobaczyłam ile kosztuje drukowanie, to stwierdziłam, że chyba jednak zostanę przy tradycyjnych formach. :D


    Niedawno był roczek mojego chrześniaka i kupiliśmy mu Eko zabawkę, drewnianą a do tego Wino w drewnianym pudełku z grawerem ;) Będzie mił na 18stkę ;) Chyba, że pójdzie w chrzestną to szybciej otworzy :D :P

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • M5 Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynka, czy boli Cie brzuchol jak na @?

    Kwiatek6
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Super!! Powiedz mi to Wasz pierwszy cykl starań?

    Tak, pierwszy i nie sądziłam, że tak szybko się uda ;) I powiem szczerze, czułam się trochę inaczej, ale to podczas starań jest normalne ;) Jedyne co mi pozostało z dolegliwości (i pewnie one mi towarzyszyły cały czas, a reszta to bujda ;) ) Ciężkie piersi i ciągnięcie ich po bokach aż pod same pachy, mdłości, i ból pleców, teraz jeszcze doszło zmęczenie. Od czasu do czasu jajniki i brzuch dadzą o sobie znać:)

    Sporo z Was piszę o dużej ilości śluzu, to mi tez dało do myślenia, zwłaszcza, ze był on lekko żółtawy u mnie az tak dużych ilości przed miesiączką nie ma. Ale i tak tłumaczyłam sobie, że to może być normalny objaw ;)

    Teraz czekam na Betę z niecierpliwością i co rusz wynajduje sobie jakieś zajęcie żeby nie myśleć ;)

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Dobra, prysznic mi z bólem głowy nie pomógł, jeszcze spróbuję kawą coś poradzić. Ale obawiam się, że to są zatoki jednak. :/
    Almanah jak tam Twoja głowa?mnie bardzo często boli głowa i pomagało tylko ibum,ale jakbym tak cały czas miała brać tabletki to nie miałabym szans na ciążę,a ostatnio ktoś mi rzucił pomysł na kawę z cytryną i byłam w szoku,ale pomogło,może i Tobie by pomogło

    Agula82
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M5 wrote:
    Justynka, czy boli Cie brzuchol jak na @?

    Od czasu do czasu, ale jest to takie początkowe stadium bóli @ :P Nie wiem jak to określić ;) Od czasu do czasu coś poczuję, delikatnie ćmi od środka, ale bardziej to czułam przed terminem miesiączki niż teraz ;)


    Teraz umieram na ból pleców... Właśnie Offca Ty pewnie będziesz wiedziała ;) Na taki ból mogę coś łyknąć, posmarować czymś, jak to jest?

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Niedawno był roczek mojego chrześniaka i kupiliśmy mu Eko zabawkę, drewnianą a do tego Wino w drewnianym pudełku z grawerem ;) Będzie mił na 18stkę ;) Chyba, że pójdzie w chrzestną to szybciej otworzy :D :P

    Właśnie też myślałam o czymś co by było do 18, ale już mamy/mieliśmy taką butelkę whisky. Nie wiem czy już jej nie rozbroili, musiałabym spytać. Ale mój ojciec dostał ją na ślubie od teścia. I tak przekładał jej otwarcie z okazji na okazję, aż w końcu się bratu córka urodziła. I teraz nie wiem, czy przy tej okazji ją wypili, czy dalej stoi, ale coś mi świta, że chyba wypili.

    Marta, pomysł z albumem fajny. :D Moja przyjaciółka zajmuje się decoupagem, może by mi pomogła coś wymyślić. Marzy mi się coś w klimacie Kopciuszka, bo nazywam się wróżką chrzestną małej. :P I by w sumie pasowało.

    Też to ma być taki dodatkowy prezent, bo się wszyscy zrzucamy na fotelik do samochodu. Nie chcę się za bardzo wybijać przed szereg, ale z drugiej strony - chrzestna chyba jednak powinna troszkę. :P

    marta95 lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Gosjja Koleżanka
    Postów: 70 17

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki!

    Jestem calkiem poczatkująca jesli chodzi o tutejsze forum więc proszę o wyrozumialosc:)

    Pierwszy cykl gdy zmezem postanowilismy sie starac o dziecko. Od poczatku miesiaca dominujacy jest u mnie lewy jajnik (skad to wiem? Zaczelam sie w siebie wsluchiwac). Cykle mam okolo 32 dniowe (okolo poniewaz zdarzaja sie cykle 30 dniowe,34 i dwa razy w ciagu roku 37dniowe). W tym miesiacu postaowilam brac olej z wiesiolka, oczywiscie kwas foliowy.Zaraz po okresie kilka dni zaczelam czuc cmienie lewego jajnika.Owulacja (domniemana oczywiscie) byla 21-22dc (test owu pozytywny,szczyt sluzu. Moje kochane lewe jajo tez sie udzielalo.Razem z mezem od poczatku cyklu duzo sie prxytulalismy rowniez 18,20dc ( potem maz mial tyle pracy,ze nie bylo mozliwsci).Zaraz po owulacji okolo 3dni znow zaczelam czuc moj lewy jajnik,klucie bol sama nie wiem jak to opisac gniecenie ciagniecie? Raz bol pulsujacy, promieniujacy do krzyza,do pachwiny nogi. Oczywiscie prawy tez od czasu do czasu sie odezwal (raz w nocy mnie obudzil- kilkukrotnie pulsujacy ból i koniec). W miedzyczasie pojawil sie bol krzyza .Dopiero jak sie polozylam to przeszlo.Najczesciej te bole pojawiaja die w pracy ( siedze przy komputerze 8h).Dzis bol znow mnie nawiedzil.Ale juz sama nie wiem czy to krzyz czy to jajnik czy to brzuch - na pewno promieniuje do nogi.Oczywiscie mecza mnie tez gazy i wzdecia.Piersi zaczely bolec zaraz po owu.Teraz sa jakies wieksze (roznice widze bo na codzien mam groszki:P) ale mniej tkliwe niz dwa dni temu. ..

    Ok koniec wywodu!:))) wybaczcie jesli was zanudzilam:)

    Pytanie- do okresu pozostalo okolo 8dni. Zaczynam swirowac bo nie wiem czy nie zaczac sie poprostu stresowac tym dziwnym bolem czy raczej sie cieszyc,ze cos moze kielkuje?

    Dzieki za pomoc i wsparcie.

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula82 wrote:
    Almanah jak tam Twoja głowa?mnie bardzo często boli głowa i pomagało tylko ibum,ale jakbym tak cały czas miała brać tabletki to nie miałabym szans na ciążę,a ostatnio ktoś mi rzucił pomysł na kawę z cytryną i byłam w szoku,ale pomogło,może i Tobie by pomogło

    W sumie to przestała mnie już boleć. :D Wypiłam sobie kawę właśnie. Więc albo faktycznie zapalenie zatok się u mnie znowu odezwało, albo kawa pomogła. :D Ale dzięki, następnym razem wypróbuję kawę z cytryną. Jak to w ogóle smakowo wygląda? Bo ja cukru w ogóle nie używam, a w takim zestawie chyba by trzeba było. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Od czasu do czasu, ale jest to takie początkowe stadium bóli @ :P Nie wiem jak to określić ;) Od czasu do czasu coś poczuję, delikatnie ćmi od środka, ale bardziej to czułam przed terminem miesiączki niż teraz ;)


    Teraz umieram na ból pleców... Właśnie Offca Ty pewnie będziesz wiedziała ;) Na taki ból mogę coś łyknąć, posmarować czymś, jak to jest?

    Teraz będziesz naszą objawową wyrocznią. :D Porządnie notuj objawy na wykresie! :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały czas czuję zapach talku. Dwa dni temu użyłam suchego szamponu na włosy, ale od tego czasu już dwa razy myłam głowę. To się raczej nie może utrzymywać aż tak długo. D:

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Macie może jakiś pomysł na prezent-pamiątkę na roczek? Chrześnica ma niedługo urodziny, a ja kombinuję jak mogę. :P Nawet mój szef chciał mi za darmo zrobić projekt 3d z dokładnie tym, co bym chciała, ale jak zobaczyłam ile kosztuje drukowanie, to stwierdziłam, że chyba jednak zostanę przy tradycyjnych formach. :D

    Super prezentem jest sesja na roczek. Naprawde to zostaje do konca zycia a te chwile nigdy nie wroca. Ja robilam synkowo i nie zaluje ani zlotowki

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah jeśli coś w stylu decoupage to mamy coś takiego jak poniżej. mała to dostała od mojej koleżanki i myślę , że to super personalizowana pamiątka :)

    rvxbmu.jpg

    marta95 lubi tę wiadomość

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
‹‹ 253 254 255 256 257 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ