X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha macie widze tu istna powódź hahaha a mnie dzis dalej piersi nie bola :/ spodziewam sie raczej miesiączki :/ chyba dupa bedzie :(

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki nie ma @ jest nadzieja :)

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no...... :/

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze jak byłam w ciazy (tylko Poronilam) to mnie bardzo piersi bolały przed miesiączka jakis tydzien. A teraz nie :(

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja umiera ostatnia' ot płęta naszych cykli :D

    Tymonciowa lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja chyba umrę :O nie dość ze @ bardzo obfita to strasznie duże skrzepy, szczerze mówiąc pierwszy raz takie duże, zawsze były malutkie, a dzisiaj nooo masakra aż się wystraszylam :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 15:11

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Tylko ze jak byłam w ciazy (tylko Poronilam) to mnie bardzo piersi bolały przed miesiączka jakis tydzien. A teraz nie :(

    Moje siostry swoje dwie ciąże przeżywały trochę inaczej... Moja średnia w pierwszej ciąży miała mdłości póki jabłka nie zjadła, A przy drugiej chcice miała bez obrzmialych piersi.
    każda kobieta jest inna tak i każda ciąża przebiega inaczej

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka, a może doszło do samoporonienia bo jajeczko było puste? gdzieś to kiedyś czytałam... nie wiem czy nawet jak przygotowywałam się do matury rozszerzonej czy w vademecum nie miałam... będę musiała poszukać

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście kochane :* zawsze to teraz teoche sie naciesze ze @ jeszcze nie ma i nadzieja a potem jak przyjdzie miesiączka to mniej smutków bo tylko do płodnych ;) hahah bo jakbym juz teraz miała sie smucic to mozna zwariować :P

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA, nie wiem, nigdy o tym nie czytałam.. ale no trochę się zaniepokoilam czemu takie wielkaśne :/

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo z drugiej strony nie było jednak owulacji i pęcherzyk spowodował maleńką torbiel... U mnie często raczej to drugie z:/ więc ja już się spodziewam potopu :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lub tak jak moja siostra ma tyło zgięcie macicy... przyczyn jest wiele... ja często w liceum miałam takie miesiączki bardzo obfite z krzepami, a wtedy było ok ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem naprawdę pierwszy raz takie okropne wielkie :( koszmar ;(

    Ja mam akurat przodozgiecie macicy, strasznie do przodu jest, tak stwierdził lekarz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 15:26

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może tak samo jak z tyło? zapytam jutro przy okazji ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuska tule :* mam nadzieję, że szybko przejdzie :* ja też miewałam takie miesiączki ale juz lata lemu, teraz im starsza jestem tym jest spokojniej na szczęście :) no i miałam 9 dniowe @...

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak teraz zejde z tematu ale wygrzebałam taką piosenkę na youtubie , która spowodowała, że pierwszy raz od dłuższego czasu mam ciary ;)
    nie wiem czy ktoś lubi ten klimat ale podaję linka :)
    https://www.youtube.com/watch?v=mQs9TScZulk
    może komuś dostarczy tak samo przyjemnych doznań jak mi :)

    Martuśka dawaj na brzuszek termoforek a jak nie masz to plastikową butelkę z ciepłą wodą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 15:34

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak narazie płakać mi się zachciało, dopiero teraz czuję się jakbym coś straciła, dziwnie jakos... :( ale dziękuję za tulenie hihi. :*
    Zaraz przeslucham co tam wrzucilas.

    AJA, ale co tak samo?

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    ja tak teraz zejde z tematu ale wygrzebałam taką piosenkę na youtubie , która spowodowała, że pierwszy raz od dłuższego czasu mam ciary ;)
    nie wiem czy ktoś lubi ten klimat ale podaję linka :)
    https://www.youtube.com/watch?v=mQs9TScZulk
    może komuś dostarczy tak samo przyjemnych doznań jak mi :)

    Martuśka dawaj na brzuszek termoforek a jak nie masz to plastikową butelkę z ciepłą wodą :)

    I kubeł lodów! też pomaga :-)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z tymi skrzepami może być tak samo przy tyło i przodo zgięciu... Na pewno porusze ten temat u lekarza... muszę sobie listę zrobić

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    No z tymi skrzepami może być tak samo przy tyło i przodo zgięciu... Na pewno porusze ten temat u lekarza... muszę sobie listę zrobić
    a możliwe, nie orientuje się w tym. pytałam o to przodozgięcie to tylko powiedział, że mam za bardzo jakoś do przodu...ale nie wiem czy to powoduje jakieś przeszkody, pewnie nie.

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ