X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA to niedobrze ;/ kiedy Ty masz tego lekarza?

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) Co tam u Was? Coś ostatnio żadna nie testuje:)? Chyba wszystkie pod koniec miesiąca będziemy testowaly :)??
    Ja już po owulacji, dzisiaj chyba 6 dzień, pierwszy raz nie doszukuję się żadnych objawów i czekam na termin @. Póki co mi dobrze idzie, aż sama w to nie wierzę, bo za każdym cyklem sobie wmawiałam że mam mnóstwo objawów ciąży a potem okres... Eh.. w tym cyklu dopiero testuję w 31 dniu, o ile w 28 nie przyjdzie @.
    Czy któraś z Was była na monitoringu cyklu? Mi jak nie wyjdzie w tym miesiącu to lekarz mi powiedział że zrobimy monitoring żeby wiedzieć co z tą owulacją się dzieje :) Buziaki dla Was !! :*

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze w sprawie uderzeń gorąca- ja tez mam ale w nocy jak się budzę to masakra, od razu musze okna otwierać, ale to u mnie pewnie przez tarczycę..

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to ja testuję zaraz przed Tobą, 28 kwietnia ;) ja na monitoringu jeszcze nigdy nie byłam, ostatnio byłam tak po prostu zrobić badania i akurat wyszło , że jestem świeżo po owulacji, także ja póki co idę na żywioł , ale może jak się teraz nie uda to się umówię na takie monitorowanie, kto wie :)

    Malwa30 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matko moja, pije dużo wody bo ponoć to też ma dobry wpływ na ilość śluzu, ale to sikanie co chwilę mnie już zaczyna denerwować :P

    AJA_S lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro... większy stres niż przed maturą a myślałam że to niemożliwe :P
    Dopiero na 17...
    uderzenia gorąca mogą być powodowane ciśnieniem... ja na ten przykład w pracy miałam wypieki a pizdzilo mi że szok...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie uderzenia gorąca to jeden z głównych objawów zbliżającej się @ :(

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej ale sie zakręciłam......myślałam, że mam dziś fitness na 18 i już stałam w drzwiach.....i napisałam smsa do przyjaciółki że będę na styk bo dopiero wychodzę z domu......a ta mi odpisuje, że przecież dziś wtorek i mamy na 20ta hahaha Byłabym 2 godziny wcześniej hahaha uratowała mnie.

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo. Dobrze, że nie kupiłam testów :) właśnie dotarły zamawiane:)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula82 wrote:
    Seraya a jak długo się staracie?ja dopiero trzeci cykl mierzę temp i jeszcze trochę dam sobie szans naturalnie,choć za długo też nie mogę czekać bo latka lecą...
    Już ponad rok, a to mój 3 cykl stymulowany. Dwa na CLO i ten z Aromkiem

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Jutro... większy stres niż przed maturą a myślałam że to niemożliwe :P
    Dopiero na 17...
    uderzenia gorąca mogą być powodowane ciśnieniem... ja na ten przykład w pracy miałam wypieki a pizdzilo mi że szok...
    hehe domyślam się :) będzie dobrze, zobaczysz :) przynajmniej będziesz miała wszystko czarno na białym a nie domysły :)
    U mnie tak jak u Almanah, zawsze przed @ mam takie uderzenia gorąca, strasznie to drażniące :P mam nadzieję, że pod koniec tego cyklu już ich nie będzie... :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 17:48

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze ze musze nadrobic, a ostatnio coś czasu coraz mniej ;)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiliaa24 wrote:
    widze ze musze nadrobic, a ostatnio coś czasu coraz mniej ;)
    No to dużo masz do nadrobienia, ja w pracy myślałam, że nigdy nie skończę czytać a to tylko przedpołudnie... Masakra dziewczyny się rozpisują... A ja w sumie też dokładam do czytania :D xD

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz troszke nadrobilam ;) robie sobie przerwy w pisaniu mgr ;D

    A ty sie AJA_S kochana nie stresuj wszytsko bedzie dobrze! najwazniejsze by lekarz pomogł jeżeli będzie (oby nie bylo) jakis problem. Ja tez za tydzien lece na wizyte ;d

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha! i tak oto pierwszy owulacyjny test za mną;)

    Szkoda, że na ciążowym nie widziałam takiego cienia, to byłoby coś! A teraz.. to tylko negatyw;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyny problem jaki jak narazie widze to ta moja wredna owulka... Albo jest, a ze stresu spadła mi ta temp, albo sobie organizm ze mnie jaja robi :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 18:08

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś doszłam do tego że mam w dupie temperature hahaha właśnie oglądam inne wykresy i dziewczyny miały niską temperaturę jak ja i wiele owulek chyba zostało wyznaczonych jak już temperatura skoczyła w okolicach miesiączki i okazało się, że jest w ciąży. Trzeba chyba na to wszystko patrzeć mniej więcej i tyle :/ oto moja puenta na dzis hahahahaha :P

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • infinity888 Ekspertka
    Postów: 213 166

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Hejka :) Co tam u Was? Coś ostatnio żadna nie testuje:)? Chyba wszystkie pod koniec miesiąca będziemy testowaly :)??
    Ja już po owulacji, dzisiaj chyba 6 dzień, pierwszy raz nie doszukuję się żadnych objawów i czekam na termin @. Póki co mi dobrze idzie, aż sama w to nie wierzę, bo za każdym cyklem sobie wmawiałam że mam mnóstwo objawów ciąży a potem okres... Eh.. w tym cyklu dopiero testuję w 31 dniu, o ile w 28 nie przyjdzie @.
    Czy któraś z Was była na monitoringu cyklu? Mi jak nie wyjdzie w tym miesiącu to lekarz mi powiedział że zrobimy monitoring żeby wiedzieć co z tą owulacją się dzieje :) Buziaki dla Was !! :*

    Magda - ja byłam w lutym i w marcu - zeby zobaczyc czy:
    1. pecherzyki rosna - tak
    2. czy pekaja - tak
    3. a ciązy nie ma - ale przynajmniej sie uspokoiłam, ze wszystko ok teraz bede robic progesteron i prolaktyne oraz usg tarczycy. Zrobiłam juz tsh i jest bardzo dobre bo 1,08 i gin powiedziała, ze nie trzeba robic tf4 i tf3. Moj jeszcze zrobił badanie nasienia CASA (komputerowe)- ale nie wiem czy ktos mi zinterpretuje wynii bo wizyte u lekarza ma 12.05 dopiero..

    MagdaKrakow lubi tę wiadomość

    34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z resztą i tak nie mam już na to wpływu.....jak mam być w ciąży to jestem.......chyba właśnie mam jakiś przełom hahaha Jedyna rzecz na którą mam wpływ to mniej więcej wyznaczyc kiedy może byc owulacja.....i tyle :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolnie kiedys tam czytałam jakis art ze tylko nie całe 25% par a moze nawet mniej zachodzi w ciaże w pierwszym cyklu. Dopiero im dłuższe starania tym % się powiększa. Ja tez w sumie badam swoj cykl bo chociaz mam pewnośc ze w miare jest dobrze - cykle regularne +/- 1 dzień, owulacja wystepuje bo mam w sumie zawsze te same objamy (sluz, test owulacyjny, skok temp, szyjka), oprocz plamien dziwnych przed okresem (ale moze tak mam bo progesteron wysoki dzis 21,9 ng/ml) - i w ciazy nie jestem :) Mam nadzieje ze moj mąż ma wszytsko "na miejscu" i to wkiestia czasu, jak u kazdej.
    Mimo wszystko zapiski na ovu sa dla mnie "pomocą" a nie wyrocznia ;)

    i masz racje Deneira - takie tu cykle mozna zobaczyc ze wlasciwie nic nie jest przesądzone! ;) sie rozpisalam ;d

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ