X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to, to!!! widzę, że nie jestem sama :P ech z tymi "dziadkami"... :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zdają sobie sprawy z tego, że jeszcze pogarszaja sprawę :P bo po takich tekstach to tylko nerw i aż się odechciewa :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bardziej moi rodzice cisną. Teściowie może mojego M. podpytują, ale się nie zdradza.

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh u mnie i tu i tu są dogadywki ale od strony teściów chyba bardziej, może dlatego że już starsi i już by chcieli wnuka :P rozumiem to ale kuźwa bez przesady :P po cholerę takie teksty :P matko obym ja kiedyś taka nie była :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, bo od takich tekstów każda dziewczyna pomyśli: "hmm rzeczywiście zacnie. Dam się zapłodnić, bo wcześniej nie byłam przekonana, ale po takim przedstawieniu sprawy rozkręcę te jajowody i puszcze jajeczko"

    infinity888, Rudzielec91, AJA_S lubią tę wiadomość

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz moi rodzice młodsi a takie parcie ;) Dodam, że ja byłam raczej przypadkiem więc starań szczególnych nie było. Może stąd brak zrozumienia ;) Ale wkurza mnie to niebotycznie.

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie nieco ciśnie babcia(tylko ja z nią mam kontakt lepszy jak z mamą)... zwłaszcza, że siostra moja, starsza, nie planuje,... więc wiadomo, tym większa presja;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • infinity888 Ekspertka
    Postów: 213 166

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie to powinni tego uczyc w szkole, ze pytanie kobiety/pary o dziecko jest nietaktem bo:

    -starają się i nie mogą..
    -nie chcą dzieci w ogole

    i tu i tu odrazu nerwy - kolezanka mi opowiadała kiedys przrykład, ze zapytała swojego kolegi z pracy" a wy kiedy bedziecie sie starac o drugiego malucha" - on jej odpowiedział: "moja żona nie może zajść w ciąże".. mowi, ze jej sie strasznie glupio zrobiło, a jeszcze bardziej by było gdyby zapytała bezposrednio jego zone- od tego momentu stwierdziła, ze takich pytan sie po prostu nie zadaje.



    Rudzielec91, Almanah lubią tę wiadomość

    34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    infinity888 wrote:
    Magda - ja byłam w lutym i w marcu - zeby zobaczyc czy:
    1. pecherzyki rosna - tak
    2. czy pekaja - tak
    3. a ciązy nie ma - ale przynajmniej sie uspokoiłam, ze wszystko ok teraz bede robic progesteron i prolaktyne oraz usg tarczycy. Zrobiłam juz tsh i jest bardzo dobre bo 1,08 i gin powiedziała, ze nie trzeba robic tf4 i tf3. Moj jeszcze zrobił badanie nasienia CASA (komputerowe)- ale nie wiem czy ktos mi zinterpretuje wynii bo wizyte u lekarza ma 12.05 dopiero..
    Mój mąż miał ostatnio robione takie badanie więc napisz to coś spróbujemy pomóc... ;-)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też tesciowie naciskają czasem mam ochotę wykrzyczeć tesciowi że teraz może mnie cmoknąć jak wcześniej kazał mi obiecywać, że przed 40 jego nie będzie dziadkiem.A teraz takie wielkie parcie :/ ostatnim razem jak jego dziadek po raz 3 na tej samej imprezie zapytał kiedy dziecko- wstałam i wyszłam... mój ojciec wielce oburzony póki Bartekowi nie wyrwalo się ze dzieci nie mogę mieć - tak gin wówczas podejrzewał. moi rodzice i dziadek przestali. niestety do teściów w sumie do teścia nie dotarło... na trzeźwo nie ma odwagi zapytać bo wie że ja hukne zaraz na niego. Ale przy imprach to szybko miauczy że chciałby już zostać dziadkiem :/

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    mnie nieco ciśnie babcia(tylko ja z nią mam kontakt lepszy jak z mamą)... zwłaszcza, że siostra moja, starsza, nie planuje,... więc wiadomo, tym większa presja;)
    I podobna sytuacja u mojego bo jest najmłodszy a niestety najstarszy właśnie się rozwiódł , więc dziecka szybko nie będzie, średni to typowy "mlodzieniaszek" on myśli chyba że dalej ma 18 lat i tak już zostanie, impreza, koledzy i baby nie ma :P także całą nadzieja w moim N :P dlatego tak co chwilę dogadują... :P ech

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Tak, bo od takich tekstów każda dziewczyna pomyśli: "hmm rzeczywiście zacnie. Dam się zapłodnić, bo wcześniej nie byłam przekonana, ale po takim przedstawieniu sprawy rozkręcę te jajowody i puszcze jajeczko"
    Ha ha ha :D czytam to już któryś raz i za każdym razem płacze że śmiechu :D cudnie to wymyśliłas ;D

    reddie137 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie na szczęście nikt nie męczy, ale za to teściowie przyjeżdżają do nas na weekend...

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Ha ha ha :D czytam to już któryś raz i za każdym razem płacze że śmiechu :D cudnie to wymyśliłas ;D

    Pamiętajmy, że samo jajeczko nie wystarczy.. także Pan też powinien się jednak przekonać i w końcu, porozmawiać z plemnikami na temat drogi.. a najlepiej od razu wyposażyć je w gps;)

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya trzymam kciuki ;) Oby było wyłącznie miło i niestresowo ;)

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Pamiętajmy, że samo jajeczko nie wystarczy.. także Pan też powinien się jednak przekonać i w końcu, porozmawiać z plemnikami na temat drogi.. a najlepiej od razu wyposażyć je w gps;)
    GPS dla plemników :D
    Made my day :)

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya no to powodzenia ;) mam nadzieję że Twoja teściowa nie jest tak męcząca jak moja... :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:28

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Was zaskoczę od wczoraj pracuje z moją teściową... na szczęście na przeciwległych zmianach... :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ładnie :D nie no może nie wszystkie teściowe są złe... ;) mojej siostrze się świetna trafiła, taka równa babeczka :) ,zazdroszczę :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:28

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście nie jest...ale jakiegoś super kontaktu też nie mamy więc będzie poprostu normalnie...a przynajmniej mam taką nadzieję ;-) tak w ogóle to myślę od wczoraj o tych wszystkich pozycjach "po" coby plemniczki za szybko nie wypłynęły i tak zastanawiam się czy to rzeczywiście ma sens...w końcu przez tyle lat kobiety zachodziły w ciążę i jakoś nie wydaje mi się żeby robiły świecę po... :D

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ