X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja w tamtym cyklu miałam taki wykresik, że zdarzały się komentarze, że jak z tego nie będzie fasolki to się zdziwią :P a nagle pod koniec wszystko zaczęło się sypać i dupka :P a niektóre dziewczyny od początku mają nieciekawy ten wykres a tu nagle ciąża ;D także ja tez porzuciłam wszelkie pomiary i tylko śluz sprawdzam :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już się długo staram.......dokładnie rok temu w maju zaszłam w ciążę tylko że poroniłam. Więc może wiosna to dobry czas dla mnie na ciążę ;P W razie czego za miesiąc w rocznice wcześniejszej ciąży zrobie powtórkę...na swoje urodziny hahaha akurat tak się składa że identycznie przypadają dni płodne jak rok temu!!! :D Więc może znów mój kochany mąż na urodziny da mi ładny prezent w postaci ciąży :D haha ale mam plan :P Ale to plan awaryjny- jeśli teraz nic nie wypali ;) Bo nie straciłam nadziei :P

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    no ja w tamtym cyklu miałam taki wykresik, że zdarzały się komentarze, że jak z tego nie będzie fasolki to się zdziwią :P a nagle pod koniec wszystko zaczęło się sypać i dupka :P a niektóre dziewczyny od początku mają nieciekawy ten wykres a tu nagle ciąża ;D także ja tez porzuciłam wszelkie pomiary i tylko śluz sprawdzam :)
    Wszystko jest nieprzewidywalne.....więc wychodzę z założenia że od początku u mnie coś nie bardzo wykres wychodzi...hahaha....więc niech mnie zaskoczy :P

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to ja świeżynka :) to dopiero mój drugi cykl starań ;) ale pomimo tego, że rzadko komuś udaje się tak szybko to ja i tak mam nadzieję, że się uda :)a jak nie to też się nie załamuje, życie nie kończy się na tym cyklu :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    no to ja świeżynka :) to dopiero mój drugi cykl starań ;) ale pomimo tego, że rzadko komuś udaje się tak szybko to ja i tak mam nadzieję, że się uda :)a jak nie to też się nie załamuje, życie nie kończy się na tym cyklu :)
    ja mam znajomych którzy zaczęli przed ślubem tak na rozruch bo przecież chwilę im to zajmie......poszło za pierwszym razem hahahaha

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ;D u mnie ciotce też udało się za pierwszym ;) i kuzynce ;) także zdarza się więc i ja mam nadzieję, że uda się szybko ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 18:37

    Almanah lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No...możesz mieć to w genach zapisane :P

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam takich znajomych. Nawet moja bratowa zaszła od razu, w pierwszym cyklu po odstawieniu pigułek. D:

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wśród znajomych też zaskoczyło od razu ;)

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie niesamowite jest jak wiele osób myśli, że żeby zajść w ciążę wystarczy się nie zabezpieczać. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No...także da się hahaha ;)

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra uciekam dziewczynki :) pewnie będę dopiero jutro rano :) Miłego wieczorku...serduszkowego ;)

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śmiech śmiechem ale dopóki tu nie zawitałam to też myślałam, że jakoś jest troszkę łatwiej, oczywiście wiedziałam, że są pewne komplikacje, że cykle bezowulacyjne, że słabe nasienie ale nie miałam pojęcia, że dotyka to tak wielu osób... teraz już wiem :P nie pocieszyło mnie to za bardzo ale nadziei nie tracę ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się co chwila dowiaduje ze ktos w ciaży "odrazu" ;) Ale teraz ma tez przykald po znajomych, dowiedzialam sie ze w ciazy, wszyscy gadali ze wpadka a okazalo sie ze od dawna sie starali ale oczywisie jak sa bez slubu to juz odrazu tragedia i wpadka. tak ludzie szufladkuja..

    Almanah lubi tę wiadomość

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    śmiech śmiechem ale dopóki tu nie zawitałam to też myślałam, że jakoś jest troszkę łatwiej, oczywiście wiedziałam, że są pewne komplikacje, że cykle bezowulacyjne, że słabe nasienie ale nie miałam pojęcia, że dotyka to tak wielu osób... teraz już wiem :P nie pocieszyło mnie to za bardzo ale nadziei nie tracę ;)

    Dokładnie! Ja zaraz po ślubie w hotelu z mężem popłynęłam- bez zabezpieczeń (wtedy jeszcze nie planowalismy, nie miałam umowy) i bałam się, że zajdę... haha, po jednym razie...
    A tu proszę- się specjalnie celuje w owulkę i nic:(

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    No...możesz mieć to w genach zapisane :P
    hehe oj fajnie by było :P ale niestety :P hehe co ma byc to będzie ;) zobaczymy :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i moja znajoma planowała i od razu "zaskoczyło" ale niestety w 3 miesiącu poroniła.
    Ech żeby się tak udawało jak się nie udaje... :D moi teście mnie najbardziej denerwują, co chwilę pytają kiedy ten wnuk :P obiecali , że będzie a nie ma :P ku..a :P !!! robię co mogę :P moja teściowa twierdzi, że to żaden problem, że ona tylko jak się za przeproszeniem bzyknęła to od razu dziecko było :P ciekawe...:P ech zabic to mało :P kiedyś nie wytrzymam i cos nagadam :P

    AJA_S lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja babcia powiedziała kiedyś mądrą rzecz, że jak parze nie wychodzi to nikt nie mówi, że się stara. I taka prawda ;)

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no mądrze powiedziane ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec skąd ja to znam ;) Wszyscy tylko nie staracie się za bardzo...
    a wnuk już w drodze?
    Kariera jak tam?
    Coraz młodsza to nie jesteś
    itp. itd
    grrrrrrrr

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ