X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się wydaje że to nie ma takiego znaczenia ale spróbować można ;) ja osobiście nie podnoszę nóg ani nic , staram się po prostu zaraz po nie wstawać i nie łazić tylko leże chWilke ;) też nie wiem czy ma to jakiś sens no ale leżenie nie boli więc warto spróbować :P może akurat to coś da :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:36

    Almanah lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Mi też się wydaje że to nie ma takiego znaczenia ale spróbować można ;) ja osobiście nie podnoszę nóg ani nic , staram się po prostu zaraz po nie wstawać i nie łazić tylko leże chWilke ;) też nie wiem czy ma to jakiś sens no ale leżenie nie boli więc warto spróbować :P może akurat to coś da :P[/QUO
    Ja robię dokładnie to samo, nie zrywam się od razu z łóżka, ale akrobacji nie odstawiam...pozycjami też się już nie przejmuję. Niby przy tyłozgięciu są jakieś zalecane ale jak ma być to i tak będzie...

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba się dziś nerwowo wykończe

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś gdzieś nawet tutaj napisał, że skoro szyjka macicy wystaje ze ścianki pochwy, to robienie świecy jest wręcz nie wskazane, bo przez to żołnierzyki spłyną na boki, a nie do wejścia szyjki. Brzmi logicznie, ale jak jest nikt nie wie. :D Leżenie po chyba jest najbardziej optymalną opcją...

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, jesteście nie możliwe!! Tyle napisać??

    Szok , szok , szok.
    Ja o 18.30 dopiero w domu byłam, mały właśnie usnął i zaczęłam nadrabiać Was.

    Witam nowe dziewczynki :*

    Co do wieku, to nie ma daty na dobre poczęcie, każdy według siebie, jeden dorasta mając 19 lat a inny mając 30. To nasz wybór.

    A co do teściowej ja mam genialną :) Kontakt jak z własną mamą :) Naprawdę nie mogę narzekać :) Wiedzą że chcemy drugiego maluszka, bardzo mnie wspierają i pocieszają że czasami to tak trzeba poczekać po prostu, że to wcale nie znaczy że coś u mnie nie tak itd. :)

    No i co jeszcze, a ja mam długo cykle 32 dniowe, no i płodne niby powinnam mieć dopiero od 15 kwietnia, nie mniej wczoraj miałam lepki śluz, a dzisiaj już rozciągliwy. Of niby pokazało mi płodne. Sama już nie wiem. Może owulka będzie wcześniej. Bo jest przezroczysty i rozciągliwy, nie wodnisty , zostaje na majtkach. Rano myślałam, że to może sperma, ale nie bo tak mam cały dzień, a teraz tego jeszcze więcej. Co myślicie przy takim długim cyklu to możliwe? Niby 19 kwietnia mam mieć owu, ale może być tak że będzie np. 15/16 skoro hm mam już śluz. W tamtym cyklu miałam później śluz płodny. Sama już nie wiem, ale starania są od przed wczoraj. Więc...może może :) Jak to teraz jest jak owu się zmieni to cykl też się skróci? No bo skoro faza lutealna jest stała? Czy ja coś mieszam? Od stycznia mam jak w mordę strzelił dokładnie 32 dni.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię świecę, w sumie hm nie wiem jakie mam zgięcie, ale mi świeca pomogła zajść za pierwszym razem, znaczy czy pomogła to nie wiem, ale nie zaszkodziła :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Hej kochane, jesteście nie możliwe!! Tyle napisać??

    Szok , szok , szok.
    Ja o 18.30 dopiero w domu byłam, mały właśnie usnął i zaczęłam nadrabiać Was.

    Witam nowe dziewczynki :*

    Co do wieku, to nie ma daty na dobre poczęcie, każdy według siebie, jeden dorasta mając 19 lat a inny mając 30. To nasz wybór.

    A co do teściowej ja mam genialną :) Kontakt jak z własną mamą :) Naprawdę nie mogę narzekać :) Wiedzą że chcemy drugiego maluszka, bardzo mnie wspierają i pocieszają że czasami to tak trzeba poczekać po prostu, że to wcale nie znaczy że coś u mnie nie tak itd. :)

    No i co jeszcze, a ja mam długo cykle 32 dniowe, no i płodne niby powinnam mieć dopiero od 15 kwietnia, nie mniej wczoraj miałam lepki śluz, a dzisiaj już rozciągliwy. Of niby pokazało mi płodne. Sama już nie wiem. Może owulka będzie wcześniej. Bo jest przezroczysty i rozciągliwy, nie wodnisty , zostaje na majtkach. Rano myślałam, że to może sperma, ale nie bo tak mam cały dzień, a teraz tego jeszcze więcej. Co myślicie przy takim długim cyklu to możliwe? Niby 19 kwietnia mam mieć owu, ale może być tak że będzie np. 15/16 skoro hm mam już śluz. W tamtym cyklu miałam później śluz płodny. Sama już nie wiem, ale starania są od przed wczoraj. Więc...może może :) Jak to teraz jest jak owu się zmieni to cykl też się skróci? No bo skoro faza lutealna jest stała? Czy ja coś mieszam? Od stycznia mam jak w mordę strzelił dokładnie 32 dni.
    a który masz dziś dzień cyklu?

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    a który masz dziś dzień cyklu?
    Kochana dzisiaj mam 11 dzień cyklu.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Kochana dzisiaj mam 11 dzień cyklu.
    Moim zdaniem jeżeli masz śluz rozciągliwy to musisz opuścić forum i udać się do męża chociaż na chwilkę... :D jeżeli owulacja będzie w tym cyklu wcześniej niż zawsze to na pewno będzie krótszy

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę, że ci się cykl wydłuży. O jakieś 8 miesięcy. :D

    Offca88 lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazwyczaj miewałam cykle 30 dniowe, ale później jakoś się od stycznia wydłużyły na 32 dni. No i nie wiem czy to jakiś krótszy teraz. Mam właśnie śluz rozciągliwy, dlatego mnie to zdziwiło, mam też uczucie takie że coś ze mnie wylatuje. Więc może te 2 dni się przestawi. No zobaczymy, na owu mam w sumie bóle jajników i czasem plamienie, więc zobaczę co dalej. Ale powiem szczerze że jestem zdziwiona. :D Zamierzamy w tym cyklu kochać się codziennie, przynajmniej przez 12 dni, a jak wyjdzie to zobaczymy :D Dwa już zaliczone :D No chyba że nie będzie nam się chciało to nic na siłę :P

    Dzięki kochana za pomoc :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z kim się nie witalam rano albo po południu to robię to teraz - hej ! :*

    Nie było mnie zaledwie parę godzin a nie mogłam nadrobić :O oj dziolszki.
    Co do mojej teściowej też jest całkiem spoko, czasami dogaduje się ze mną chociaż wie że ona nie ma racji ale ja i tak jej odpuszczam żeby żyć w zgodzie.

    Ja trochę z tego wszystkiego pospalam, powiem wam że trochę lepiej się czuje chociaż jakiś dół mnie złapał :( skrzepow narazie nie widać więc myślę że już przeszły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:19

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie byłoby nie analizować tego wszystkiego aż tak bardzo...po prostu robić swoje i @ na pewno w końcu by nie przyszła...ale weź tu nie myśl skoro o coś się starasz... ;)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam sie do was

    Brychta
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Ja myślę, że ci się cykl wydłuży. O jakieś 8 miesięcy. :D
    Hahah oj obyś tylko miała rację :D:D:D i Tobie tego życzę :D

    Ja ogólnie ze śluzem nie mam problemu nie raz po nogach się leje, a i wkładki muszę nosić bo zgroza :P Ale nigdy nie miałam go tak wcześnie :P No może miałam ale jak cykle były troszkę krótsze :D Dobrze, że zaczęłam wcześniej współżyć :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakupiłam wiesiołka kwas foljowy magnes i witaminy. Do tego pije ziola dziurawca. . Może się uda w tym cyklu

    Brychta
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Z kim się nie witalam rano albo po południu to robię to teraz - hej ! :*

    Nie było mnie zaledwie parę godzin a nie mogłam nadrobić :O oj dziolszki.
    Co do mojej teściowej też jest całkiem spoko, czasami dogaduje się ze mną chociaż wie że ona nie ma racji ale ja i tak jej odpuszczam żeby żyć w zgodzie.

    Ja trochę z tego wszystkiego pospalam, powiem wam że trochę lepiej się czuje chociaż jakiś dół mnie złapał :( skrzepow narazie nie widać więc myślę że już przeszły.
    Martuś głowa do góry ja też miałam teraz taki dziwny okres, pełną parą przyszedł i takie jak ja to mówię mega wątróbki. Masakra. Miewam takie ale pod koniec @ a tutaj na początku. Ale kochana nie martw się , nie analizuj, to nie pomaga, było co było, teraz jest nowy cykl, nowe nadzieje, będzie dobrze głowa do góry :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra wrote:
    Dołączam sie do was
    Witamy:*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra wrote:
    Zakupiłam wiesiołka kwas foljowy magnes i witaminy. Do tego pije ziola dziurawca. . Może się uda w tym cyklu
    Z tym dziurawcem to uważaj, nie powinno się po nim mieć ekspozycji na słońce bo plam dostaniesz .:)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    Fajnie byłoby nie analizować tego wszystkiego aż tak bardzo...po prostu robić swoje i @ na pewno w końcu by nie przyszła...ale weź tu nie myśl skoro o coś się starasz... ;)
    No ja z pierwszym nie analizowałam, bo i tak wiedziałam, że musze poczekać, to za pierwszym się udało :D Takie to jest złośliwe :D Teraz jak wiem, że da się za pierwszym to utarło mi nosa ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ