X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w końcu!!! :)będę do Ciebie zaglądała i chcę widzieć mnóstwo <3 ;) a ja świeżo po owulce więc teraz "najlepsze"-czekanie...:P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    hehe coś jak ja ;D aż mam teraz wyrzuty, że może za bardzo... :P jest już po owu więc dam mu kilka dni na odpoczynek :P
    Ja nie mam wyrzutów hahaha. Ja swojemu tez dałam odpocząć ;) niech regeneruje siły bo po @ znów zaczynamy hahahaha

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj to czekanie jest najgorsze :D
    Wszystkie po owulce a ja jak zwykle na końcu ... :P

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Ja nie mam wyrzutów hahaha. Ja swojemu tez dałam odpocząć ;) niech regeneruje siły bo po @ znów zaczynamy hahahaha
    hahaha wariacie! :P co ten chłop z Tobą ma ;D hehe
    wiesz, @ jeszcze nie ma więc kto wie, może się nie pojawi ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira a jak temp się u Ciebie odbiła! super! ja trzymam kciuki i mam nadzieję że będzie zielono :D

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Aj to czekanie jest najgorsze :D
    Wszystkie po owulce a ja jak zwykle na końcu ... :P
    hehe Martuśka za to jak my już będziemy miały @ to Ty jeszcze będziesz serduszkować na całego ;D

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będziecie miały żadnej @ ! Będę krakać :P

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe oby ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira, wygląda obiecująco Twój wykres. Ja dziś byłam na becie, wyniki wieczorem, ale mam jakieś mieszane uczucia...boję się po prostu.

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Aj to czekanie jest najgorsze :D
    Wszystkie po owulce a ja jak zwykle na końcu ... :P

    Oj oj! Ja też jeszcze przed;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • M5 Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marie_marie
    Znam to uczucie... Pomyśl pozytywnie, będzie to co tam na górze jest dla Ciebie zaplanowane i najlepsze ,jeśli nie teraz to za miesiąc na pewno :)
    Poza tym, nie bez powodu wyszedł cień kreski :) Trzymam mocno kciuki!

    Kwiatek6
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec hahahah no ma ciezko ;) no temperatura odbiła az dzis szoku doznałam Nabrałam nowej wiary. Tylko te piersi nic.....ech. Marie kochana wiem ze sie boisz. Czekanie najgorsze. Ale jak tylko bedziesz cos wiedziec dawaj znac. Trzymam kciuki:)

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marie będzie dobrze, zobaczysz :)
    Deneira brak bólu piersi to nic :P moja ciotka do 3 miesiąca nie wiedziała, że jest w ciąży, nie miała ŻADNYCH objawów , i miała krwawienie co miesiąc :P i to takie, może nie mega obfite ale wkładka by nie wystarczyła ;) i bądź tu mądra...:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2016, 11:30

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Oj oj! Ja też jeszcze przed;)
    Oj no tak :P

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm wole miec nadzieje do ostatniego momentu niz juz sie poddać ze nic z tego. ;) na razie @nie ma :) weekend bedzie decydujący. Czuje sie jakbym wróciła do gry.....bo juz temp nie dawała mi wielkich nadziei. A tu miłe zaskoczenie :) a juz wyłączyłam budzik na weekend na 6 rano by zmierzyć temp. Po dzisiejszym poranku włączyłam ponownie budziki hahaha czuje sie jakbym powstała z martwych hahaha taka mała rzecz a cieszy.

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe nie dziwie się :) ja będę pewnie na OF dopiero w poniedziałek wieczorem, mam nadzieję, że tempka będzie dalej wysoko :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    hehe nie dziwie się :) ja będę pewnie na OF dopiero w poniedziałek wieczorem, mam nadzieję, że tempka będzie dalej wysoko :)
    Tez mam taka nadzieje :* oby wysoka i nadal brak @ ;)

  • niecierpliwa1994 Koleżanka
    Postów: 31 16

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć obserwuje to co piszecie od jakiegoś czasu i postanowiłam napisac do Was z pytaniem. @ powinnam dostać 21 czy jakbym zrobiła dziś betę to wyszłaby już na niej ciąża?

  • niecierpliwa1994 Koleżanka
    Postów: 31 16

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że nie wiem kiedy powinnam mieć owulacji iż tego nie obserwuje ale po śluzie myślę że była między 5 a 7. Po na początku tygodnia poczułam ból jajników jak na @ ale zawsze bolą mnie w dzień @lub dzień przed. Następnie doszedł ból sutków jak dotykam czego nigdy nie miałam przed @ później mdłości ale nie wymioty a wczoraj zauważyłam zielone żyły widoczne na piersiach co u mnie też nigdy nie było spotykane. 12 na papierze toaletowym zobaczyłam dokładnie 3 plamki krwi i wczoraj na wkładce trochę śluzu zabarwionego na ciemno czerwono lub brąz ciężko określić. Robiłam dziś najtańszy test paskowy z allegro pierwszym moczem rano ale wyszedł negatywny. Przy mojej pracy muszę wiedzieć jak najszybciej o ciąży. Myślicie że dziś beta już ja ukaże?

  • niecierpliwa1994 Koleżanka
    Postów: 31 16

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajniki bolą mnie cały czas i od 2 dni jeszcze mi się odbija czego wcześniej też nie zauważyłam. Myślicie że to objawy ciąży? Kochałam się z mężem od @ co drugi dzień aż do 7 włącznie. Doradźcie czy już iść zrobić tą betę

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ