X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    10dpo....dzis spadla temp wiec moze zagniezdzenie?w poprzednim cyklu tak nie miałam....
    To rzeczywiscie szybko, ale nie dziwie sie,ze nie mozesz sie doczekac:)
    U mnie soadku nie ma poki co:)

    Bede trzymac kciuki:)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Ja mam co miesiąc bóle miesiączkowe...przed porodem miałam takie bóle, że z łóżka się nie mogłam podnieć :( Na szczęście teraz nie są aż takie silne.

    Teraz na pewno siebie bardziej obserwujesz...ale wydaje mi się, że jeśli bolało by Ciebie podbrzusze na okres to nawet jeśli rzadko on występuje pamiętałabyś o tym.
    Pobolewa mnie zawsze w pierwszy dzien. Wczesniej, z tego, co pamietam nie. Teraz pod wieczor przez chwile tez takie inne klucie tylko z jednej strony. Ach, psychiko, psychiko, czy platasz mi figle;)?

    Moja przyjacolka ma takie okropne bole. I oczywiscie jej wspolczuje, ale zawsze gdzies z tylu glowy zawsze mialam mimo wszystko lekka zazdrosc,ze wlasnie ja bede na stratnej pozycji w momencie staran, wiec juz moze wolalabym te bole.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Pobolewa mnie zawsze w pierwszy dzien. Wczesniej, z tego, co pamietam nie. Teraz pod wieczor przez chwile tez takie inne klucie tylko z jednej strony. Ach, psychiko, psychiko, czy platasz mi figle;)?

    Aniu to dobry znak ;-) Trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła.

    a.png
    a.png
  • run_away Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! :) u mnie testowanie 28 kwietnia o ile dotrwam do tegoż dnia ;) ehh niech się spełni to marzenie, czego życzę również i Wam :*

    b9ceef172a92b16a5e5b82f3337a88ae.png

  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszę tu bo to chyba najlepszy watek. Kupilam test, zajrzałam sobie w ullotkę, ale moja radość nie trwała długo. Opakowanie podaje czułość 10, w ulotce 25. To tak w skrócie. Zgłupiałam. Albo ja czegoś tu nie rozumiem albo ulotka lub opakowanie po prostu przekłamuje. Jak to jest z tym testem? ACON.
    Macie z nim doświadczenia? Jakie hcg w rzeczywistości wykrywa?

    Przyznam, że jestem skonsternowana.

    http://zapodaj.net/c3fd05b287b13.jpg.html


    http://zapodaj.net/315f50e655358.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 07:12

    iv09i09katk65tr1.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/deace3d87ef06.jpg.html

    iv09i09katk65tr1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A masz cos na folijce napisane tej w ktora jest zapakowany sam test? To by bylo bardziej wiarygodne.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Aniu to dobry znak ;-) Trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła.
    Dzieki za slowa otuchy. Jeszcze z 4 dni i sie dowiem:D

    7v8rikgni12rlaff.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    run_away wrote:
    Cześć dziewczyny! :) u mnie testowanie 28 kwietnia o ile dotrwam do tegoż dnia ;) ehh niech się spełni to marzenie, czego życzę również i Wam :*

    b9ceef172a92b16a5e5b82f3337a88ae.png
    A dlaczego dopiero 28? Jestesmy mniej wiecej w tym samym momencie cyklu. W kazdym razie - trzymam kciuka:D

    7v8rikgni12rlaff.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunk_a wrote:
    Piszę tu bo to chyba najlepszy watek. Kupilam test, zajrzałam sobie w ullotkę, ale moja radość nie trwała długo. Opakowanie podaje czułość 10, w ulotce 25. To tak w skrócie. Zgłupiałam. Albo ja czegoś tu nie rozumiem albo ulotka lub opakowanie po prostu przekłamuje. Jak to jest z tym testem? ACON.
    Macie z nim doświadczenia? Jakie hcg w rzeczywistości wykrywa?

    Przyznam, że jestem skonsternowana.

    http://zapodaj.net/c3fd05b287b13.jpg.html


    http://zapodaj.net/315f50e655358.jpg.html
    Obstawiam oszustwo? Albo ktos zamienil, jak to w samoobsugowej czesci sklepu bylo kupowane?
    Choc zdjec nie moge obejrzec, wiec wypowiadam sie w ciemno;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 07:31

    7v8rikgni12rlaff.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry wszystkim raz jeszcze:) (wczesnie wszystkie wstajemy swoja droga;)).
    Mam pytanie - przy wykresie pojawila sie informacja- szansa na pozytywne test: 18%. Wiem, ze to oczywiscie tylko program, ale na jakiej podstawie on to wylicza?
    Swoja droga brakuje mi w wykresie uzupelniania odczuc: ja caly czas czuje sie wilgotno, ale nie ma takiej opcji do zaznaczenia.
    Tak samo nie ma sluzu bialego, a ja wlasnie taki caly czas mam. Wiec nic nie zaznaczam w kwestii sluzu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 07:44

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A masz cos na folijce napisane tej w ktora jest zapakowany sam test? To by bylo bardziej wiarygodne.
    Nic, tylko data waznosci miejsce produkcji i jakieś tam one step hcg test.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 10:13

    iv09i09katk65tr1.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Obstawiam oszustwo? Albo ktos zamienil, jak to w samoobsugowej czesci sklepu bylo kupowane?
    Choc zdjec nie moge obejrzec, wiec wypowiadam sie w ciemno;)
    W internecie czytałam i dziewczyny miały tak samo! Zamawialam je w aptece.

    iv09i09katk65tr1.png
  • ketka91 Ekspertka
    Postów: 190 106

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie sie dzisiaj pokazało 80% ale nie robię testu. Poczekam jeszcze. za bardzo sie boje ;D

    Mama Zosi :)
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Dzien dobry wszystkim raz jeszcze:) (wczesnie wszystkie wstajemy swoja droga;)).
    Mam pytanie - przy wykresie pojawila sie informacja- szansa na pozytywne test: 18%. Wiem, ze to oczywiscie tylko program, ale na jakiej podstawie on to wylicza?
    Swoja droga brakuje mi w wykresie uzupelniania odczuc: ja caly czas czuje sie wilgotno, ale nie ma takiej opcji do zaznaczenia.
    Tak samo nie ma sluzu bialego, a ja wlasnie taki caly czas mam. Wiec nic nie zaznaczam w kwestii sluzu.
    Program wylicza procentowo po innych wykresach, czyli jak kilka dziewczyn zaznaczylo ból piersi a potem oznaczyly pozytywny test to jeśli Ty w swoim wykresie zaznaczysz ból piersi to dla programu dobry znak... stąd punkty i procenty.

    a.png
    a.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Program wylicza procentowo po innych wykresach, czyli jak kilka dziewczyn zaznaczylo ból piersi a potem oznaczyly pozytywny test to jeśli Ty w swoim wykresie zaznaczysz ból piersi to dla programu dobry znak... stąd punkty i procenty.
    Uhm, rozumiem. Ja w sumie nie zaznaczam prawie nic, procz temperatury, bo nie do konca pasuja mi te okreselnia. Ale zaraz zobacze dokladnie, co tam proponuja, choc sluz jest tylko kremowy, a moj taki ie jest.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Amikala Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    U mnie dziś niby pozytywnie,hmm....

    http://ifotos.pl/zobacz/201504190_weqnwrs.jpg

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amikala wrote:
    U mnie dziś niby pozytywnie,hmm....

    http://ifotos.pl/zobacz/201504190_weqnwrs.jpg
    Totalnie się nie znam na interpretacji testow. Jakąś bladziznę tam widzę, ale nie wiem, czy to się liczy, czy nie?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Uhm, rozumiem. Ja w sumie nie zaznaczam prawie nic, procz temperatury, bo nie do konca pasuja mi te okreselnia. Ale zaraz zobacze dokladnie, co tam proponuja, choc sluz jest tylko kremowy, a moj taki ie jest.

    Tam jest kilka rodzajów śluzu ...jeśli jest inny może to świadczyć o infekcji. Jaki to śluz ?

    a.png
    a.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biały, bezzapachowy, nie sądzę, żeby to była infekcja.
    Przez ostatnie dni nie było śluzu na wargach, musiałam go wyjąc, by sprawdzić, jaki jest - i był taki hmmm, wodnisty (ale nie jak w dni płodne) z białymi strzępkami. Na palcu niedużo, ale bielizna była ubrudzona i cały czas miałam poczucie wilgotności (tutaj nie da się tego zaznaczyć, na 28dni tak). Dzisiaj jest go jakby więcej a strzępki zrobiły się normalnymi glutami - wciąż białymi, bezapachowymi.

    W wykresie nie widze w ogóle do zaznaczenia białego śluzu -a to przecież jeden z podstawowych śluzów. Czy w ovufirend kremowy to to samo, co biały?

    Giannaa, dzięki za zainteresowanie, tak w ogóle :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 09:07

    7v8rikgni12rlaff.png
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ