X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amikala wrote:
    U mnie dziś niby pozytywnie,hmm....

    http://ifotos.pl/zobacz/201504190_weqnwrs.jpg

    Miałam podobne, zrób jutro drugi, lub po jutrze i zobaczysz.

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Biały, bezzapachowy, nie sądzę, żeby to była infekcja.
    Przez ostatnie dni nie było śluzu na wargach, musiałam go wyjąc, by sprawdzić, jaki jest - i był taki hmmm, wodnisty (ale nie jak w dni płodne) z białymi strzępkami. Na palcu niedużo, ale bielizna była ubrudzona i cały czas miałam poczucie wilgotności (tutaj nie da się tego zaznaczyć, na 28dni tak). Dzisiaj jest go jakby więcej a strzępki zrobiły się normalnymi glutami - wciąż białymi, bezapachowymi.

    W wykresie nie widze w ogóle do zaznaczenia białego śluzu -a to przecież jeden z podstawowych śluzów. Czy w ovufirend kremowy to to samo, co biały?

    Giannaa, dzięki za zainteresowanie, tak w ogóle :)

    Nie ma sprawy...trzymam za Ciebie mocno kciuki ;-)
    Wydaje mi się, że biały to samo co kremowy ;-) jak śluz jest na białej wkładce t wcale nie wygląda na miały a na kremowy...Nie chcę Ci robić złudnej nadziei...ale wydaje mi się, że ja mam podobny śluz.

    a.png
    a.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Nie ma sprawy...trzymam za Ciebie mocno kciuki ;-)
    Wydaje mi się, że biały to samo co kremowy ;-) jak śluz jest na białej wkładce t wcale nie wygląda na miały a na kremowy...Nie chcę Ci robić złudnej nadziei...ale wydaje mi się, że ja mam podobny śluz.
    W sumie na bieliźnie rzeczywiście jest kremowy, ale na palcu wydaje się biały. Ok, to pozaznaczam kremowy dla pełnego obrazu.

    Co do złudnej nadziei - za późno, ale i tak dziękuję, to narpawdę fajne móc tak szczegółowo analizować siebie i trzymać się tej nadziei.
    W ogóle mam bardzo ładny wykres póki co - wyższe temepatury są równiusieńkie, wysokie.
    No i od wczoraj to kłucie jakby obok jajników, a nie w nich.

    A Ty Giaannaa jak się czujesz? Na jakim teraz jesteś etapie? Kolejna beta? Lekarz?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bety nie robiłam jeszcze, pójdę w poniedziałek albo wtorek ...testy kolejne dwa wyszył pozytywnie ale też z bladziutką kreską i trochę się martwię...no cóż co ma być to będzie. Piersi powiększone i bardzo bolesne...to mnie trzyma przy nadziei ;-)

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj koniecznie znac, gdy bedziesz miala wyniki bety.

    A jeszcze chcialam dopytac, od wczoraj mam tez takie dziwne uczucie w pochwie. Ale nie potraafię do konca go opisac. To nie jest swędzenie, ale takie hmm nooo, czuje ją?

    Giannaa lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Daj koniecznie znac, gdy bedziesz miala wyniki bety.

    A jeszcze chcialam dopytac, od wczoraj mam tez takie dziwne uczucie w pochwie. Ale nie potraafię do konca go opisac. To nie jest swędzenie, ale takie hmm nooo, czuje ją?

    Oczywiście dam znać ;-)
    No niestety nie bardzo o wiem o jakim uczuciu piszesz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 09:53

    a.png
    a.png
  • ketka91 Ekspertka
    Postów: 190 106

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna takie uczucie ciepła i motyle w brzuchu? ;>

    Mama Zosi :)
  • run_away Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    A dlaczego dopiero 28? Jestesmy mniej wiecej w tym samym momencie cyklu. W kazdym razie - trzymam kciuka:D
    AnnaKliwijska będzie to 13 dzień wyższych tempek, chciałabym żeby ten test był jednak wiarygodny, test kupiłam o czułości 10mlU/ml, myślisz że jest sens wcześniejszego testowania przy cyklach 28 dniowych? Pozdrawiam i ściskam łapki w nadziei koloru zielonego :)

  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    run_away wrote:
    AnnaKliwijska będzie to 13 dzień wyższych tempek, chciałabym żeby ten test był jednak wiarygodny, test kupiłam o czułości 10mlU/ml, myślisz że jest sens wcześniejszego testowania przy cyklach 28 dniowych? Pozdrawiam i ściskam łapki w nadziei koloru zielonego :)
    A jaki masz ten test 10?

    iv09i09katk65tr1.png
  • run_away Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunk_a wrote:
    A jaki masz ten test 10?
    Test "Life" strumieniowy zakupiony w superpharm, Lunk_a.

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    run_away wrote:
    Test "Life" strumieniowy zakupiony w superpharm, Lunk_a.
    Strumieniowe są słabe...lepsze są płytkowe ;-)

    a.png
    a.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    run_away wrote:
    Test "Life" strumieniowy zakupiony w superpharm, Lunk_a.
    A to nie znam,zobacz lepiej ulotke, bo się natniesz jak ja.

    iv09i09katk65tr1.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Strumieniowe są słabe...lepsze są płytkowe ;-)
    Mój jest acon płytkowy i co? Ulotka sobie opakowanie sobie...szkoda ze nie można naskarżyć na jakiejś infolinii, ale nie ma nr tel :P

    iv09i09katk65tr1.png
  • run_away Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w zanadrzu mam jeszcze ze 4 paskowe allegrowe :D , tak na "zaś" gdybym nie dowierzała :) AnnaKliwijska, jeśli chodzi o te strzępki w śluzie, zawsze mi się pojawiały ok 3 dni przed miesiączką, dzień przed śluz się robił wodnisto-kremowy dość obfity i przychodziła @. W tym cyklu tego rodzaju "strzępki, grudki" zaobserwowałam w 19 i 21 dniu cyklu i zanikł. Od tej pory cały czas obfity kremowy i uczucie wilgotności. Objawów konkretnych brak oprócz sporadycznego uczucia ciężkości w podbrzuszu i kuciu prawego jajnika również sporadyczne, nasilające się w godzinach wieczornych.

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może być naciąganie kobiet i tyle... oszustwo.

    run_away lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ketka91 wrote:
    Anna takie uczucie ciepła i motyle w brzuchu? ;>
    Nie, czegoś takiego nie czuje w ogole.
    W podbrzuszu czułam do tej pory ból jajników, który wczoraj zmienił się w taki ból jak w pierwszy dzień okresu, a do tego takie sporadyczne ukłucia jakby obok jajników. To w pochwie to czasami czuje, ale nie potrafię opisać ;) Takei moooooże ciągnięcie?

    run_away wrote:
    AnnaKliwijska będzie to 13 dzień wyższych tempek, chciałabym żeby ten test był jednak wiarygodny, test kupiłam o czułości 10mlU/ml, myślisz że jest sens wcześniejszego testowania przy cyklach 28 dniowych? Pozdrawiam i ściskam łapki w nadziei koloru zielonego :)

    Rozumiem, też chcę testować mniej więcej dwa dni po spodziewanej miesiączce (ja mam fazę lutealną 11-12 dni, czyli okres poiwnien pojawić się w czwartek, a testować chcę w sobotę, jeżeli się nie zjawi (a nie zjaw, nie zjawi,nie zjawi).
    run_away wrote:
    Dziewczyny, w zanadrzu mam jeszcze ze 4 paskowe allegrowe :D , tak na "zaś" gdybym nie dowierzała :) AnnaKliwijska, jeśli chodzi o te strzępki w śluzie, zawsze mi się pojawiały ok 3 dni przed miesiączką, dzień przed śluz się robił wodnisto-kremowy dość obfity i przychodziła @. W tym cyklu tego rodzaju "strzępki, grudki" zaobserwowałam w 19 i 21 dniu cyklu i zanikł. Od tej pory cały czas obfity kremowy i uczucie wilgotności. Objawów konkretnych brak oprócz sporadycznego uczucia ciężkości w podbrzuszu i kuciu prawego jajnika również sporadyczne, nasilające się w godzinach wieczornych.

    Ja taki śluz w zasadzie miałam cały tydzień (czyli dość szybko po owulacji), a teraz mam jeszcze kilka dni do spodziewanej miesiączki. Te strzępki to takie paproszki jakby były. Dziś już są konkretnym śluzem, bielizna konkretnie oznaczona. Tak sobie tłumaczę, że to może po zagnieżdżeniu ten śluz się zmienił.... (oby,oby,oby).

    7v8rikgni12rlaff.png
  • ketka91 Ekspertka
    Postów: 190 106

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła dzisiaj @... ryczałam w łazience na podłodze, ale zdałam sobie sprawe, że to nic nie da ;/

    Mama Zosi :)
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ketka91 wrote:
    Przyszła dzisiaj @... ryczałam w łazience na podłodze, ale zdałam sobie sprawe, że to nic nie da ;/
    Ketka, bardzo mi przykro, trzymaj się!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • perła ziemi Ekspertka
    Postów: 198 349

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ketka, no niestety chyba większość z nas zna ten ból :( mocno Cie ściskam! głowa do góry, napij się dzisiaj ulubionego drinka, przytul do męża i zbieraj siły na kolejny miesiąc :) to przecież już tuż tuż! i w dodatku maj :)
    który to Twój cykl starań?

    f2w3j6yxdenijlur.png
  • perła ziemi Ekspertka
    Postów: 198 349

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a u mnie chyba mały sukces :) we wtorek termin @ a ja nie mam żadnych podejrzanych plamień, które zwykle pojawiały się 3 a ostatnio nawet 4 dni przed @.

    Piłam inofolik i to może on mnie naprostował, bo wynik progesteronu miałam w tym cyklu idealny.

    zawsze to coś :)

    f2w3j6yxdenijlur.png
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ