X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miana109 wrote:
    Cześć wszystkim :) Ja testy będę robić pod koniec miesiąca :P Jak tydzień temu byłam u gina to na usg było widać pęcherzyk ciążowy powiedziała ,że jest szansa na ciąże w tym miesiącu.
    miana, trzymamy kciuki :)

    miana109 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Dzień dobry Dziewczyny.

    Temperatura spadła - 36,48. Przeważnie w fazie niższych mam niższe, około 36,35, ale to i tak niezaprzeczalny fakt- temperatura spadła, progesteron spada, jest okres.

    No nic, mam plan działania, w poniedziałek zrobię hormony, w czwartek za tydzień ginekolog, może uda się konkretniej zadziałać.
    Od dzisiaj piję dwie porcje inofolicu.


    A swoją drogą powiedzcie mi, jak tutaj zaczyna się nowy cykl? Czy jak na wykresie zaznacze miesiaczke, to on automatycznie to zrobi?

    (hehehe - pozytywny test na dzisiaj: 80%, taaaaa)

    Tak jak zaznaczysz krwawienie to pyta czy zaczac nowy cykl.
    I nie lam sie najwazniejsze ze masz plan ;) wiesz jak to mowia duzo zachodzi do 3 cyklu staran wiec mam nadzieje ze zalapiemy sie ;)

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    Dziewczyny tak jak myslalam ciaza tydz mlodsza 5 tydz fasolke juz widac na usg powiedzial ze za tydz bylby widoczny dobrze zarodek i byc moze serduszko. Ale wizyte mam 13 maja a tym czasem komplet badan ;)

    Super Kasiula ciesze się bardzo ;-)Ja chyba po majówce dopiero wybiorę się do lekarza...chciałabym od razu zobaczyć serduszko ;-)

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Super Kasiula ciesze się bardzo ;-)Ja chyba po majówce dopiero wybiorę się do lekarza...chciałabym od razu zobaczyć serduszko ;-)
    Mysle ze dobrze robisz ja tez od razu wolalabym cos zobaczyc bo tak to w zyciu nie uwierze nawet beta czy dwie kreski na tescie nie dadza mi tej pewnosci co zobaczyc ;)

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Mysle ze dobrze robisz ja tez od razu wolalabym cos zobaczyc bo tak to w zyciu nie uwierze nawet beta czy dwie kreski na tescie nie dadza mi tej pewnosci co zobaczyc ;)


    Hahahah Ciri ale z Ciebie niedowiarek ;-) ja to po prostu nie chcę się denerwować ... czy jest zarodek czy go nie ma ...a czy serduszko zacznie bić czy nie zacznie...nie ukrywam mam ochotę iść do gina i chociaż pęcherzyk zobaczyć ale co to mi da jak zobaczę a później nie rozwinie się zarodek ? Bardziej mnie to zaboli a tak jestem nieświadoma ;-) Dla poprawy humoru strzeliłam sobie suwaczek ...a co ! ;-) Nie ustawiłam jednak od daty miesiączki mojej miesiączki tylko 6 dni póżniej bo zapłodnienie było później.

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i fajnie ;) no ja to niedowiarek zreszta jestem po szkole z profilem medycznym i glowny tekst jesli chodzi o ciaze ze wszystkie poronienia do 2 miesiaca sa zwykle dlatego ze nasz organizm wie ze moze nie podolac i w mysl tego po prostu chyba tez bym nie chciala zobaczyc wiedziec ze juz jest moze i jest juz czlowieczkiem. Widziec je a potem bach... straszne....

    Eh ale zamulilam... ;( smutasek.


    Dobra. Kiedy ta OWULACJA? ;P

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ...pamiętasz jakiej długości masz cykle ? Zaopatrzona już w testy owu ?

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owu robie od dwoch dni. Jakie cykle nie wiem. Do tej pory kazdy inny ;/ na razie srednia z 3 cykli mam wyciagnieta ale to moze byc roznie...

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma czegoś takiego jak średnia jak chcesz wstrzelić się w owu ;)

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem ;p choc moj lejarz powiedzial ze teraz w 30 dniach powinnam sie zamknac. Ale testy robie od dwoch dni dzis bedzie trzeci i czekam... do tej pory to mialam 24, 28 i 38 dni.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja tylko na podstawie sluzu obserwowalam, kiedy moze byc owu;) gdzies czytalam, ze najwieksze szanse na ciaze sa dzien przed i dzien po owu

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to wiem. W sumie nidy nie ibserwowalam tak dokladnie sluzu ale nie mialam takiej potrzeby bo u mnie to on sie tak ciagnie w dni plodne ze przy siusianiu nie mam problemu tego zobaczyc ;p ale wiesz po tych tabletkach to ja juz niczemu nie wierze ;p

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri ja po tabletkach tez 4 cykl mialam teraz bo pietrwsza naturalna @ mialamm w grudniu. a u mnie ten sluz byl ciezki do zaobserwowania musialam palcem macac i sprawdzac:P

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja nie wiem bo przez te 3 miesiace po odstawiwniu szczerze jakos nie obserwowalam go bo jeszcze nie staralam sie. Dalam czas organizmowi na wytchnienie. Ale wiem ze zawsze sluz plodny to taki mialam ze bez wkladki ani rusz a czesen to mi sie tak ciagnal ze spokojnie na 20 cm. Taki meeeega glucior. Ale teraz bede parzec uwazniej i moze po temperaturze cos wyczytam. Od dzis zaczynam mojego nakrecac na starania bo teraz to nie wiadomo kiedy bedzie owu i zobaczymy jak to sie skonczy ;)

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napewno owocnie sie skonczy ciri !!!!

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez innej mozliwosci nie widze. Ale w ogole w sumie w miare rowniutki mam ten wykres ;)

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://dzieci.pl/kat,132642,title,Zaplodnienie,vid,14416829,video.html

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze na telefonie nie obejrze ale w domu na pewno ;(

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wydawało by sie, ze to hop siup :-) dziewczyny zdecydowałam, ze bede chodziła jednak na nfz i zapisałam sie do lekarza do ktorego chodzzi moja ciezarna kolezanka, wizyte na czwartek 30.04 na 9:45, akurat zaczne sobie badania robic, a w zamian za nie platne wizyty kupie córce nowy rower :-)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i to jest pomysl, jak polecany lekarz to czemu nie, a ciezarne maja taki luksus ze nie musza dlugo czekac na wizyte a jak cos sie dzieje to od reki sa przyjmowane ;p

‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ