X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    No to Dziewczyny, ja nie zdałam egzaminu :(
    Chciałam po kapieli sprawdzic sluz i palec wyjełam już ubrudzony.
    Ech.
    Kurde.

    I nie wiem, co mnie bardziej smuci - to,ze sie nie udało, czy to, że nie mam pojęcia kiedy znowu będziemy mieć teraz szansę.


    Duuuuuuuuuupa.



    Plus, taki, ze przynajmniej rano nie będę się stresować.

    Przykro mi:(

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    No, z clo chcialabym się jeszcze powstrzymać, w końcu mimo wszystko to pierwszy cykl starań.

    To plan mam taki, ze w ponieidziałek pójdę zrobić te badania podstawowe i w czwartek do gina już z nimi i zobaczymy,co ona powie.

    Myslisz,ze to dobry pomysl zwiekszysc ilosc saszetek inofolicu?


    Zwieksz! Zalecana sawka przy pcos to 2saszetki!

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka89 wrote:
    Zwieksz! Zalecana sawka przy pcos to 2saszetki!
    Szkoda, ze moj gin tego nie wiedzial ;/

    Jakas zla jestem na niego, staralam sie rozsadnie podchodzic do tych przygotowan, bylam pol roku przed planowanym rozpoczeciem staran, przebadalam sie na wlasna reke, a ten mi polecil ten inofolic, jedna saszetke dziennie, metforminy nie, zadnych badan nie, bo jeszcze nie zaczelam sie starac.

    Jesli to czyta jakas zablakana dziewczyna z pco - jesli lekarz, nawet przed staraniami, nie chce Wam pomoc w dlugich cyklach, to od niego uciekajcie ;/


    PS W ogóle buheuaheua - tak patrze na cykle od grudnia i odkad zaczelam pic jedna saszetke inofolivu mam je po 60 dni (+/- jeden dzień), więc moze rzeczywiscie, jakbym piła dwie, byłyby po 30 ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2015, 21:36

    7v8rikgni12rlaff.png
  • run_away Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    No to Dziewczyny, ja nie zdałam egzaminu :(
    Chciałam po kapieli sprawdzic sluz i palec wyjełam już ubrudzony.
    Ech.
    Kurde.

    I nie wiem, co mnie bardziej smuci - to,ze sie nie udało, czy to, że nie mam pojęcia kiedy znowu będziemy mieć teraz szansę.


    Duuuuuuuuuupa.



    Plus, taki, ze przynajmniej rano nie będę się stresować.
    :( posmutniałam... Szczęście w nieszczęściu, że to Twój 1 cykl starań. W następnym na pewno się uda!!:* Ja już nieco ponad rok i jeśli w najbliższym czasie się nie uda to badania mnie czekają i monitoring. Teraz mam przeczucie, że i do mnie zawita @... :(

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    run_away wrote:
    :( posmutniałam... Szczęście w nieszczęściu, że to Twój 1 cykl starań. W następnym na pewno się uda!!:* Ja już nieco ponad rok i jeśli w najbliższym czasie się nie uda to badania mnie czekają i monitoring. Teraz mam przeczucie, że i do mnie zawita @... :(
    Nie no, Run, którejść z nas musi się udać. Wzięłam porażkę na siebie, to Ty zostałaś ze zwycięstwem :D

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie brazowy sluz o.O. szujka mega nisko.

  • run_away Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Nie no, Run, którejść z nas musi się udać. Wzięłam porażkę na siebie, to Ty zostałaś ze zwycięstwem :D
    zobaczymy jakież to będzie zwycięstwo, gdy temperatura jutro powędruje znów w dół... mam złe przeczucie po Twoich wieściach... :(
    b9ceef172a92b16a5e5b82f3337a88ae.png

  • run_away Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A u mnie brazowy sluz o.O. szujka mega nisko.
    Ciri22 jesteś jeszcze w fazie folikularnej, stopniowo szyjka będzie się teraz podnosić, brązowy śluz zapewne resztki z oczyszczania macicy w czasie menstruacji. Też miałam parę cykli z takimi "krwawieniami" jak opisujesz pod wykresem.. Dziwne, nie wiem skąd się brały takie przerwy między krwawieniami, ale okazywały się @. Trzymam za Ciebie kciuki w tym cyklu!!
    b9ceef172a92b16a5e5b82f3337a88ae.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2015, 21:56

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    run_away wrote:
    zobaczymy jakież to będzie zwycięstwo, gdy temperatura jutro powędruje znów w dół... mam złe przeczucie po Twoich wieściach... :(
    b9ceef172a92b16a5e5b82f3337a88ae.png
    Run, już 22, najlepiej idźmy spać. Ja wczoraj bardzo sie denerwowalam temepratura i rzeczywiscie spadla, ale w sumie nie mamy nad tym zadnej kontroli. Ty juz teraz tez nie. Wiem,ze i tak bedziesz sie stresowac, ale serio, idź spać, niech mąż Cię przytuli (ja musze poczekac z tym do piątku po poludniu :() i zobaczycie, co będzie rano.


    Ciri - WTF?



    A mnie brzuch boli tak jak wczesniej w tym tygodniu, gdyby nie to plamienie, to bym się nawet cieszyła, bo to tak inaczej, to na pewno ciąża ;p

    7v8rikgni12rlaff.png
  • run_away Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Run, już 22, najlepiej idźmy spać. Ja wczoraj bardzo sie denerwowalam temepratura i rzeczywiscie spadla, ale w sumie nie mamy nad tym zadnej kontroli. Ty juz teraz tez nie. Wiem,ze i tak bedziesz sie stresowac, ale serio, idź spać, niech mąż Cię przytuli (ja musze poczekac z tym do piątku po poludniu :() i zobaczycie, co będzie rano.


    Ciri - WTF?



    A mnie brzuch boli tak jak wczesniej w tym tygodniu, gdyby nie to plamienie, to bym się nawet cieszyła, bo to tak inaczej, to na pewno ciąża ;p
    a może to plamienie bedzie 1-dniowe??... :)
    Mąż ucieka na 3 zmianę, pozostał mi kot do przytulania, który łapki smrodkowe wykłada mi na nochal gdy tylko się położę. Śpi się po tym wyśmienicie! Polecam! ;) Dobrej nocy, do jutra!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Mam cykl 28 dniowy zawsze regularny... ostatnią miesiączkę miałam 22.03.2015 :) A Tu już 32 dzień cyklu i nic. W 28d robiłam test negatywny ... od dwóch dni czuję ból kręgosłupa :( a dzisiaj w nocy nie mogłam spać tak mnie sutki bolały, wstałam rano i myślałam że się przewrócę dosłownie wszystko mnie bolało ? Sama nie wiem... jedno jest pewnie nigdy się tak nie czułam :( Byłam dzisiaj u ginekologa dostałam skierowanie na B-HCG, więc zobaczymy jutro co wyjdzie :) Już zaczynam mieć mieszane uczucia. Czy jest możliwość żebym była w ciąży ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    run_away wrote:
    Ciri22 jesteś jeszcze w fazie folikularnej, stopniowo szyjka będzie się teraz podnosić, brązowy śluz zapewne resztki z oczyszczania macicy w czasie menstruacji. Też miałam parę cykli z takimi "krwawieniami" jak opisujesz pod wykresem.. Dziwne, nie wiem skąd się brały takie przerwy między krwawieniami, ale okazywały się @. Trzymam za Ciebie kciuki w tym cyklu!!
    b9ceef172a92b16a5e5b82f3337a88ae.png

    O dzieki za info. Ja to w ogole w tym miesiacu nie mialam normalnego krwawienia a od soboty czysto w pochwie bylo. Dzis dopiero cos takiego... a jak myslisz jak to teraz owulacja moze byc?

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna wrote:
    Mi endo kazała, przy czym tsh robię częściej to wtedy robię samo, a ft 3 i ft4 co 6 mieisęcy (chyba,że z tsh byłoby coś nie tak):)

    No wiec własnie ;-) Mówimy o dwóch różnych przypadkach. Co innego jak się leczysz ...a co innego dla sprawdzenia, wtedy nie ma sensu robienia Wszystkich hormonów wystarczy TSH.

    a.png
    a.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RUN!!!! nie pisz czarnych scenariuszy.... no któraś z Was musi dotrzymać mi towarzystwa !!!

    Nie mam siły już dzisiaj, idę spać dobranoc kochane ;-)

    a.png
    a.png
  • run_away Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    O dzieki za info. Ja to w ogole w tym miesiacu nie mialam normalnego krwawienia a od soboty czysto w pochwie bylo. Dzis dopiero cos takiego... a jak myslisz jak to teraz owulacja moze byc?
    Ciri22 jak długie masz cykle i FL? Pocieszę Cię że mnie też się to zdarzało. Mój lekarz powiedział, że może być to spowodowane nadmiernym wysiłkiem (trenowałam sporo) no i oczywiście psychiką.. nakręcałam się zbytnio, że się może udało w danym cyklu. I taki był właśnie efekt. Teraz gdy trochę dałam na luz,choć jest to bardzo trudne, cykl się wyregulował i @ jest normalny i pod względem intensywności i długości.

  • run_away Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    RUN!!!! nie pisz czarnych scenariuszy.... no któraś z Was musi dotrzymać mi towarzystwa !!!

    Nie mam siły już dzisiaj, idę spać dobranoc kochane ;-)
    Dobranoc Mamuśka :* :)

    Giannaa lubi tę wiadomość

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak jak myslalam ciaza tydz mlodsza 5 tydz fasolke juz widac na usg powiedzial ze za tydz bylby widoczny dobrze zarodek i byc moze serduszko. Ale wizyte mam 13 maja a tym czasem komplet badan ;)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • miana109 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :) Ja testy będę robić pod koniec miesiąca :P Jak tydzień temu byłam u gina to na usg było widać pęcherzyk ciążowy powiedziała ,że jest szansa na ciąże w tym miesiącu.

    Aniołek [*] - puste jajo płodowe 16.01.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    run_away wrote:
    Ciri22 jak długie masz cykle i FL? Pocieszę Cię że mnie też się to zdarzało. Mój lekarz powiedział, że może być to spowodowane nadmiernym wysiłkiem (trenowałam sporo) no i oczywiście psychiką.. nakręcałam się zbytnio, że się może udało w danym cyklu. I taki był właśnie efekt. Teraz gdy trochę dałam na luz,choć jest to bardzo trudne, cykl się wyregulował i @ jest normalny i pod względem intensywności i długości.

    I tu jest problem bo ja jestem po odstawieniu tabletek juz teraz to 4 cykl i nie wiem jaka dlugosc cykli i fl. To pierwszy miesiac z mierzeniem temperatury i takimi cudami bo chcialam bardziej na zywiol postawiac w staraniach. W moim zyciu nic sie w tamtym miesiacu nie zmienilo. Tylko mialam bardzo zle samopoczucie i mega bole jajnikow i ciezkosc na zoladku od drugiej polowy cyklu. A tak to bez zmian.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny.

    Temperatura spadła - 36,48. Przeważnie w fazie niższych mam niższe, około 36,35, ale to i tak niezaprzeczalny fakt- temperatura spadła, progesteron spada, jest okres.

    No nic, mam plan działania, w poniedziałek zrobię hormony, w czwartek za tydzień ginekolog, może uda się konkretniej zadziałać.
    Od dzisiaj piję dwie porcje inofolicu.


    A swoją drogą powiedzcie mi, jak tutaj zaczyna się nowy cykl? Czy jak na wykresie zaznacze miesiaczke, to on automatycznie to zrobi?

    (hehehe - pozytywny test na dzisiaj: 80%, taaaaa)

    7v8rikgni12rlaff.png
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ