X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedziałam dzisiaj znowu w komisji i, jak pisalam, nie wolo wtedy nic robić, wiec tak sobie iczylam,ze jakbym miala teraz superregularne cykle (bo np. gin mi przepisze jakiś cud lek ;););) to owulacje i tak wypadalyby w chujowych terminach - bo nie w weekendy, albo w weekend jak akurat sie nie widzimy.

    Kurde, jak macie fajnie dziewczyny z regularnymi cyklami i partnerem na co dzien!
    Ale u mnie jeszcze tylko dwa miesiace tego ostatniego (i moze tez dwa miesiace nieregularnych cykli. Albo i krócej.)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Facet na codzien nie oznacza seksu na codzien... niestety z moim ostatnio coraz ciezej jest...

    alicjaaaa, kofeinka lubią tę wiadomość

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri - no, pewnie kochanie sie na akord jest jednym z duzych problemow starania o dziecko.
    Ja w pierwszej chwili sie ucieszylam.ze w weekend sobie poszalejemy z beztroska glowa (czy to dobry czas? czy ta pozycja nie bylaby lepsza? czy polezec z nogami w gorze? tip.), no ale mam przeciez okres, to srednio beztrosko ;p

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh no tak... ja na szczescie takich rozkmin na temat pozycji nie mam ale staram sie po seksie polezec z 5-10 minut. To na pewno nie zaszkodzi ;p

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Facet na codzien nie oznacza seksu na codzien... niestety z moim ostatnio coraz ciezej jest...

    Ach Ciri święta racja... niestety...

    kofeinka lubi tę wiadomość

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie mam faceta na co dzień :( a jakoś poradzić sobie musiałam :P

    a.png
    a.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, ale Dziewczyny, cieszcie się tym, że on obok jest! Ja wczoraj musiałam posmucić się przez telefon.

    Nie wiem, nie mam jeszcze tego problemu, ale wyobrazam sobie,ze to dla nich tez nielatwe - być takim trochę ogierem rozpłodowym (wybaczcie określenie, po prostu dobrze obrazuje o co mi chodzi ;)).

    A w ogóle J. wczoraj sam z siebie zaproponowal, ze przebada chlopakow, ale jak zaczelismy sprawdzac ceny, to neistety przed slubem musimy się z tym wstrzymac.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz swojemu powiedzialam ze nie ma gadaniu o dziecku jesli sam nic nie robi w tym kierunku na chceniu sie nie konczy. I zapowiedzialam mu ze oficjalnie zaczynamy czas staran bo owu moze byc y mnie teraz w kazdym momencie. Co prawda nie mam cisnienia takiego ze skoro starania to codziennie. Ale raz na 2 czy 3 dni musi byc. A nie raz w miesiacu. Zobaczymy czy moja gatka cos zdzialalam

    iksińska lubi tę wiadomość

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri moj to ma taki potencjal, ze czy sie staralismy czy nie to bylo praktycznie codziennie kilka razy dziennie o ile byla taka mozliwosc, a jak juz podjelismy decyzje, ze chcemy dziecko to on oszalal gdzies wyczytal, ze najlepiej z rana bo cos tama wieczorem doprawial, ze w razie gdyby nie poszlo dobrze rano no i nawet wstawac nie musialam "po" zeby sie dobrze przyjelo, i wszystko mi do lozka donosil haha

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahaha taki facet to skarb :) Choc w sumie ja nie mam takich potrzeb bardziej teraz to jest spowodowane checia dziecka.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wczoraj go zapytalam " gdyby chcialo mi sie teraz kebaba pojechalbys ?" a on tak mysli i mowi" ale Ci sie nie chce to po co pytasz" a pozniej mowi" zaproponowal bym Ci cos innego po co nie musialbym jechac" :D

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najgorzej ciri chyba jak sie zaprogramujesz, ze kochasz sie bo dziecko chcesz... ja w marcu zluzowalam troche i tylko wtedy jak mi sie chcialo i wylaczylam myslenie jak sie kochalam o dziecku. takze tylko z przyjemnosci i checi i zatrybi zobaczysz !:*

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na szczescie az tak nie mam. Bardziej na zasadzie "kurcze w sumie chcialabym sie kochac, ale wiem ze G raczej nie ma takiej potrzeby" i w normalnych sytuacjach pasuje a teraz poprostu troche bardziej nalegam i na szczescie podczas seksu nie mysle o dziecku czy pozycjach czy czyms takim

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to dobrze ;-) zastanawiam sie jak to miec faceta, ktory nie ma takiej potrzeby...hmmm w sumie fajnie, zawsze mozesz w calosci obejrzec film...:D

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JEJ ja miałam takiego wczesniejszego, multum filmow obejrzelismy ale zadnego w calosci :P Mysle ze to wszystko tez zalezy od potrzeb kobiety. Mnie czasem w moim drazni to ze dla niego moglo by istniec tylko tulenie i seks od czasu do czasu. I mimo ze mu tlumacze ze ja mam potrzebe pieszczot duza taka nawet bez seksu to do niego to jakos nie trafia...

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no moje generalnie jest erotomanem, nie ukrywa tego i twierdzi, ze dobrze muz tym, a ja no nie ukrywam, ze tez jestem zboczeniec, tylko czasami nie mam na to siły, pozatym lubi sie tulic co noc zasypiamy wtuleni, no chyba, ze sie popstrykamy to wtedy dupka do dupci- oczywiscie tak, zeby sie nie stykaly przypadkiem :P jak foch to foch :D

    Giannaa lubi tę wiadomość

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja to tez lubie pofiglowac i do grzecznych nie naleze, on za to twierdzi ze sie wyszalal za mlodu a teraz juz takich potrzeb nie ma :P Choc na wyjazdach sie wlacza :P 3 razy dziennie potrafi byc ;)

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyjazdy sprzyjają - potwierdzam :) Ciri ile ma Twój luby jeśli można wiedzieć? Zastanawiam się, czy to ten sam rocznik co mój S. :P

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj 28 lat, wiec w sumie mlody, ale czasem zeczywiscie wyglada tak jakby to co robil majac lat 18-24 bardzooo go zmeczylo :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)
    Od jakiegoś czasu was podczytuję, ale nigdy nie mam nic ciekawego do powiedzenia:))) to siedzę cicho:-)
    Staramy się z mężem o dziecko (właściwie "staramy" to za dużo powiedziane - nie mamy jeszcze aż takiego ciśnienia, po prostu kochamy się bez zabezpieczeń, szczególnie celując w dni płodne :P). Ten cykl jest jednak jakiś inny. Owulacja przypadła mi najpewniej sobota/niedziela, bo przez te dni miałam rozciągliwy, ładny śluz. W niedzielę wieczorem zaczęłam delikatnie plamić - jedna smuga krwi w śluzie. Nie przejęłam się tym szczególnie, pomyślałam, że to plamienie owulacyjne, które kiedyś już u mnie wystąpiło (potwierdzone przez ginekologa). Niestety wczoraj znów zaczęłam plamić, już trochę intensywniej (każde plamienie dało się zaobserwować dopiero podczas wizyty w toalecie, np. na papierze), ale wciąż jednorazowo. Aż dzisiaj popołudniu podczas wizyty w toalecie na papierze zobaczyłam ciemno brunatny skrzep (?). Nie wiem sama, jak to nazwać, był konsystencji galarety. Przepraszam za słownictwo, ale nie wiem, jak inaczej to ująć. Od tej chwili cisza. W ogóle nie boli mnie podbrzusze, nie mam żadnych innych objawów. Czy któraś z Was miała kiedyś podobną sytuację? Czy to możliwe, że podczas poprzedniej miesiączki nie wszystko się wyczyściło i macica oczyszcza się dalej...? Oczywiście wiem, że należałoby odwiedzić lekarza - tak zrobię, tylko wizytę mogę umówić po weekendzie. A póki co, nie ma innych niepokojących objawów, które nakazywałyby wizytę w szpitalu. Ja oczywiście już sobie wyobraziłam najgorsze - że zarodek zaczął się zagnieżdżać i mu się nie udało, ale przy takich poronieniach powinny chyba wystąpić bóle podbrzusza, a poza tym, chyba za wcześnie na jakiekolwiek zagnieżdżanie, skoro stosunek miał miejsce w niedzielę popołudniu. Wiem doskonale, że przy takim incydencie cykl jest stracony...
    Dziś jest mój 18 dc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 18:01

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ