X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, dzisiaj juz normalnie w pracy. A po poludniu do Warszawy, ale z J zobacze sie dopiero jutro, bo musi na chwile podjechac do domu rodzinnego.


    Run, wlasnie, daj znac, ciekawa jestem, co tam!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania mi kolezanka po poronieniu odebrala wyniki bety... i okazalo sie, ze jestem w ciazy...byla to dla mnie strasznie nie komfortowa sytuacja, bo wiem, ze dalej nie moze sie pozbierac....ale czy tak czy siak by sie dowiedziala... pocieszalam ja, ale malo to dało...


    Gianna ja tez sie czuje jak flak... po poludniu opadam z sil i chodze oburmuszona, zmeczona, bez sily do zycia... mialam kilka dni z okropnym bolem ledzwi, wiec zaczyna sie kiepsko, bo w poprzedniej ciazy jak mylam wlosy nad wanna to zostalam tej pozycji tak mnie zlamalo...

    Poza tym moi rodzice sie dowiwedzieli, ze jestem w ciazy, cóka im wypeplała noo i tak jak myslalam, nie byli zadowoleni tata wrecz chyba nie bedzie ze mna rozmawial ... a to wszystko przez moja skomplikowana sytuacje zyciowa.. i tak cale zycie pod gorke ehhh, ale mam dzien :(

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia trzymaj sie. Rodzice na pewno to zrozumieja. Moja mama tez z jednej strony mowi ze bedzie to dla nas bardzo trudno qle wie ze ja bardzo chce i ze to dla mnie najlepszy moment...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    Mania mi kolezanka po poronieniu odebrala wyniki bety... i okazalo sie, ze jestem w ciazy...byla to dla mnie strasznie nie komfortowa sytuacja, bo wiem, ze dalej nie moze sie pozbierac....ale czy tak czy siak by sie dowiedziala... pocieszalam ja, ale malo to dało...


    Gianna ja tez sie czuje jak flak... po poludniu opadam z sil i chodze oburmuszona, zmeczona, bez sily do zycia... mialam kilka dni z okropnym bolem ledzwi, wiec zaczyna sie kiepsko, bo w poprzedniej ciazy jak mylam wlosy nad wanna to zostalam tej pozycji tak mnie zlamalo...

    Poza tym moi rodzice sie dowiwedzieli, ze jestem w ciazy, cóka im wypeplała noo i tak jak myslalam, nie byli zadowoleni tata wrecz chyba nie bedzie ze mna rozmawial ... a to wszystko przez moja skomplikowana sytuacje zyciowa.. i tak cale zycie pod gorke ehhh, ale mam dzien :(
    Kadia, prxykro mi z powodu rodzicow, trzymaj sie i ciesz tym zyciem w Tobie (i obok Ciebie;))

    7v8rikgni12rlaff.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje dziewczyny. Z rodzicami zyla nie bede, ale i tak jest to przytlaczajace... inni slysza od rodzicow gratuluje, a ja oczywiscie reprymende...

    ciri widze, ze plodne sie zblizaja... powodzenia :*

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wg ovu ale w sumie nie wiem jak bedzie. Bo to moze byc roznie. ;( testy w zeszlym miesiacu owulacujne robilam to 4 byly z jasniejsza kreska a piaty bez drugiej.. wiec zmyla teraz nie wiem jak bedzie.

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, jestem po pierwszym monitorongu, mam 8dc. W lewym jajniku 12mm, endo 6mm. Walczymy dalej :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymamy kciukasy ;)

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Też wszędzie widzę ciężarne, nawet kurde w głupiej kolejce w sklepie, same niemowlęta na ulicy. Na szczęście znajomi powściągliwi.
    Dzisiaj mnie wkurzały, że tak chwalą się tymi brzuchami ;p;p ;)
    A tak naprawdę trochę się boję, że będę musiała długo walczyć o to, żeby samemu taki mieć.

    Ja od dłuższego czasu wszędzie widzę ciężarne, włączam film, a tam kobieta w ciąży, w telewizji (którą oglądam meeega rzadko) co rusz jakaś reklama związana z ciążą! To mnie już prześladuje :P

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka89 wrote:
    Hejka, jestem po pierwszym monitorongu, mam 8dc. W lewym jajniku 12mm, endo 6mm. Walczymy dalej :)

    Powodzenia :)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Ja od dłuższego czasu wszędzie widzę ciężarne, włączam film, a tam kobieta w ciąży, w telewizji (którą oglądam meeega rzadko) co rusz jakaś reklama związana z ciążą! To mnie już prześladuje :P
    Mam to samo. Ostarnio moj G sie smial ze to jakis znak. Tylko nie potrafil okreslic jaki ;p

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo wlasnie apropo ciezarnych dziewczyny... ja mam bliska kolezanke w ciazy 26 tydzien i w marcu przed owu ja wymacalam strasznie :D mowilam, ze moze teraz sie przyklei, i proszeeeee. Takze polecam Wam macanko ciezarnych !!:D

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta ja tez ciagle widzialam ciezarne jak bardzo chcialam juz byc :P jakas paranoja :D

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    ooo wlasnie apropo ciezarnych dziewczyny... ja mam bliska kolezanke w ciazy 26 tydzien i w marcu przed owu ja wymacalam strasznie :D mowilam, ze moze teraz sie przyklei, i proszeeeee. Takze polecam Wam macanko ciezarnych !!:D
    Heehhe, moe to i meroda. Ja nie mam zadnej na zywo, ale chyba tak wole:/

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej. No ja na panienski za tydzien do ciezarnej ide to chyba skozystam z rady;p bedzie pretekst ;) a moze potem za 3 tygodnie powiem jej ze mnie tez sie udalo. ;) a fajnie bo po slubie wprowadza sie blisko mnie wiec razem z wozkami bedziemy chodzic jak cos ;)

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ukrywam Marta, ze jest to troche przytlaczajace, tym bardziej, ze tej mojej kolezance udalo sie za 1 razem !! njo aleee, wymacalam, wymacalam i poszlo :D teraz moja przyjaciolka mowila ze bedzie mnie macala :D

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze umwoilam sie do lekarza na 30 kwietnia... ciekawe co mi powie ten :P

    a i dostalam list z urzedu miasta, ze zostalam wybrana do komisji wyborczych :P przynajmniej bede miala ciagle zajecie i nie bede tyle myslala nad tym wszystkim :P

    a Ty Ciri macaj macaj, mowie Ci dziala :D

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O a jutro na slub do ciezarnej ciotki ide to podwojne macanie bedzie ;) mam nadzieje ze pomoze ;p kirde tez bym juz chciala.... to takie przytlaczajace

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    troche sie stresuje, bo jakos piersi mnie przestaly bolec...

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo teraz moga cie nie bolec az do momentu gdy mleko zaczniesz proukowac. Moja ciotka tak miala w pierwszej ciazy.

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ