X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzisz to Twqoje sznase sie podwajaja :D

    my idziemy na weselicho w czerwcu, to w sumie ejszcze zalezy od tego jak sie bede czuła, bo jak nie bede na silach to jednak odmowimy na sile nije ma sensu ejchac tym bardziej, ze w jedna strone mamy 200km

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam tak ten w maju slub... wyjazd 3 dniowy mnie czeka. A moj G jest tam swiadkiem. Wiec mimo wszystko wole ciaze niz okres bo to bedzie mega kicha...

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie pamietam wlasnie jak to mialam w 1 ciazy... wiem, ze bolaly na poczatku, ale nie wiem do kiedy...

    nie wiem kiedy mowic szefowej o ciazy, bo po 1 ona mysli nad zamknieciem tego punktu i mowila, ze chca otworzyc mi samodzielny punkt w innym miescie.... :/ a umowy nie mam zadnej teraz jestem zarejestrowana w pup bo mialam miec staz u szefowej... i tak sie zastanawiam kiedy bedzie dobry moment zeby jej powiedziec?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ciri niby tak, ale wiesz jak wszyscy sie bawia, impreza sie rozkreca a Ty o 21 usypiasz na stoliku to tez kicha:P ani nie wypije ani nie poszaleje bo ebde sie bala troche a i pewnie bede sie wkurzala na wszystko wierc zastanawiam sie czy jest sens :P

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze to zalezy czy chcesz pracowac do porodu czy nie.
    Nie patrz na wczesniejsza ciaze bo moja mama mowi ze z kazdy n dzieckiem bylo zupelnie inaczej. Ze mna nie moala zadnych objawow a wiedziala po prostu ze jest w ciazy mimo ze przez 3 miesiace miala krwawienie normalne. Z moja siostra nie mogla zajsc ale potem jak zaSzla zero objawow poza brakiem miesiaczki a z bratem wszystkie mozliwe objawy a testy ciazowr negatywne do 2 tygodni po spodziewanej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    no ciri niby tak, ale wiesz jak wszyscy sie bawia, impreza sie rozkreca a Ty o 21 usypiasz na stoliku to tez kicha:P ani nie wypije ani nie poszaleje bo ebde sie bala troche a i pewnie bede sie wkurzala na wszystko wierc zastanawiam sie czy jest sens :P

    Ja nie mam wyjacia musze isc bo byla mojego G tam bedzie ;p trzeba swoj teran dobrze oznaczyc i zaznaczyc ;)

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    troche sie stresuje, bo jakos piersi mnie przestaly bolec...

    Nie stresuj się ;-) Mnie tez już tak nie bolą ;-)

    a.png
    a.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no w sumie masz racje, kazda ciaza jest inna... Przy corce sie nie stresowalam tak, poszlam do gin kilka dni po @ potwierdzial mi ciaze samym badaniem ginekologicznym powiedziala 6 tydzien ok... dopiero po kilku dniach poszlam do innego gin tez samo badanie ginekologiczne i po nastepnych kilku poszlam do innego bo akurat tamtego nie bylo i dopiero mi usg zrobil i byl juz 9 tydzien ;) ale jakos nie wyszukiwalam objawow, bylam spokojniejsza mimo, ze w mlodym wieku, a teraz? swiruje czlowiek... tez moze dlatego, ze tyle sie slyszy o poronieniach chorych dzieciach itd...


    No to obowiiazkowo musisz isc, tyle, ze ja nie wiem czy dala bym rade ogladac ex mojego D, czy nie chcacy bym jej oczu nie wydrapala jakby sie na niego popatrzyla :D

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giana a masz jakies objawy? boli Cie brzuch czy cos??

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo tego sie tez boje... szczegolnie ze oni byli razem 4 lata i boje sie ze panna mloda wraz z panem mlodym zejdzie imsie na wspominki bo w sumie maja oni wraz z moim G i jego hyla duzo wspolnych wspomnien... taka niekonforowa sytuacja.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze ciri to faktycznie troche nie fajnie, no ale moze z racji tego, ze Ty tam bedziesz zorientuja sie, ze to nie na miejscu i oszczedza Ci jakichkolwiek wspomnien...

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powiedzialabym to malolata i sam fakt zdrad dlatego ze facet zarabia na nia i na dom a ona moze sobie na dupie siedziec i nic nie robic i miec pretensji ze na to czy na tamto nie ma on ochoty wskazuje ze zbyt madra nie jest jak rowniez to ze dostala druga szanse i ja zmarnoala. A potem jak juz ze mna byl nagle sie ogarnela...

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo ja to ruszylo, ze ulozyl sobie zycie :-) z moim ex bylo to samo, rozstalismy sie, i dopoki sama bylam mieszkalam z rodzicami i zmala mial mnie w czterech literach, chyba ze dwa razy podjal probe i tyle, a jak sie dowiedzial o tym, ze kogos mam, to sam nie wiedzial co ma robic, raz gadal o tym, ze dla niego rodzina najwazniejsza, a raz, ze mnie zajebie, albo pojdzie na calosc i ktos przyjedzie skads tam i mi cos tam zrobi...

    wniosek prosty, nie doceniamy tego co mamy, a docaniac zaczynamy jak na zawsze to stracimy

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona zaczela doceniac jak zostala z rodzicami w kawalerce bez pracy i kasy ;p

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    Giana a masz jakies objawy? boli Cie brzuch czy cos??

    W sumie nie..tylko zasypiam w pracy, nie mogę usiedzieć, piersi mnie lekko bolą ale to jak ściągnę stanik i jak rano wstaje z łóżka a tak nic... Wiesz co jest najśmieszniejsze, mówią, że druga ciąża jest spokojniejsza bo kobieta aż tak się nie martwi ....G#wno prawda ... ;-) W pierwszej ciąży mniej wiedziałam i lepiej spałam ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2015, 12:50

    a.png
    a.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale, ze ja tak pisalam?? ja pisalam,z e w 1 sie nie martwilam wlasnie a terazx idzie oszalec :D

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie Ty, literówka, już poprawiłam...mówią, że druga ciążą jest spokojniejsza ... ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2015, 12:51

    a.png
    a.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahaaaa, myslalam, ze ja cos w koncu zle napisałam :P no tak mowia, ale jak widac to nie jest prawda... wogole nie myslalam tym, ze moze byc cos nie tak, a cala ciaze praktycznie mialam nerwowa...

    Gianna a keidy w koncu masz wizyte?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twoj synus jest troche mlodszy od mojej cory, to co szykuje nam sie 1 klasa ?:P a my takie brzuchate...:P moja kolezanka sie smieje, e ona juz sobie na rozpoczecie pojdzie taka lekka bo ma termin na sierpien a ja sie bede toczyla jak to ona nazwala :D

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 2 tyg chce iść. I wtedy jak jak zobaczę serduszko powiem rodzinie o ciąży. Jak na razie wie tylko mój mąż. Chcę w razie czego uniknąć tego co w zeszłym miesiącu...

    Kasiu co jest w Twoim związku nie tak, że rodzice są tak temu przeciwni ? Napisz oczywiście jeśli chcesz...

    a.png
    a.png
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ