X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eneska - wypowiem się bardzo kompetentnie - nie mam pojęcia ;/

    Ale fajnie, że się odezwałaś :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyslalam to samo :P nie mam pojecia, zapisz sie do lekarza i obserwuj się.

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    Ja oczywiście już sobie wyobraziłam najgorsze - że zarodek zaczął się zagnieżdżać i mu się nie udało, ale przy takich poronieniach powinny chyba wystąpić bóle podbrzusza, a poza tym, chyba za wcześnie na jakiekolwiek zagnieżdżanie, skoro stosunek miał miejsce w niedzielę popołudniu. Wiem doskonale, że przy takim incydencie cykl jest stracony...
    Dziś jest mój 18 dc.


    Przy takich poronieniach raczej wątpliwe, żeby można było odczuć ból brzucha bo to mikro poronienie by było...

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieeeeee...... ja tu otwieram facebooka a tam co? Co druga ciezarna.... kurde, ale jak to? Mowie wam na zlosc mi to robia.... wrrrr.... :P

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny opadam z sił ...
    Mam wrażenie, że jestem coraz słabsza ... Obawiam się, że ta ciąża może być ciężka... Sama z jednym małym urwisem a drugim w brzuchu ... Właśnie wróciłam do domu bo z Aleksandrem byłam na rowerze ;-) Jak dobrze, że jutro piątek nie wiem jak przeżyje ten dzień ...ale jeszcze w sobotę trzeba wcześnie wstać bo zapisałam się na kurs norweskiego... potrzebuje urlopu ehhh...

    a.png
    a.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Nieeeeee...... ja tu otwieram facebooka a tam co? Co druga ciezarna.... kurde, ale jak to? Mowie wam na zlosc mi to robia.... wrrrr.... :P
    Też wszędzie widzę ciężarne, nawet kurde w głupiej kolejce w sklepie, same niemowlęta na ulicy. Na szczęście znajomi powściągliwi.
    Dzisiaj mnie wkurzały, że tak chwalą się tymi brzuchami ;p;p ;)
    A tak naprawdę trochę się boję, że będę musiała długo walczyć o to, żeby samemu taki mieć.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Przy takich poronieniach raczej wątpliwe, żeby można było odczuć ból brzucha bo to mikro poronienie by było...
    Być może.

    Wizyta w przyszłym tygodniu - mam nadzieję, że coś się wyjaśni. :)

    Ja też ostatnio wszędzie widzę ciężarne, mało tego - mam z nimi bezpośredni kontakt :P A to na uczelni, a to wśród znajomych..

    Dziewczyny, pora na nas, my też niedługo będziemy chodzić z brzuchami i przeklinać bóle kręgosłupa w ostatnich miesiącach ciąży:)))

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja już przeklinam te bóle kręgosłupa...obawiam się , że w ostatnich tygodniach ciąży będę jeździć na wózku :(

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    Być może.

    Wizyta w przyszłym tygodniu - mam nadzieję, że coś się wyjaśni. :)

    Ja też ostatnio wszędzie widzę ciężarne, mało tego - mam z nimi bezpośredni kontakt :P A to na uczelni, a to wśród znajomych..

    Dziewczyny, pora na nas, my też niedługo będziemy chodzić z brzuchami i przeklinać bóle kręgosłupa w ostatnich miesiącach ciąży:)))


    Własnie to nawet nie chodzi o zazdrosc lecz o strach ze na to ja bede musiala czekac dlugo... :( Kurde dzis mnie napadly takie wlasnie mysli.

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri...nie dramatyzuj, młoda jesteś i jak tylko wyrównają Ci się cykle to szybko zajdziesz...ja obstawiam, że w maju zobaczysz dwie kreseczki. Odpuść trochę z tym nakręcaniem się bo to nic dobrego nie przyniesie ;-)

    a.png
    a.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, jestes zdrowa, bardzo młoda - spokojnie, dacie szybko rade. Nie masz obiektywnych powodów do zmartwień :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    O ja już przeklinam te bóle kręgosłupa...obawiam się , że w ostatnich tygodniach ciąży będę jeździć na wózku :(
    Ojej, a jest jakaś przyczyna tych bóli, tzn. miałaś przed ciążą problemy z kręgosłupem? Czy po prostu taki urok Twojej ciąży?:))) Może to przez rozciągającą się macicę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A niby wiem, ale moja ciotka 10 lat, sie starala wiec moze dlatego....

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    Ojej, a jest jakaś przyczyna tych bóli, tzn. miałaś przed ciążą problemy z kręgosłupem? Czy po prostu taki urok Twojej ciąży?:))) Może to przez rozciągającą się macicę?

    Dyskopatia i to nie jedna :(

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie boje o kregoslup bo mam powiekszona lordoze ledzwiowa...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, ale masz dizsiaj dzień narzekania ;) ;) Widać taki dzień w cyklu ;p

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo po prostu nudy w pracy, chlop jeszcze nie wrocil i ogolnie zle mi.... za malo czekolady :P

  • miana109 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie tylko wy tak macie ,że widzicie ciężarne, ja pracuje w sklepie spożywczy co 2 to w ciąży ,a co najlepsze moja przyjaciółka miesiąc po moim poronieniu powiedziała ,że jest w ciąży....

    Aniołek [*] - puste jajo płodowe 16.01.15
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miana109 wrote:
    Nie tylko wy tak macie ,że widzicie ciężarne, ja pracuje w sklepie spożywczy co 2 to w ciąży ,a co najlepsze moja przyjaciółka miesiąc po moim poronieniu powiedziała ,że jest w ciąży....
    Przyjaciółka na pewno nie zrobiła tego specjalnie;), ale rozumiem,że to musiało być bardzo, bardzo bolesne.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miana109 wrote:
    Nie tylko wy tak macie ,że widzicie ciężarne, ja pracuje w sklepie spożywczy co 2 to w ciąży ,a co najlepsze moja przyjaciółka miesiąc po moim poronieniu powiedziała ,że jest w ciąży....

    Przykro mi z powodu Twojego poronienia :( Na pewno wiadomości o ciąży przyjaciółki nie była dla Ciebie łatwa, ale mam na dzieję, że się na nią nie złościłaś?

    Marta - Ty dzisiaj dalej w komisji ?

    RUN_AWAY!!!! Co z tobą odezwij się jak u Ciebie!

    a.png
    a.png
‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ