X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    Twoj synus jest troche mlodszy od mojej cory, to co szykuje nam sie 1 klasa ?:P a my takie brzuchate...:P moja kolezanka sie smieje, e ona juz sobie na rozpoczecie pojdzie taka lekka bo ma termin na sierpien a ja sie bede toczyla jak to ona nazwala :D

    Mój syn ma zacząć szkołę już w Norwegii pod koniec sierpnia bo w lipcu chcemy się przeprowadzić... jest do dla mnie teraz mega stres... własnie jesteśmy na etapie szukania mieszkania a w NO nie jest to takie proste :(

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem tak. Chyba nigdzie nie jest to proste. ;( my prawie 4 miesiace szukalismy mieszkania...

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ale u nas nie robią kastingów, obchodów jak w muzeum i nie musisz wpisywać się na listę :-)

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha jasne.... mialam 4 takie mieszkania ktore ogladalam i to nie przez agencje tylko prywatnie. W jednym nam odmowili od razu jak G dredy zobaczyli...

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna, ja jestem formalnie mezatka i z tego amlzenstwa mam corke, mimo, ze od 1,5 roku nie jestem z mezem , nie mieszkamy ze soba to dopiero pierwsza sprawe rozwodowa mam wlasnie teraz 14 maja... mama lubi mojego partnera, ale tata jest sceptycznie nastawiony do tego wszystkiego, ma swoj swiat, swoje priorytety, faworyzuje siostre, ktora jest 2 lata mlodsza konczy studia wyjezdza na stypendium za granice, ma jednego chlopaka od 5 lat i nie spieszy sie do slubu i dzieci... zwiazku z tym, jestem takijm "marginesem" rodzinnym...

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my wlasnie znalezlismy fajne mieszkanko, ale oplaty sa wyzsze niz w tym obecnym, no i 8pietro, moja mama mowi, ze teraz z wozkiem jak to bedzie tak wysoko... a przeciez sa 3 windy :P

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam na 6 z winda jedna i spoczko. Nie obawiam sie z wozkiem tam wychodzic;) mimo ze na polpietro trzeba wozek wniesc. Ale i tak spoko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo mam mega duzo kremowego jak balsam sluzu.... w tamtym cyklu tak nie mialam. Moze zaczely jajniki normalnie pracowac ;D

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    Gianna, ja jestem formalnie mezatka i z tego amlzenstwa mam corke, mimo, ze od 1,5 roku nie jestem z mezem , nie mieszkamy ze soba to dopiero pierwsza sprawe rozwodowa mam wlasnie teraz 14 maja... mama lubi mojego partnera, ale tata jest sceptycznie nastawiony do tego wszystkiego, ma swoj swiat, swoje priorytety, faworyzuje siostre, ktora jest 2 lata mlodsza konczy studia wyjezdza na stypendium za granice, ma jednego chlopaka od 5 lat i nie spieszy sie do slubu i dzieci... zwiazku z tym, jestem takijm "marginesem" rodzinnym...

    Masz trochę wydawałoby się staroświeckich rodziców którzy chcieliby, żeby to wszytko wyglądała jak 30 lat temu ;-) niestety czasy się zmieniają... Mój ojciec nigdy się mną za bardzo nie interesował z resztą moją siostrą też nie i zawsze wszytko miał w du^ie ;-) Ja zaszłam w ciąże po roku bycia razem po po 2,5 latach wzięliśmy ślub... nie chciałam najpierw ślubu, chciałam najpierw dziecko i nikt nie krytykował mojej decyzji ;-)

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To umnie jest podobnie. ;) na razie o slubie nie mysle ale dziecko chcemy. Stwierdzilismy ze slub moze cywilny wezmiemy wlasnie za rok albo dwa. Z ojcem nie mam w ogole kontaktu od roku. Rodzice sie rozwiedli a ojciec za to zwala wine na mnie... coz takie zycie..

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie dziewczyny, mam prawo decydowac o swoim zyciu, czy to sa sluszne decyzje czy tez nie... wiem ze chca dobrze, ale ojciec przegina, bo wiem, ze on sie poprostu wstydzi za mnie, a siostra jest jego duma... jednak nie moge powiedziec bo moja corka sie zajmuje, odbiera ja z przedszkola, czasami wycieczke zaplaci jak widzi, ze gdzies jada, na spacery ja zabiera, jest jego oczkiem w glowie

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie chodzi troche o kase? Ze boja sie ze sobie nie poradzisz? Bo ja takie wrazenie odnioslam... ze bardziej o sytuacje niepewna zawodowa im chodzi... a moze sie myle...

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri to tez napewno, dwojka dzieci, ja pewnie bez pracy... mieszkanie wynajmujemy, ale moj D jest odpowiedzialny i robi wszystko, zeby bylo dobrze

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to rozumiem i wiem ze na pewno tak jest. Ale rodziece mojego G mimo tego ze dobrze zarabia od.raxu powiedzieli ze jak cos mozemy sie z powrotem do nich wprowadzic zeby nam bylo latwiej i moze tu tez o to chodzi.

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    no wlasnie dziewczyny, mam prawo decydowac o swoim zyciu, czy to sa sluszne decyzje czy tez nie... wiem ze chca dobrze, ale ojciec przegina, bo wiem, ze on sie poprostu wstydzi za mnie, a siostra jest jego duma... jednak nie moge powiedziec bo moja corka sie zajmuje, odbiera ja z przedszkola, czasami wycieczke zaplaci jak widzi, ze gdzies jada, na spacery ja zabiera, jest jego oczkiem w glowie

    Ciesz się, mój ojciec to zachowuje się tak jakby nie miał wnuka...taki typ, woli go podrażnić niż z nim porozmawiać czy się pobawić... z resztą nami też się nigdy nie zajmował jak byłyśmy małe. Czasami mnie to boli, że on taki jest nieczuły... Nawet mój syn za nim nie bardzo przepada.

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to sie zastanawiam czasem czy idealne rodziny istnieja? W kazdej ktos lub cos musi psuc...

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj tez jakbylysmy male to tak srednio sie nami zajmowal, teraz od brata synowie to tez tak srednio, a wnuczka jest jedna i mimo, ze jest jaki jest to ja uwielbia,a moja cora to czasami do niego przypyskuje, bo on sie "rzadzi" jak to ona mowi :P

    uuu zadzwonil do mnie jak pojechal po mala do przedszkola, ze plecak sie naprawil jednak , bo rano dzwonilam mamie, ze znowu sie zamek w plecaku rozwalil i tzreba kolejny plecak :-) jestem w szoku, ze nic sie nie odezwal o ciazy, pewnie dostane odpowiednia reprymende jak przyjade po pracy do nich :/


    ciri idealnych ludzi nie ma, sa tacy co robia pozory, w kazdej rodzinie sa jakies sprzeczki, nieporozumienia, klutnie, to normalne, ale najwazniejsze, zeby sie kochac i szanowac ;)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wiem ze sprzezki i klotnie ale mimo wszystko sa tacy z ktorymi sie klocimy ale na kilometr czujemu ze ta osoba nas kocha a jest i tak ze po prostu czujemy niechec od stron tej osoby. Ja mam tak z kilkoma osobami w rodzinie.

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co Wy piszecie za bzdury ;-) my jesteśmy idealne ;-) ;-)

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahaha. ;) ale uwielbiam jak moj G mowi ze bede zajebista mama i na pewno bedzie mial ze mna i z dzieckiem ubaw bo znajdziemy sposob na to zeby mu zycie urozmaicic ;)

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ