X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miana109 wrote:
    Witajcie ponownie :) Moje testowanie chyba się nie odbędzie :( na wykresie okres za 2 dni,a objawów ciąży brak.. Wczoraj już pobolewał mnie brzuch jak na okres.Ginekolog nie potrzebnie mi nadzieję dała mówiąc o tym ,że pęcherzyk jest i jest szansa na ciąże..

    Jest pęcherzyk są nadzieje...Ja na tym etapie tez nie mam żadnych objawów ciąży piersi delikatnie tylko pobolewają...mam nadzieję, że groszek się tam rozwija. Nie czuje się jakbym była w ciąży, jedyne co odczuwam to zmęczenie...nawet w weekend chodziłam spać przed 23.

    ciri22, miana109 lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa i powinnas sie cieszyc ze objawów na razie nie masz :) jeszcze tyle miesiecy przed Toba że zdarzysz się tym zmeczyc :P ja mam stopniowy spadek temperatury, chciałabym by owu przyszla w tym tygodniu :)

    Giannaa lubi tę wiadomość

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo u mojej mamy pojawił się przy 2 ciąży i też dostała zastrzyk po porodzie, ale ogólnie własnie slyszałam że już w czasie ciąży coś tam podaja i że to niedawno się zmieniło... A jak leżałam na ginekologi to była taka dziwczyna po 2 poronieniu i powiedzieli jej że poroniła ponieważ lekarz prowadzący nie podał jej wodpowiednim czasie zastrzyków. dlatego tak pytam bo mojemu lekarzowi zapomniałam o tym powiedziec że ja mam 0- a G 0+


    Ciri nie wiem jak to było u Was ale powinni Twojej mamie zrobić zastrzyk przy pierwszym poronieniu ... w momencie kiedy krew dziecka przedostaje się do krwi matki (matka rh - dziecko rh +) Następuje uwolnienie przeciwciał. ALe jak widać każdy ma swoje praktyki niestety ...

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama na szczescie nie poronila a konflikt pojawil mogl sie pojawic przy siostrze bo ona jedyna po ojcu odziedziczyla krew. Najgorsza to ta dziewczyna w szpitalu, dwa poronienia i nic z tym nie robi... a moze to własnie zaniedbanie ze strony lekarzy...

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Giannaa i powinnas sie cieszyc ze objawów na razie nie masz :) jeszcze tyle miesiecy przed Toba że zdarzysz się tym zmeczyc :P ja mam stopniowy spadek temperatury, chciałabym by owu przyszla w tym tygodniu :)

    W pierwszej ciąży tez nie miała także wiem, że to może być normalne ;-)
    Jak Twoje testy owu ? Druga kreska zaczyna być ciemniejsza ?

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tej pory miałam jasna milimetrowa kreske, robie testy wieczorem, miedzy 20-21.
    Wczorajszy test był taki ze zamoczylam test poczekalam z 2 minuty i wsadziłam go do folijki miałam już wyrzucic do kosza a jeszcze spojrzalam na niego (jakies 5 min od nasiusiania) i była gruba ale nie ciemna kreska wiec moze na dniach.... jak na razie tylko temperatura od kilku dni cyklicznie spada. W ogole jak patrze na te wykresy dziewczyn to moj jest taki spokojny... zadnych gorek i dolinek :P

  • miana109 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Jest pęcherzyk są nadzieje...Ja na tym etapie tez nie mam żadnych objawów ciąży piersi delikatnie tylko pobolewają...mam nadzieję, że groszek się tam rozwija. Nie czuje się jakbym była w ciąży, jedyne co odczuwam to zmęczenie...nawet w weekend chodziłam spać przed 23.
    W ciąży ,którą poroniłam to piersi bolały mnie strasznie i często chodziłam do toalety.. Nie ten miesiąc to może następny.. Trzeba być dobrej myśli :)

    Aniołek [*] - puste jajo płodowe 16.01.15
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi...W którym tyg poroniłaś ? Na USG już było widać zarodek i serduszko ?

    a.png
    a.png
  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 407

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, pisałam tu wcześniej, trochę przerwy zrobiłam, ale za kilka dni będę testowała, nie wiem czy kwietniowe czy majowe.. Mam nadzieję, że udane..

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mersiak wrote:
    Hej dziewczyny, pisałam tu wcześniej, trochę przerwy zrobiłam, ale za kilka dni będę testowała, nie wiem czy kwietniowe czy majowe.. Mam nadzieję, że udane..

    Trzymamy kciuki ;-)

    a.png
    a.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolaczam do testujacych w kwietniu :) Ide na bete w srode, albo czwartek...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 07:42

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • miana109 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Przykro mi...W którym tyg poroniłaś ? Na USG już było widać zarodek i serduszko ?
    Poroniłam w 8 tyg, puste jajo płodowe..

    Aniołek [*] - puste jajo płodowe 16.01.15
  • miana109 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orientujecie się może jak wpływają odżywki kulturystyczne ? Chłopak zaczyna kuracje ,a czytałam na forach,że kupione legalnie w sklepie nie mają żadnego wpływu na starania się. Odżywki ,które zaczyna brać to : napalm,kreatyna,dekstroza i hmb.

    Aniołek [*] - puste jajo płodowe 16.01.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miana109 wrote:
    Orientujecie się może jak wpływają odżywki kulturystyczne ? Chłopak zaczyna kuracje ,a czytałam na forach,że kupione legalnie w sklepie nie mają żadnego wpływu na starania się. Odżywki ,które zaczyna brać to : napalm,kreatyna,dekstroza i hmb.


    Nie wiem jak wplywa, ale mój kolega, który ćwiczy od lat i bierze odżywki z legalnych źródel zapisane przez trenera i lekarza przed staraniami kazali mu odstawic i zrobic detoks.

    Ale wiadomo gdyby to jakoś znacznie wplywaja to sportowcy dzieci by nie mieli :P albo na czas staran kariery by musieli zawieszac. Wiec podejrzewam, że to wszystko od przypadku zalezy.

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miana109 wrote:
    Poroniłam w 8 tyg, puste jajo płodowe..

    Właśnie sobie trochę o tym poczytałam...to jest coś okropnego organizm zachowuje się tak jakby był w ciąży, masz wszystkie objawy a tam tylko rośnie jajo płodowe :( Tak się przestraszyłam, że właśnie umówiłam się do lekarza ...wizyta na jutro. Wiem, że jeszcze za dużo tam nie zobaczę ale jeśli się coś tanie zawsze łatwiej będzie mi dojść dlaczego tak się stało...

    a.png
    a.png
  • miana109 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Właśnie sobie trochę o tym poczytałam...to jest coś okropnego organizm zachowuje się tak jakby był w ciąży, masz wszystkie objawy a tam tylko rośnie jajo płodowe :( Tak się przestraszyłam, że właśnie umówiłam się do lekarza ...wizyta na jutro. Wiem, że jeszcze za dużo tam nie zobaczę ale jeśli się coś tanie zawsze łatwiej będzie mi dojść dlaczego tak się stało...
    Nie tylko się zachowuje jak i w szpitalu robią nadzieję ,że może jednak się pokaże... Każda pielęgniarka mnie pocieszała i mówiła ,że na pewno zobaczę go w najbliższych dniach.. Ginekolog w pierwszym dniu pobytu w szpitalu jeszcze mówił o coś tu widzę, ale nie jestem pewny.. Nie potrzebnie robią nadzieje jak wiedzieli ,że nic z tego nie będzie.Łatwiej jest mi sobie poradzić ze stratą ciąży niż by już był tam dzidziuś i bym poroniła... Ginekolog powiedziała mi,że puste jajo płodowe jest tak samo naturalne jak ciąża i dodała ,że zdrowego nie odrzuciłby organizm. To chyba dobrze ,że stało się tak jak stało niż miało by być dzieciątko chore

    Aniołek [*] - puste jajo płodowe 16.01.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)
    u mnie dzisiaj 8/9 dpo, dzisiaj zaczęły mnie boleć piersi, co nie zdarzało się nigdy tak wcześnie przed @ i nigdy z takim nasileniem. :) To żaden objaw, nie ma się co ekscytować :P ale jest troszkę nadziei :) Jeszcze nie wiem, kiedy zatestuję, na pewno w tym cyklu nie będę robić sikańców pierwszych, tylko pójdę na betę. Nie wiem, jeszcze kiedy, bo weekend majowy się zbliża, a termin @ mam na 2.05 (sobota). Pójdę chyba na betę w czwartek - powinna być już wówczas wiarygodna (11/12dpo) :)
    Piękna pogoda dzisiaj, korzystajcie z niej, buziaki :*

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie testujace.

    Ja od rana bylam na badaniacg, zeby w czwartek isc do gina z najswiezszymi wynikami badan.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie badanka robilas? Czego?

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podstawowe hormony - prolaktyne, estradiol, lh,fsh, progesteron(choc nie jestem pewna, czy 5dc ten ostatni ma sens).

    7v8rikgni12rlaff.png
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ