X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta - Nie ma sensu robić teraz progesteronu...

    Ja dzisiaj w domu, Młody chory alergia zmieszana z infekcją i trzeci dzień temperatura...wykończę się kiedyś to już moje trzecie zwolnienie od początku roku ...dziś od mojej szefowej którą uważałam za przyjaciółkę (ma dwójkę dzieci) usłyszałam, że tak być nie może i powinnam mieć opiekunkę do Olka chyba, ze dłużej nie chcę pracować ... już nie chce nawet mówić jak mnie to wyprowadziło z równowagi... mam 60 dni opieki na dziecko w roku za które płacić zus i mogę sobie te całe 60 dni wykorzystać a nie żeby ktoś mi mówił, że mam opiekunkę wynająć do chorego dziecka... to ja jestem matką i moim obowiązkiem jest być przy dziecku. Nerwy mam dziś takie, że szkoda słów...

    a.png
    a.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wg @ powinien byc na tej ostatniej wizycie, która była w srode 6t3d, a wg usg powiedział, ze 5 tc, ale nie mam nawet wydruku z usg, wiec tak Ci pisze coi mi powiedział. Pytal tylko czy mialam reguralne @, to mu powiedzialam, ze ostatnio cos sie rozregulowało i w tamtym cyklu miałam luteine na wywolanie, to powiedział, ze wporzadku.

    ciri22, Giannaa lubią tę wiadomość

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kasiu za odpowiedz ... u mnie w takim razie może jeszcze nic nie być widać, no ale cóż ...

    a.png
    a.png
  • miana109 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam pęcherzyk ciążowy i żółtkowy też ,który był za duży jak na 8 tydz.

    Aniołek [*] - puste jajo płodowe 16.01.15
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miana a Ty mialas to puste jajo??

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • miana109 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    miana a Ty mialas to puste jajo??
    Tak

    Aniołek [*] - puste jajo płodowe 16.01.15
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to jak jest pueste jajo to ja myslalam, ze jest calkiem puste i nie ma nic w srodku... chyba tez tak gdzies czytalam...

    wspolczuje...

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu a Ty jak się czujesz?

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa - wiem, ale z rozpędu jakoś zrobiłam. Już trudno, przecież nie zakleje na wyniku ;)


    Jeśli Cie to pocieszy, też mam dzisiaj chujowy dzień, trochę ślubnie się wkurzam. I w ogóle jakoś tak mi dzisiaj, że dupa.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri zalezy od dnia, generalnie piersi mam dalej takie tkliwe, jestem zmeczona, nic mi sie nie chce, wczoraj to siedzialam z przymusu bo pojechalismy na obiad do rodzicow i co chwilke szlam na 5 min sie polozyc... czasami czuje takie dyskomfort w podbrzuszu taki klucie, a pozatym wporzadku . Wizyte jednak mam w czwartek, ale na 16 ;-)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I spoczko ;) bedzie dobrze :D ja tez juz tak chce :P

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha no i sikam czesciej, jak sie juz w nocy budze bo nie moge wytrzymac to juz powazna sprawa :P

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doczekasz sie juz niebawem! trzymam mocnooo kciuki zeby ten cykl staran byl Waszym ostatnim!

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    aha no i sikam czesciej, jak sie juz w nocy budze bo nie moge wytrzymac to juz powazna sprawa :P


    WOW to prawie jak w 9 miesiacu :P

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Giannaa - wiem, ale z rozpędu jakoś zrobiłam. Już trudno, przecież nie zakleje na wyniku ;)


    Jeśli Cie to pocieszy, też mam dzisiaj chujowy dzień, trochę ślubnie się wkurzam. I w ogóle jakoś tak mi dzisiaj, że dupa.

    Nie cieszy mnie czyjś 'chujowy' dzień, wiec to żadne pocieszenie dla mnie ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 16:42

    a.png
    a.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    ciri zalezy od dnia, generalnie piersi mam dalej takie tkliwe, jestem zmeczona, nic mi sie nie chce, wczoraj to siedzialam z przymusu bo pojechalismy na obiad do rodzicow i co chwilke szlam na 5 min sie polozyc... czasami czuje takie dyskomfort w podbrzuszu taki klucie, a pozatym wporzadku . Wizyte jednak mam w czwartek, ale na 16 ;-)

    Moje piersi taż dają mi się we znaki...spać ciężko na brzuchu bo bolą a to moja ulubiona pozycja ;-)do tego pojawiły się na nich bardzo widoczne żyły.

    a.png
    a.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    aha no i sikam czesciej, jak sie juz w nocy budze bo nie moge wytrzymac to juz powazna sprawa :P

    Ja tak miała w pierwszej ciąży teraz nie zauważyła, żebym jakoś częściej chodziła siku.
    Ciri raczej do 9 m-ca nie idzie tego porównać :P

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj G właśnie powiedział że widział dziś bociany!! A sobote na slubie babcia powiedziała, że widziała lecacego ;)

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna wiesz, ze ja tez odczuwam dyskomfort jak sie poloze na brzuchu albo jak mnie tyrpnie reka moj ... a zyly widoczne mam juz chyba od 2 tygodni, nie wiem czy nie dluzej... co do siusiania, zdecydowanie nie mozna tego porwnac do 9 mca, ale w porownaniu do mojego spania w nocy wczesniejszego tez nie :D obudzilam sie tylko wtedy, kiedy faktycznie przed snem zapomnialam isc do wc, a teraz nie ma roznicy bo i tak wstane w nocy i z samego rana z pelnym pecherzem...:P

    Gianna Ty tez masz taklie hustawki nastrojow?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja wiem czy to są huśtawki ? Chyba nie...raczej bardziej to jest nietolerancja na głupotę ludzką,jestem po po prostu bardziej na wszystko wyczulona i nie potrafię się hamować z wybuchami niezadowolenia.

    a.png
    a.png
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ