X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm. Ja stawiam ze teraz sie uda ale moze w przyszlym cyklu cos zbadam.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eneska bedziemy testowac w tym samym czasie :) Ja w czwartek bede tez w 11-12 dpo! I tez od razu ide na bete.

    eneska lubi tę wiadomość

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Eneska bedziemy testowac w tym samym czasie :) Ja w czwartek bede tez w 11-12 dpo! I tez od razu ide na bete.
    Nie widzę innej opcji - obie musimy wrócić z pozytywnymi wynikami:))))

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    Nie widzę innej opcji - obie musimy wrócić z pozytywnymi wynikami:))))

    Chcialabym bardzo :) I zaciskam kciuki za Ciebie!

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiona eneska zycze powodzenia ! Trzymam kciukasy!

    Gianna ja etz sie naczytalam ot ym pustym jaju plodowym... ale jak bylam na wizycie to mi pokazywal pecherzyk a w srodku najprawdopodobniej zoltkowy pecherzyk jak sie nie myle. i powiedzial, ze wyglada na to, ze to bedzie zdrowa ciaza, ale wiadomo, ze dopoki nie zobacze bijacego serduszka, nie bede spokojna...


    u mnie lepiej, rodzice juz ok, przeprowadzka w tym tyg, i wizyta u gin w czwartek ;)

    eneska, ciri22 lubią tę wiadomość

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam na owu.... juz hmm nie moge?

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri ktory masz dc?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13 juz. A od 6 dni temperatura spada o 0,02 czasem troszke wiecej, dzis spadla do o 1 kreske.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to juz tuz tuz... trzymam kciukasy :*

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje bo moj G sie rozchorowal i to chyba powaznie wiec nic ze staran nie bedzie...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, serio, pociesz sie,ze bedziesz miala owu na dniach. Wyobraz sobie,ze nie wiesz kieyvona bedzie- czycjutro,czy za tydzien, czy w polowie maja, a moze podcjego koniec. Ja i wiele dziewczyn tak wlasnie mamy. Wiec serio. Kilka dni czekania, to nic:)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ze temperatura niska nic nie mowi. Bo testy owulacyjne u mnie wychodzily prawie pozytywne przez wiele dni w tamtym miesiacu i w sumie nie wjem czy byla owulacja w tym cyklu nawet troche nie jest podobna ta druga kreska wiec poki skoku nie ma nie nastawiam sie na owulacje. Szczegolnie ze teraz.mnie jajniki nie bola a w tamtym cyklu umieralam przez dwa tygodnie tak mnie bolaly...

  • Biedron Przyjaciółka
    Postów: 68 20

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! No więc ja zatestowałam pierwszy raz wg ovufriend wczoraj czyli w 12dpo, jednak sama uważam, że to jest dopiero w 10dpo bo ovu wyznaczył mi owulację kreskowanymi liniami, a mnie się wydaje, że miałam ból owulacyjny dwa dni później. Testy owulacyjne mi w ogóle NIC nie pokazały. Ciągle był brak drugiej kreski ale tempka skoczyła także uważam, że owu byłam. W każdym razie zrobiłam pierwszy test wg ovufirend 10 dpo i nic...no i teraz 12dpo i byłam załamana bo znów nic. Jednak po jakimś czasie jak chciałam wyrzucić test to zobaczyłam cień, cienia...no i teraz nie wiem. Staram się nie jerać, bo wiadomo, przetrzymany test nie jest za bardzo wiarygodny. Pokazałam go nawet mojemu czy mi się ten cień nie uroił ale on też go widział. Także wg mnie to jest dopiero 10dpo wiec może to byc tylko cień cienia bo za wcześnie jeszcze. Ale brzuch mnie boli jakbym miała dostać @. No i się zastanawiam czy przyjdzie czy nie, bo jak boli to chyba ciąża to nie może być. No ale ten cień cienia, no i temp cały czas wysoka....hm...co Wy na to? Myślicie, że mogę mieć nadzieję? Boję się nawet zrobić po dwóch dniach test znowu bo jak nic nie będzie? :( Eh....

    "Trzeba sobie jakoś radzić w życiu" - powiedział Baca, zawiązując but dżdżownicą.

    c55fflw1qoryx2is.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A to ze temperatura niska nic nie mowi. Bo testy owulacyjne u mnie wychodzily prawie pozytywne przez wiele dni w tamtym miesiacu i w sumie nie wjem czy byla owulacja w tym cyklu nawet troche nie jest podobna ta druga kreska wiec poki skoku nie ma nie nastawiam sie na owulacje. Szczegolnie ze teraz.mnie jajniki nie bola a w tamtym cyklu umieralam przez dwa tygodnie tak mnie bolaly...

    Skok moze jeszcze sie pojawi. Moze owu sie opozni po prostu? A choroba meza sie nie przejmuj - mam co najmniej dwie znajome, ktore tez myslaly, ze przez chorobe nic z tego, a wlasnie wtedy im sie udalo :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bol na pocztku moze byc podobny albo taki sam jak przed @. Powtorz za dwa dni albo beta... ci innego chyba nie poradza dziewczyny.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedron wrote:
    Hej Dziewczyny! No więc ja zatestowałam pierwszy raz wg ovufriend wczoraj czyli w 12dpo, jednak sama uważam, że to jest dopiero w 10dpo bo ovu wyznaczył mi owulację kreskowanymi liniami, a mnie się wydaje, że miałam ból owulacyjny dwa dni później. Testy owulacyjne mi w ogóle NIC nie pokazały. Ciągle był brak drugiej kreski ale tempka skoczyła także uważam, że owu byłam. W każdym razie zrobiłam pierwszy test wg ovufirend 10 dpo i nic...no i teraz 12dpo i byłam załamana bo znów nic. Jednak po jakimś czasie jak chciałam wyrzucić test to zobaczyłam cień, cienia...no i teraz nie wiem. Staram się nie jerać, bo wiadomo, przetrzymany test nie jest za bardzo wiarygodny. Pokazałam go nawet mojemu czy mi się ten cień nie uroił ale on też go widział. Także wg mnie to jest dopiero 10dpo wiec może to byc tylko cień cienia bo za wcześnie jeszcze. Ale brzuch mnie boli jakbym miała dostać @. No i się zastanawiam czy przyjdzie czy nie, bo jak boli to chyba ciąża to nie może być. No ale ten cień cienia, no i temp cały czas wysoka....hm...co Wy na to? Myślicie, że mogę mieć nadzieję? Boję się nawet zrobić po dwóch dniach test znowu bo jak nic nie będzie? :( Eh....

    Test przydaloby sie powtorzyc, a najlepiej zrobic bete. Bol brzucha tez moze swiadczyc o ciazy, a niekoniecznie o nadciagajacej @ :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Skok moze jeszcze sie pojawi. Moze owu sie opozni po prostu? A choroba meza sie nie przejmuj - mam co najmniej dwie znajome, ktore tez myslaly, ze przez chorobe nic z tego, a wlasnie wtedy im sie udalo :)

    Raczej chodzi o to ze jemu sie nie bedzie chcialo ;p

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Raczej chodzi o to ze jemu sie nie bedzie chcialo ;p

    Sila go wez :P



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 13:02

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz jestem zmeczona ta sila ;p dzis tez sie gimnastykowalam z nim nie ma latwo abjak jest chory to najlepiej wywiezc go do mamysi i tam zosawic az do wyzdrowienia ;p

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    fiona eneska zycze powodzenia ! Trzymam kciukasy!

    Gianna ja etz sie naczytalam ot ym pustym jaju plodowym... ale jak bylam na wizycie to mi pokazywal pecherzyk a w srodku najprawdopodobniej zoltkowy pecherzyk jak sie nie myle. i powiedzial, ze wyglada na to, ze to bedzie zdrowa ciaza, ale wiadomo, ze dopoki nie zobacze bijacego serduszka, nie bede spokojna...


    u mnie lepiej, rodzice juz ok, przeprowadzka w tym tyg, i wizyta u gin w czwartek ;)

    A przypomnij mi proszę który to był tydzień i dzień jak byłaś na tym usg ? Faktyczny tydzień który gin Ci wyliczył bo mówiłaś, że owu była później.

    a.png
    a.png
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ