X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bede miala w gotowosci, jak pokoncza mi sie moje.
    A swoja droga szkoda,ze takie hbo nie nakrecilo Wiedzmina,nie;)? (Jesli dobrze interpretuje Twoj nick)

    kamisiakass lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze dobrze. :) wiedzmin ksiazka do ktorej wracam srednio co kilka lat. ;D ale ja uwazam ze dobrze ze nie nakrecili bo ksiazka straci swoj urok. :D choc moze jakby to hbo zrobilo mogloby byc dobra

  • kamisiakass Przyjaciółka
    Postów: 77 22

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    Kamisiakass MOJE gratulacje!!! ciesze sie bardzo i zycze Ci spokojnej ciazy! kiedy idziesz do lekarza?
    Jutro ide na druga bete anw sobote mam wizyte :) potem 02.05 to juz powinno bic serduszko :) bo dzis wlasnie zaczelam 5 tc liczac od @ :) bardzo dziekuje :) a jak u ciebie?

  • kamisiakass Przyjaciółka
    Postów: 77 22

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    Marta dzisiaj po pracy mam wizyte 17:15 ;-) okaze sie czy tym razem testy mnie w balona nie robia ;)
    A bete robilas czy tylko testy?

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraz sobie takiego wiedzmina zrealizowanego jak gra o tron albo tudorzy (oba seriale polecam zreszta). Ech, rozmarxylam sie...

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah. Powiem ci ze moj tatuaz na plecach wyraza cala milosc do takiej rzeczy ;D

  • kamisiakass Przyjaciółka
    Postów: 77 22

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Idz zrób po 48 h drugą bete. Nie chce Ciebie straszyć ale jest dość niska... ja w 30dc a cykle mam takie same jak Ty bete miała troche ponad 40 i niestety była to ciąża biochemiczne czego Tobie oczywiście nie życzę. Z całego Serca trzymam kciuki...ale wiem jak boli rozczarowanie...wiec idz na tą drugą bete, ja nie poszłam bo stwierdziłam skoro wyniki bety wyszły pozytywnie ... nie potrafię opisać co czułam ja poszłam do szpitala bo zaczynał mi się okres czego ja nie wiedziałam i lekarz mi powiedział, że nie jestem w ciąży...
    Jak tak ma wygladac twoja rola na tym forum to zmien na inne! Bo czlowiek sie cieszy z fasolki a ty dolujesz innych! To ze tobie sie to przytrafilo nie znaczy ze mi sie to samo przytrafi. Jak tak masx dolowac innych swoimi madrosciami to lepiej wcale sie nie odzywaj! To tak jakbys powiedxiala kobiecie w ciazy ze urodzi martwe dziecko. Jestes okropna !!!!!!!

    tapir19 lubi tę wiadomość

  • kamisiakass Przyjaciółka
    Postów: 77 22

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Nie ma co straszyć....to,że cykl jest takiej samej długości nic nie znaczy...u jednej może się zagnieździć w 7 dniu u innej w 9dpo i wtedy są różne wartości bety...
    Dokladnie a nie bo mi sie przytrafilo to i innym tez moze. Wrrrrr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisiakass wrote:
    Jak tak ma wygladac twoja rola na tym forum to zmien na inne! Bo czlowiek sie cieszy z fasolki a ty dolujesz innych! To ze tobie sie to przytrafilo nie znaczy ze mi sie to samo przytrafi. Jak tak masx dolowac innych swoimi madrosciami to lepiej wcale sie nie odzywaj! To tak jakbys powiedxiala kobiecie w ciazy ze urodzi martwe dziecko. Jestes okropna !!!!!!!

    Kasiu prosze o spokoj kobiecie w ciazy nie wolno sie denerwowac ;) Gianna na pewno chciala sobrze. Chce Cie tylko ustrzec i ja tez mysle ze powinnas jeszcze jedna bete zrobic zeby byc pewna ze wszystko w porzadku a wiadomo ze za nim do lekarza pojdziesz jeszcze chwilka minie. :)

    kamisiakass, Giannaa lubią tę wiadomość

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisiakass wrote:
    Jak tak ma wygladac twoja rola na tym forum to zmien na inne! Bo czlowiek sie cieszy z fasolki a ty dolujesz innych! To ze tobie sie to przytrafilo nie znaczy ze mi sie to samo przytrafi. Jak tak masx dolowac innych swoimi madrosciami to lepiej wcale sie nie odzywaj! To tak jakbys powiedxiala kobiecie w ciazy ze urodzi martwe dziecko. Jestes okropna !!!!!!!
    Kamiss, nie zakladaj zlej woli. Giannaa niepotrzebnie Cie straszy, ale mysle,ze ma dobre intencje. Zapomnij o tym i realizuj swoj plan i nadal roxkoszuj ske tym momentem:)

    Giannaa lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A swoja droga Dziewczyny, jak oblicza sie wiek ciazy przy dlugich cyklach?
    Jest metoda,ze tygodnie licza sie od dnia ostatniej miesiaczki. Niemniej w przypadku cykli np. 70 dnowych to jest bez sensu. Wiec jak rozumiem liczy sie wtedy od momentu owulacji.
    Ale jesli sa dwie kobiety: jedna ma nieregularny, dlugi cykl, druga prawidlowy.
    Obie mialy owulacje w tym samym momencie i zachodza w ciaze - jedna w 14 dniu cyklu, druga w 45. Po 3 tygodniach od owulacji jedna bedzie w 3 tygodniu ciazy, a druga w piatym? Przeciez to bez sensu.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ciekawe pytanie... nie mam zielonego pojecia. Ale chyba rzeczywiscie chyba od dnia owulacji...

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kami ja mialam testy tylko pozytywne, na bete nie mam jak isc nawet do lekarza umowilam sie po pracy, bo nie mam innej mozliwosci:) pewnie ojn i tak wysle mnie na bete ;)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie mnie to zastanowilo, jak czytalam watek o becie i normy byly podawane dla tygodni od ostatniej miesiaczki. Wiec mnie by to nie dotyczylo (choc ogolna zasada,ze powyzej 5 juz tak).

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze.to juz moze zbadac lekarz.tylko i wylacznie. Ostatnio mojej szefowej miesiac przed porodem powoedzieli ze ciaza jest jednak starszao dwa.tygodnie i prawie nam w robocie rodzila.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi z kalkulatora na podstawie @ wyszlo ze 6 tydzien ...

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie ciri to tylko orientacyjnie a w poprzedniej ciazy mialam miec 7tydz a na usg okazalo sie, ze juz minimum 9 tc byl ;)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja bym chciala zeby ten czas szybcirj lecial i zeby juz polowa maja byla ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej, dziewczyny, co myslicie o tym?

    http://zapodaj.net/67cc5979eb420.jpg.html

    http://zapodaj.net/32af563ecc810.jpg.html

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maotylek ile dni po owu i ktory dzien cyklu? ja tam widze cien cienia

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ