Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilianka oprocz insuliny i wit d3 wszystko wydaje sie byc dobrze.

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilanka wrote:

    Amelia nie ma co wróżyć i gdybać rób jutro rano test albo jeszcze dziś jak chcesz betę

    Poczekam do jutra, jak @ nie przyjdzie to, zrobię test. A później zobaczymy. Tylko nie wiem czy warto się łudzić bo spadek był spory.

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testy owulacyjne robię zawsze koło godz 18. Rano nie ma co robić, bo wyniki są zaburzone tak nawet pisze w ulotce...

    A odnośnie zabicia czasu oczekiwania znacie jakieś fajne seriale do polecenia?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    emilanka wrote:

    Amelia nie ma co wróżyć i gdybać rób jutro rano test albo jeszcze dziś jak chcesz betę

    Poczekam do jutra, jak @ nie przyjdzie to, zrobię test. A później zobaczymy. Tylko nie wiem czy warto się łudzić bo spadek był spory.

    Ale dziś poszła do góry:) na razie jest dobrze...

    kamiii, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Ja testy owulacyjne robię zawsze koło godz 18. Rano nie ma co robić, bo wyniki są zaburzone tak nawet pisze w ulotce...

    A odnośnie zabicia czasu oczekiwania znacie jakieś fajne seriale do polecenia?

    polecam DEXTER, serial stary ale niedawno dopiero obejrzałam - wciąga na maksa :)

    marta1987 lubi tę wiadomość

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, a jaka lubisz tematyke? Ja ogladam naprawde duzo, mysle,ze moge cos polecic, ale napisz, co lubisz:) kryminalne? Polityczne? Obyczajowe(choc tych najmniej ogladam)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio oglądałam : Skandal, Walking dead, Modern family, Scorpion, Orange is the new black - wszytskie fajne :)

    Lubie różne gatunki jak są wcigające :)

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka nie udostępniasz wykresu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Ale dziś poszła do góry:) na razie jest dobrze...
    Oby tak zostało..:) Dziękuję za miłe słowa. :* Widzę, że Jesteś z tego samego rocznika :) Powodzenia życzę :) U Ciebie to dopiero pięknie poszła w górę :) Tak trzymać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 11:18

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    kamii ja mam tak jak ja smyralam po bokach to mnie bolalo lekko;/ wiec przestałam to robic bo testy wyuszly mi pozytywne

    KAsia byłaś już na wizycie w gina? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dextera to ja tez moge polecic i breaking bad. ;) dwa ktore w calosci obejrzalam jest fajny jeszcze sherlock ale ma ta wade ze jeszcze nie skonczona cla seria ale za to dlugoie odcinki ponad godzine i Bates motel ten sam problem chyba 3 seria wychodzi teraz. ;)

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta dzisiaj po pracy mam wizyte 17:15 ;-) okaze sie czy tym razem testy mnie w balona nie robia ;)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Kasiu raczej nie ;)

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    Marta dzisiaj po pracy mam wizyte 17:15 ;-) okaze sie czy tym razem testy mnie w balona nie robia ;)

    a robiłaś bete?

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie robiłam, pracuje od 9-17 a córke musze przed pracą do prtzedszkola odwiesc, wiec nie mam mozliwosci isc na bete. ale w poniedzialek robilam jeszcze test o 18 z ciekawosci i wyszedl pozytywny...tak wiec zobaczymy co mi lekarz powie;)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z kryminalnych polecam Castle (jest duzo sezonow), Criminal minds (tez duzo).
    Ostatnio bardzo mnie wciagnal Chcago Fire.
    Ach, no i Friends sa dobrzy na wszystko i zawsze;)

    Orange is the new blacka i Modern family uwielbiam.

    marta1987 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To obejrzyj sobie ten bates motel :) mega takie kryminal triller takie psychologiczny dobre to.

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś wieczorem robię seans serialowy :)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczelam ogladac, ale jakos mnie nie wciagnal. Moze wroce, jak bedzie posucha serialowa;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie pierwsze odcinki tez nie wciagnely ale potem nie zla akcja sie robi.;D nie bede opowiadac ale patologia giga tam jest ;)

‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ