X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11dpo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bociuś dokładnie się z Tobą zgadzam. Mój mąż teraz bardzo się wczytać w temat in vitro, i właśnie on wyjaśniał mi dlaczego Gdańsk ma taką skuteczność. Poprostu nie robią in vitro z marszu, pieniądze daje miasto, musi być Wszystko zbadane, a jak nie ma szans poprostu nie robią, za to jeśli wg. nich są szanse na ciążę naturalna to próbują naturalnie i już, niby żadna logika, ale wiecie łatwiej brać pieniądze od nas, dajemy je sami, i jeszcze się cieszymy, a inaczej jak trzeba się z tego rozliczyć. Takie moje przemyślenia. Frelcia doskonale Cię rozumiem, ja też myślałam sobie podejdę w czerwcu w lipcu będę w ciąży. Twoja sytuacja ostudziła moje emocje. Odpuszczam póki co, muszę się przebadać. Może wrócę do tematu za rok. Póki co nie chce już noc robić na łapu capu.

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia po cichu gratuluje, niech beta dalej pieknie rosnie :)

    Frelcia przykro mi bardzo, tule, ciesze sie ze masz juz jakis nowy plan i dzialasz :) szybko czas minie do kolejnego podejscia. Porobisz badania itp i bedzie ok :)

    Lunaris wlasnie tobie wczoraj nie napisalam.. dobrze ze wizyta udana, szkoda tylko ze bez usg ale na pewno kropek za tydzien bedzie juz jak talala. Ciesze sie ze milo spedzilas dzien z ciastkiem :)

    problemik przykro mi bardzo ze znow sie nie udalo, wiem co czujesz.. ja tyle tych transferow mialam i porazek lub strat ze nawet nie chce tego liczyc i myslec o tym bo na sama mysl lzy leca. A ten twoj ostatni transfer to na pewno nie wyszlo? nie za wczesnie zrobilas jak mialas podanego 3 dniowca?

    Bocius nie do konca sie z toba zgodze, owszem immunologia ma duze znaczenie, ale wydaje mi sie ze tez tutaj chodzi o zarodek. Jesli zarodek bedzie mial wady to chodzbys nie wiadomo co robila ciaza sie nie utrzyma. Mozesz byc obstawiona lekami, mozesz miec w miare dobra immunologie i badania ale trz duzo jest w zarodku. A bardzo duzo zarodkow ma po prostu wady genetyczne. Nie wierze do konca ze tylko glowna role odgrywa immunologia.

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Czreśniowa, JEDEN problem został zdiagnozowany. A Frelcia tylko podstawowe rzeczy miała przebadane. I lekarz założył ze wszystko ok, bo dla niego tak jest łatwiej i szybciej. Pacjentka wróci i zapłaci za kolejną procedurę. Bo nie ma innego wyjścia niż in vitro. Takie jest podejście klinik.... A dla mnie pochodzenie do ivf bez sprawdzenia wszystkiego co może szwankowac jest bez sensu. Szkoda pieniędzy a przede wszystkim zdrowia.... Zobaczcie, gdybym ja została w Invicta to na bank już teraz podeszła bym do kilku iui i zapewne ivf, no i bym płakała ze nie wyszło... Dlaczego? Bo z moją immunologią jest to bani. I dopóki tego nie przeskocze to nie zajdę. Ani naturalnie ani po iui ani po ivf. Dlatego to wszystko jest takie trudne. I ważne. Ale jasne, cuda się zdarzają... Tylko niezmiernie rzadko!
    Frelciu, masz teraz czas żeby przygotować się do drugiej procedury i wykorzystaj go mądrze :* :* :*

    Achia! Gratulacje! <3

    Całkowicie się z tym zgadzam. Ja jak w klinice usłyszałam ze zrobimy hsg i jeśli będzie ok to mamy doczynienia z niepłodnością odipatyczna, wiec zostaje ivf, to już więcej tam nie wróciłam. A miałam w tamtym momencie tylko podstawowe badania hormonalne, wymazy i narzeczony badanie nasienia.

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    11dpo
    To podobnie ja dziś 10 i jestem po pierwszym zastrzyku z heparyny

    Achia lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia i S1985 Gratuluję! Miłego weekendu bo jutro ma być piękna pogoda i aż chce sie iść juz spAć żeby jutro wstać ;)

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi proszę, bo się przestraszyłam. Biorę Witaminy B Complex 15 firmy Alines od kilku dni, a moje siuśki wyglądają jak sok pomarańczowy. Tabletki mają taki kolor pomarańczowy, ale może czegoś tam dla mnie jest za dużo, że wychodzi z moczem.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    To podobnie ja dziś 10 i jestem po pierwszym zastrzyku z heparyny
    Gratuluję :)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia i S1985 Gratuluję!!! Życzę spokojnych 8 miesiecy ♡♡

    Frelcia przykro mi bardzo za to co spotkało Cię, każda porażka zbliża nas do celu. Teraz rozumiesz dlaczego jak podchodząc do IVF wykonałam tyle badań a tak de facto u mnie niepłodność idiopatyczna o ile nie immunologiczna.
    Yos ma rację 70% to wina zarodka a 30% immunologia i inne. Bella jest w podobnym wieku co Ty Frelciu a ile razy podeszła do IVF.

    Problemik jesteś wielka i dzielna jak Yos czy Bertha z Sylwią ♡ Walczcie !!


    Osobiście dziękuję za moją wspaniałą gin MP potrafi uspikoić duchowo i rozluźnić atmosferę a co najważniejsze synek rośnie.


    A nawiasem mam alergię na lekarzy którzy robią IVF bez rozszezonych badań nawet dr L. Jakoś nie przemawia do mnie ;)


    Yoselyn82, s1985, never_lose_hope lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:

    Bocius nie do konca sie z toba zgodze, owszem immunologia ma duze znaczenie, ale wydaje mi sie ze tez tutaj chodzi o zarodek. Jesli zarodek bedzie mial wady to chodzbys nie wiadomo co robila ciaza sie nie utrzyma. Mozesz byc obstawiona lekami, mozesz miec w miare dobra immunologie i badania ale trz duzo jest w zarodku. A bardzo duzo zarodkow ma po prostu wady genetyczne. Nie wierze do konca ze tylko glowna role odgrywa immunologia.

    A ja się z Tobą zgadzam :) bo w żadnym momencie nie powiedziałam że immunologia jest najważniejsza ;) oczywiście jeśli zarodek jest słaby to nic nie pomoże ale jeśli masz zwaloną immunologię, trombofilię, zapalenie endo czy wysoką homocysteine, to nawet najlepszy i najsilniejszy zarodek może tego nie przetrwać. Mnie chodzi tylko o to żeby sprawdzić wszytko inne, żeby móc z czystym sumieniem powiedzieć zrobiliśmy wszystko i teraz sukces zależy od zarodka. A nie po nieudanej procedurze zastanawiać się co poszło nie tak...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2018, 20:59

    Rucola, KateHawke, Flowwer lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    A ja się z Tobą zgadzam :) bo w żadnym momencie nie powiedziałam że immunologia jest najważniejsza ;) oczywiście jeśli zarodek jest słaby to nic nie pomoże ale jeśli masz zwaloną immunologię to nawet najlepszy i najsilniejszy zarodek może tego nie przetrwać. Mnie chodzi tylko o to żeby sprawdzić wszytko inne, żeby móc z czystym sumieniem powiedzieć zrobiliśmy wszystko i teraz sukces zależy od zarodka. A nie po nieudanej procedurze zastanawiać się co poszło nie tak...

    zgadzam sie :)

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tylko na chwilę! Chciałam Wam powiedzieć, że bardzo Was podziwiam i kocham! Zostane z Wami na zawsze żeby się uczyć i wiedzieć gdzie i do czego odsyłać rodzinę, znajomych, którzy mają problemy.
    Chyba, że mnie wygonicie! :)

    Bocianiątko, Luna1993, KateHawke, KateKum, MOJE, Koteczka82, Emiilka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I 1% pecha... Ja idę spać. Trzymajcie sie:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę,kolejne piękne bety,gratuluję dziewczyny :) .Frelciu,ty też poradzisz sobie,jesteś silna :)

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Krakowie bylo pelno ludzi, ale to bylo do przewidzenia, tam zawsze jest duzo :) pogoda piekna, siedzilismy sobie nad Wisla i bylo cudownie :) piekny zachod slonca byl :)

    bylo duzo wycieczek m.in z Hiszpani :)

    Minnie89, nenusia, Anulka1023, Flowwer, Emiilka lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś ma ubezpieczenie grupowe z pracy na lekarza i badania z PZU?

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z wami w końcu i ja na wątku kwietniowym. Ostatnie rozczarowanie ogromnie mnie bolało i długo nie mogłam sobie poradzić. To było jak wielki kamień ciągnący mnie w dół, nie umiem tego wytłumaczyć inaczej. Teraz jest lepiej, może dlatego że odpuściłam ten cykl i nie nakręcam się cały czas jaką mam fazę cyklu, co powinnam zbadać i kiedy jechać na wizytę. Nie mam też planu działania na najbliższy cykl. Po ostatnim niepowodzeniu ustaliliśmy z eMkiem że w kwietniu powtarza badania nasienia plus test HBA. Zobaczymy co nam powiedzą te badania i będziemy myśleć dalej.
    Przyznam się, że nie czytałam forum i nie wiem za bardzo co tu się działo przez ostatnie tygodnie, dlatego nie mogę odnieść się do każdej u której wydarzyło się coś waznego. Mam nadzieję że wybaczycie ;)

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    Dziewczyny czy któraś ma ubezpieczenie grupowe z pracy na lekarza i badania z PZU?
    Ja mam :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Ja mam :)
    Możesz mi powiedzieć jak zrobić badania w lab? Tylko na zlecenie lekarza czy mogę sama iść?

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    Możesz mi powiedzieć jak zrobić badania w lab? Tylko na zlecenie lekarza czy mogę sama iść?

    Tylko na zlecenie. Ale jak masz np. fajnego rodzinnego to niech on Ci wypisze skierowanie nawet na zwykłej kartce (byleby była pieczątka jego i gabinetu) i oni to uznają.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ