X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały dzień mnie nie było a tutaj znowu tyle się działo!
    Achia gratuluję Ci bety i pięknego proga :) to niesamowite że wyłapałaś już swojego kropeczka przy pierwszej becie 1,44... jak widać nie można tracić nadziei nawet w takich wydawałoby się beznadziejnych sytuacjach :)
    Frelcia tak bardzo jest mi przykro, ale jestem głęboko przekonana że do kolejnej procedury podekdziesz w pełni przygotowana. Nie chcę Cię pocieszać bo wiem że o to prosiłaś, ale po prostu napiszę że wierzę w Ciebie :)
    Reset sto lat sto lat! Dużo zdrowia dla Ciebie, żeby @ już sobie takich żartów nie robiła i najlepiej to niech już nie przychodzi co najmniej przez rok, żeby kręgosłup nie dokuczał i żeby egzaminu już więcej nie trzeba było pisać :)
    s1985 trzymam mocno kciuki za Twoje maleństwo, mam nadzieję że tym razem będzie wszystko dobrze. Pamiętam Cię jeszcze z wątku na fioletowej, sierpniówki 2016, który głównie podczytywałam. Podziwiam Ciebie i resztę dziewczyn, które wciąż mają siłę walczyć o swoje szczęście po tylu trudach i porażkach. Jesteście niesamowite <3

    reset, Achia, s1985 lubią tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś dziwny dzień - wstałam rano z córką, ale tak się źle czułam, zasypiałam czytając jej książkę i w końcu zrobiło mi się niedobrze aż zaliczyłam spotkanie z porcelaną. Więc obudziłam eFka i powiedziałam że teraz on się nią zajmuje bo ja nie dam rady. Zasnęłam, przebudziłam się ok 11 bo mama zadzwoniła po czym znowu zapadłam w sen. Obudziłam się znowu o 13.50! I leciałam w te pędy bo na 14 umówiłam się na masaż. Mąż mi kupił dwa miesiące temu na urodziny karnet na tajski masaż. Pierwszy raz na takim byłam, ale na pewno nie ostatni! Rety dziewczyny jak mnie ta tajka wydeptała i wygniotła, nawet nie przypuszczałam że jestem aż tak pospinana! Ale po czułam się jak nowo narodzona! Polecam wam z całego <3

    I dziś taka niespodzianka na owulaku więc mam nadzieję że uda mi się zaciągnąć mężulka na przytulasy ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/73ce7c74bd37.jpg

    Lunaris lubi tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...a ja mówię już dobranoc ... padam!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi badaniami to jak reset pisze, chociaż ja mam taką zaprzyjaźniona przychodnie gdzie nie muszę mieć zlecenia :)
    Dzwonię do PZU mówię że mam od prywatnego lekarza zlecenie np na morfologie a potem jadę tam i bez problemu.
    Ale jak poszłam tak samo do innej placówki to już dzwonili do PZU pytać czy mogą bez kartki zrobić mi badania... Także ja akurat mam fajnie bo mam gdzie robić badania takie jakie ja chcę hehe ale to zasługa tego że ja w tej przychodni potrafiłam być przez kilkanaście tygodni co tydzień u nich albo i dwa razy w tygodniu więc one mnie znają i cała moja historie

    Malgonia lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelciu parę miesięcy temu obiecałam to Buni, ale jak wszystkie wiemy od tamtej pory nie ma od niej zadnej informacji ( mam nadzieje ogromna, że u niej wszystko ok), kibicuję Ci od dawna, wiem, że będziesz świetna mamą i jeśli Twój kolejny transfer ma być za 3 miesiące to akurat będzie idealnie w terminie mojego porodu - obiecuję Ci zatem wszem i wobec, że zwolnię Ci brzusio i wszystko musi być ok <3

    Chciałam Wam wszystkim jeszcze napisać nie po raz pierwszy, że jestescie niewiarygodne, wspaniałe i inspirujące !!!

    KateKum, Frelcia, lamka, Flowwer, Lunaris, Emiilka lubią tę wiadomość

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Kate Kum, ja tylko chciałam wtrącić, że fajnie, że jest Cię z nami więcej ostatnio :*

    Love you :)

    W sumie to muszę przyznać, że mam wyrzuty sumienia, bo tak egoistycznie postąpiłam. Zniknęłam bez słowa i tyle. Zupełnie zapomniałam, że to nie tylko o mnie chodzi.
    No nic.... to już się więcej nie powtórzy :)

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    Hehhe Bocianiatko mnie nikt nie chciał zabrać. :( Ja też przechodziłam przez różne etapy. Klimat glanów itp mnie nie wciągnął ale muzyka owszem ;) w ogóle tak miło mi się zrobiło i wciąż niedowierzaniem że to ponad 20 lat minęło...
    W ogóle jakie inne czasy były. Czykalam z kaseta w magnetowidzie i jak tylko leciał teledysk albo koncert to szybko nagrywałam ;) teraz wszystko na YouTube bez problemu. Całkiem się ten świat zmienił.

    Dzisiaj moja sister dawała korki z matematyki a ja przeżyłam szok. Normalnie jest aplikacja, która skanujesz równanie z dwiema niewiadomymi, a apka wykonuje wszystkie obliczenia, łącznie z przynależnością do zbiorów. No szok

    MOJE lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Yoselyn - piękną pogodę macie na wycieczkę! Jakbyś potrzebowała podpowiedzi, gdzie dobry obiad, a gdzie lody to pisz :)

    A ja się waham, czy nie zwalczyć lenia i nie skoczyć do futury poszukać butów... Tylko tłumy ludzi mnie przerażają.
    Reset, wczoraj byłam w Futurze - uwielbiam tam jezdzić po buty:) i jak sobie siedziałam tam wczoraj, to myślałam właśnie o Tobie, bo tak mniej jakoś naszło, że Ty z Krakowa jesteś:)
    dobra, a teraz zabieram się za nadczytywanie dzisiejszego wątku:)

    reset lubi tę wiadomość

  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Dzisiaj moja sister dawała korki z matematyki a ja przeżyłam szok. Normalnie jest aplikacja, która skanujesz równanie z dwiema niewiadomymi, a apka wykonuje wszystkie obliczenia, łącznie z przynależnością do zbiorów. No szok
    A nam jak ktoś z klasy nie wytłumaczył , albo nie znalazło się w encyklopedii i bibliotece to się poprostu nie wiedziało ;)

    Ja już przelknelam że nie mogłam być na koncercie. W zamian jutro kupię bilet na Scorpions-ow w lipcu ;)

    Dobranoc kochane. Ja napojona winem idę spać. Jutro wracam poserduszkowac do mezulka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 00:10

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra nadrobiłam, ale tyle naprodukowałyście, że nie było łatwo:)
    Frelciu, bardzo mi przykro, ale widzę, że twarda sztuka jesteś i masz już plan i teraz będziesz już przebadana na każdą stronę przed następną procedurą.
    Achia gratulacje, ciekawe czy ktoś wyłapał jeszcze wcześnejszą ciążę czy jesteś najlepsza?:) pięknie jak dzieją się takie cuda, że po tylu staraniach nagle widzi się dwie kreski, pozytywnie zazdroszczę:)
    Amal Twoja historia mnie wzruszyła, los zadecydował sam w Twoim przypadku i skoro jesteś zadowolona, to znaczy, że dobrze się stało. Dziękuję, że podzieliłaś się z nami.

    MOJE, Amal, Achia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś.. ❤

    Lena21 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błogosławionej niedzieli kochane! Wiruski dla Was!%%%%%%%%℅℅℅℅℅℅℅℅%%%%%%%%℅℅℅℅℅

    ANkaG, Malgonia, problemik, Morusek, Flowwer, KateKum, nenusia, Anna Stesia, moyeu, Emiilka lubią tę wiadomość

  • Vivanillka Autorytet
    Postów: 750 1448

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Gratuluję zaserduszkowanym. Dziewczyny nie obraźcie się mnie ale nie wchodzę na forum żeby się nie nakręcac... Karolinko proszę o przesunięcie testowania na jutro. Dziś z rana wysiurkalam ale nie na testa...
    Dziś 35dc, teoretycznie 13dpo. Od wczoraj ciągnie mnie lewy jajus. Szyjka wysoko i od 5 dni temp 36.7-37, standardowa 36.3-36.4 (mierze od tygodnia, standardowa na podstawie wcześniejszych miesięcy).
    Test leży w szafce i czeka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 07:29

    3jgx43r8f7ktg11a.png
    klz9uay3wdw0gjek.png
    12.09 - 12cm/ Martynka <3
    20.08-82mm/97%female <3
    10.08 - 63mm człowieka <3
    13.07 - kropuś 23mm i <3
    23.06 - 8mm pęcherzyk
    01.2012 - Żanetka <3
    2010 i 2018 aniołki [*]
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada już łapie !!! Dziękujemy ;)
    Ja weszłam żeby zobaczyć jakieś kreseczki z rana ;) ale widzę że wszyscy jeszcze lulaja

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanilka trzymam jutro kciuki ;) ech te ostatnie dwa tygodnie cyklu trwają zdecydowanie za długo. Ja na szczęście mam sporo planów. Oby udało się zająć każdą wolną chwile

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • Vivanillka Autorytet
    Postów: 750 1448

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję MOJE. Pytanie czy wytrzymam do jutra czy nasikam dzis :-D ciekawość jednak swoje robi :-D

    MOJE lubi tę wiadomość

    3jgx43r8f7ktg11a.png
    klz9uay3wdw0gjek.png
    12.09 - 12cm/ Martynka <3
    20.08-82mm/97%female <3
    10.08 - 63mm człowieka <3
    13.07 - kropuś 23mm i <3
    23.06 - 8mm pęcherzyk
    01.2012 - Żanetka <3
    2010 i 2018 aniołki [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ;) Vivanilka po 2 godz przerwy od siusiania sikaj na test tylko nie pij teraz za dużo

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 13dpo powinno coś wyjść z popołudniowego sika, tylko trzeba by nie pić za dużo ;) Powodzenia.

    Wiecie co, ostatnio codzień jakieś emocje przez te spóźnialskie laby. Będzie dziś nudno, skoro przy niedzieli raczej nikt nie betuje.

    Miłego dnia i dużo odpoczynku na słoneczku!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    W 13dpo powinno coś wyjść z popołudniowego sika, tylko trzeba by nie pić za dużo ;) Powodzenia.

    Wiecie co, ostatnio codzień jakieś emocje przez te spóźnialskie laby. Będzie dziś nudno, skoro przy niedzieli raczej nikt nie betuje.

    Miłego dnia i dużo odpoczynku na słoneczku!

    Kiedy masz wizytę u ginekologa?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, emocje będą od jutra. Jeden dzień odpoczynku nam się przyda :) ja betuje ponownie we wtorek.a właśnie, progesteronu chyba nie muszę powtarzać?

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ