X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • bondzik007 Autorytet
    Postów: 1401 992

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue ja od gina też miałam trzy dni wstecz :)
    Wróciłam z uczelni, dzisiaj na szczęście krótko ale tak jakoś grypowo się czuje, oczy szczypia, spać mi sie chce. Temperatura powyzej 37, co u mnie z normalna temperatura 36,3 oznacza ze cos sie dzieje :( pogoda sie zaczyna a ja mam być chora, no fajnie!

    12.04.18 - Dwie kreski!! <3 Beta 232,47 11dpo 3cs
    p19u3e3kqm3ubh3v.png

    [*] Aniołek 9tc+3 16.11.2017 <3 <3 <3 1cs

    Synek <3 cały i zdrowy urodzony 16.12.18 <3

    [*] Aniołek 10tc+5 31.12.19 <3 <3 <3 dziewczynka z trisomią 22 ..

    MTHFR_1298A-C homozygota , obniżone białko S, podwyższone D-dimery
    Folian, b12, b6, wit D, acard, clexane, duphaston
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się chwale, szczególnie Iziepe:) właśnie wróciłam z 7 km spaceru, w tym przebiegłam około 1,5-2 km oczywiście z przerwami, ale to moj pierwszy bieg w zasadzie od liceum:)jestem z siebie taka dumna, ze aż mam banana na twarzy:)

    nowa na dzielni, Flowwer, KateHawke, Malgonia, KateKum, Koteczka82, Czrna 81, Izape_91, MOJE, Nat90, blue00, Anna Stesia, Emiilka lubią tę wiadomość

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja właśnie wróciłam z kościoła z dołkiem. Na 32 dzieci w grupie szkolnej mój syn jest ostatnim jedynakiem! 2 ostatnie babki spotkałam właśnie zaciążone, bez obrazy dla kogokolwiek, ale dobrze po 40tce, grube i w ciąży, a ja 3lata i nic ni śladu. Cała patologia piją, palą byle co jedzą z sąsiedztwa i po 3-4 dzieciaków. Ja 34 lata szczupła, zdrowo się odżywiam , tona supli i co nic! Wzrok męża niezapomniany. Życie jest takie niesprawiedliwe. Jutro mam wizyte u nowego gina może on to ogarnie bo ja już nie mam sił ani pomysłów. Mam takie pytanko czy po clo zawwze jest więcej niż jedna komórka i czy one same pękajà czy zawsze trzeba wziąść ovitrelle? Miłej niedzieli wszystkim i sory za smęcenie w obliczu frelci i reszty :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 14:16

  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue lekarz może w wyjątkowych przypadkach wystawić zwolnienie maksymalnie do trzech dni wstecz o ile badanie lekarskie wskazuje że pacjent w tym czasie niewątpliwie był niezdolny do pracy. Więc u Ciebie takich wątpliwości nie będzie ;) zwolnienie na okres wcześniejszy niż trzy dni (nie określone jest w ustawie ile) może wystawić jedynie lekarz psychiatra :)
    To nie tak że zależy to wyłącznie od dobrej woli lekarza - tak jest w rozporządzeniu Ministra Zdrowia.

    blue00 lubi tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) witam się ze słonecznego ale wietrznego Kościeliska :) zrobiliśmy sobie z mężem dłuższy weekend w górach. Miał to być czas owulacji, a jest ponad tydzień po, ale nie szkodzi, odpoczywamy i cieszymy się sobą :).
    Nawiązując do poprzednich 2 dni, serdecznie gratuluję II oraz pozytywnych bet! <3
    Frelciu, strasznie się przejęłam Twoją sprawą i bardzo się cieszę że wyszłaś z tego z podniesioną głową, jeszcze silniejsza i bardziej zmotywowana, to bardzo budujące!
    Yoselyn, gratuluję kwalifikacji, przewijałam wczoraj to forum z prędkością światła, żeby sprawdzić jak tam u Ciebie, wiadomość o pozytywnej kwalifikacji sprawiła mi ogromną radość, bo chociaż się nie znamy, myślę że będziesz genialną mamą :)
    Za resztę trzymam mocno kciuki i nie puszczam :)

    Tak na koniec, dodam że w piątek, jak jechaliśmy w góry, dostałam okropnego zapalenia spojówek, myślałam że oczy mi wypłyną, bałam się że wyjazd się nie uda bo miałam podwyższoną temperaturę i że będzie tylko gorzej, a już w sobotę było po wszystkim ;) pewnie moja alergia dała o sobie znać ;) wiecie może czy w trakcie starań można brać leki na alergię?

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania, jak mnie wkurza takie ocenianie innych... aż mi ciśnienie podniosło! Bo o ile rozumiem i sama tak mam, że człowiek zazdrości płodności patologii to jednak
    obraz przez Ciebie narysowany to co innego. Skoro Ci ludzi przyszli z dziećmi do kościoła to chyba jakoś o nie dbają i zapewne te dzieci to nie jest czysty przypadek i wynik seksu patologii. I sorry, ale nie masz bladego pojęcia czy te grube baby po 40stce to aby nie starały się o dziecko latami, a przytyły, bo mają IO albo jechały miesiącami na encortonie?!

    Czyli co- grube i dobrze po 40stce to na dziecko zasługują mniej niż Ty - szczupła trzydziestoparolatka? Bo co - wygrałaś genetyczny los w tej loterii i akurat jesteś szczupła?

    I jeszcze jedno - naprawdę niefajnie się czyta, że kobieta o kobiecie mówi per "gruba baba", tylko dlatego, że stoi obok Ciebie w kościele i miała szczęście mieć więcej dzieci niż Ty. Nie mówię, że nigdy o kimś źle nie powiedziałam (ba, nie dalej jak wczoraj podobnych słów użyłam odnośnie kobiety, która uderzyła mi wózkiem w auto, rysując jego bok i na moją uwagę, kazała mi się od...ć, bo to nie jej wina, że na parkingu jest ciasno, sic!), ale może jednak więcej zrozumienia dla innych?

    Bajkaaa, nenusia, Czrna 81, Morusek, Izape_91, Luna1993, moyeu, ANkaG, MOJE, Flowwer, Meśka, MaryAnn, s1985, blue00, Anna Stesia, Emiilka, Bocianiątko, amica, KateHawke, sAnsa_28, Barbarka1984, Sarna84 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mimo to dostałam zwolnienie po ponad dwoch tygodniach. I tez sie zastanawialam, jak to jest, ze niby 3 dni, a jak z ich winy to dalo sie po dwoch tygodniach.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle z tego co słyszałam to tkanka tłuszczowa pozytywnie wpływa na płodność, w końcu starożytne figurki symbolizujące płodność były krągłe a nie chude ;). Mój brat mówił, ze studiach im mówili ze spora cześć kobiet ma problem z płodnością tylko i wyłącznie dlatego ze są zbyt szczupłe ;). Wiec nie ma co tam cicnac na te grube baby.

    reset lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moyeu - ja sie na początku pilnowalam bo na szystkicuh antyalergicznych niby jest napisane żeby skonsultowac z lekarzem, ale ja jakby co biorę jakieś na loratadynie (cleratine np). Podobno bezpieczna :)

    moyeu lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, dzięki za informacje <3 , w piątek cierpiałam bo się bałam, wiadomo, a dopiero dzisiaj pomyślałam, przecież mogę spytać Dziewczyn na forum :D

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już nie wiem czemu ja 38 letnia gruba baba mam tylko córkę :P

    Czrna 81, Luna1993, nenusia, Karma88, Lunaris, Meśka, MaryAnn, s1985, blue00, Emiilka, Bocianiątko, KateHawke, Sarna84 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania no to wyobraź sobie że czuję się urażona bo może nie jestem po 40 ale jestem gruba baba i nie uważam bys była lepsza ode mnie i że ja nie zasługuje na to by być w ciąży!
    U mnie siostra 10 lat walczyła o dziecko i właśnie jako prawie 40 równie gruba udało jej się zajść w ciążę i co uważasz że to niesprawiedliwe?
    Ja się zastanawiam co można o tobie powiedzieć patrząc tak krytycznym okiem jak ty na innych?
    I nie próbuj pisać że nie to miałaś na myśli bo dokładnie miałaś na myśli to co napisałaś... Brak mi słów i to jeszcze osoba która z dzieckiem idzie do kościoła takie rzeczy wygaduje, wstyd...

    Czrna 81, nenusia, MaryAnn, Sarna84 lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haniu wiem, że jesteś rozżalona, ale faktycznie musisz trochę delikatniej dobierać słowa. Ja też mam 33 lata i jestem szczupła, a nie mam jeszcze dzieci w ogóle.

    Chodzi mi tylko o to, że takimi słowami możesz urazić wiele dziewczyn.

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania powiem delikatnie patrz na swoją dupe, bo zachowujesz się jakbyś miała 15 lat. Nie oceniaj innych, bo chyba guzik wiesz jakie jest życie.


    Sorry musiałam

    Morusek lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w kościele to się modli a nie patrzy która stara która gruba :P

    Bajkaaa, Morusek, Izape_91, nenusia, Luna1993, Karma88, bondzik007, Nat90, Meśka, wisienka94, Emiilka, Bocianiątko, KateHawke, Barbarka1984, Sarna84 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik wysyłam foto stołu. Krzeseł nie kupiłam, bo stwierdziłam, że kupię później i dupa... juź nie ma
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4c697629255b.jpg

    Izape_91, olik321, moyeu lubią tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh, no i znowu :(

    Byliśmy dziś na cmentarzu u maleństwa. Siedziałam tam i uświadomiłam sobie, że przez spóźnioną owulkę powinnam liczyć początek tej ciąży od dnia, kiedy ją pochowaliśmy.

    Życie jest czasami naprawdę dziwne i trudne.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może Nikuś tak jest, że jakiś rozdział swojego życia musi skończyć by zaczął się następny. Życzę Ci, aby to była książka z happy endem.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ehh, no i znowu :(

    Byliśmy dziś na cmentarzu u maleństwa. Siedziałam tam i uświadomiłam sobie, że przez spóźnioną owulkę powinnam liczyć początek tej ciąży od dnia, kiedy ją pochowaliśmy.

    Życie jest czasami naprawdę dziwne i trudne.

    Twoje dzieciątko z góry będzie czuwać nad tym, które masz w brzuszku, żeby mu się nic złego nie stało <3

    A co do grubych bab w ciąży - każdy zasługuje na szczęście. W czym te, które noszą rozmiar 44-46 są gorsze od tych, które wchodzą w 36-38?

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Ja też aktualnie jestem w szale zakupów. Nie mogę znaleźć stołu i komody, która by mi się podobała. Poza tym miałam w Ikei upatrzone meble dla młodej do pokoju i jak pojechałam w piątek je obejrzeć dokładniej to stwierdziłam, że są dosyć kiepskiej jakości. No i mam zagwozdke teraz.

‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ